Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat Auto Lexus LS 600h kolor ciemny,czyli duży, sporo machania przy nim, i zastanawiam się co położyć na niego czy zymol carbon,czy softa 99, czy może powłoke gyona Evo?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mr.Wolf Ci odpowiedział. Wybór zależy od preferencji użytkownika. Co do zabezpieczenia wosk i powłoka będzie dobrym wyborem, różnica jest w trwałości, więc jak lubisz pracować przy aucie idź w woski, jeśli nie to powłoka. Woski dają też większe pole do zabawy, co woskowanie możesz używać innych wosków, testować, sprawdzać, który daje najbardziej satysfakcjonujący Cie wygląd auta

Wysłane z mojego SM-S916B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michall1919 napisał(a):

hej kupowala ktos cos osttanio w sklepie MX Nowicki??  probujeod 2 tyg sie z z nimi emailowo i telefonicznie skontaktować gdyz nie wyslali mi powloki ceramicznej i cisza

Coś mi gdzieś mignęło, że mają jakiś problem z magazynem ale nic więcej nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michall1919 napisał(a):

hej kupowala ktos cos osttanio w sklepie MX Nowicki??  probujeod 2 tyg sie z z nimi emailowo i telefonicznie skontaktować gdyz nie wyslali mi powloki ceramicznej i cisza

@Slovak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, R3AVER napisał(a):

Deiron do pracy pod chmurką? Miałem SG detoxa, ADBL Vampire i Vampire Liquida. Zastanawiam się nad detoxem liquidem albo cleantle deiron manem.

Co polecacie?

ProElite Rednox, siedzi jak zły, bardzo długi czas działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś na temat grubości lakieru w żepocie 208 2015 rok? Średnia mi wychodzi 70 a podobno auto tylko raz polerowane było... podobno. Na wnękach jest grubiej ale właściciel się burzy że nie chcę mu rys usunąć. Na Maździe jest więcej mięsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie zapachów. Do tej pory używałem pudełeczek od 7tin lub california scents -cherry i to było to co mi najbardziej pasowało. 

Ale odkąd zmieniłem auto i mam w nim skóry a samo auto w środku też jest duże to zapach jest w ogóle nie wyczuwalny, nic, zero. 

Czego używacie żeby było dość intensywnie i owocowo ? 

 

Edit: auto czyste, skóry czyszczone na bieżąco i konserwowane gyeon leather coat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam:
Trafiła mi się kabina ciężarówki :D
Czym czyscilibyscie takie materiały? To są boczki i podsufitka
Bonnetowanie attackiem i ADBL przyniosło średni efekt.
Szczotkowanie zaciąga jednak materiał więc też słabo.

Jakiś fajny protip czym można spróbować podejść ?
c683244f60340b9f0ba4f7eaeb51d85b.jpg

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.