Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Kładłem już Cleantle Admire i Inspire po odtłuszczeniu IPA 50% i prepem. Łatwość aplikacji i późniejsza eksploatacja super!

Tym razem chciałbym zaaplikować na moje prywatne auto Inspire na Primer Neoxala. Wcześniej oczywiście korekta lakieru, a Primer jako ostatni etap / podkład pod powłokę. Czy takie połączenie ma rację bytu? 

Moje wątpliwości wynikają z tego, że Primer zawiera SiO2, a Inspire CNT. Może @Cleantle lub @NEOXAL EUROPE będą w stanie pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stosował ktoś piane od Szwagra? 

SWAG

Ogółem muszę kupić aktywna piane/pre wash i zastanawiam się nad nią bądź nad ewocar alk prewash. BH touchlessa nie ma już od BF w sklepach więc muszę coś wybrać 🙂

Wiem, ze BH i Ewocar to zasady, a tu neutral ale może ktoś testował chociaż i się wypowie w temacie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, grechut napisał(a):

@jelinski17

To jest auto foam. Jestem przekonany do Touchlessa 🙂

Niemniej jednak dzięki 

Ja też jestem przekonany do touchless'a. Google mnie tak w trąbę zrobiło;) i nie zwróciłem uwagi że mnie przekierowało do innego produktu:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 10:06, cocolino napisał(a):

Panowie potrzebuję namiar na dobrą szczotkę do mycia nadwozia. Już nie wnikając w szczegóły po prostu nie chcę rękawicy tylko chcę szczotkę. Kieeeeedyś była dostępna taka biala szczotka od Megsa. Versa angel coś takiego. Teraz szukam i nigdzie jej nie mogę znaleźć a co gorsza nie mogę też znaleźć żadej innej do mycia nadwozia. Do felg za to od zaje... No ten teges. Poleci ktoś coś?

Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak podejść do przytkanej powłoki Ultracoat Magnite - kładziona około 4 miesięcy temu. Po prewashu (Koch GS 1:20), umyciu kwaśnym szamponem (active shampoo 20 ml na 10 l) doły drzwi taflują. Próbowałem kilkukrotnych przejazdów samym szamponem, ale bez większego rezultatu. Reszta idealnie kropelkuje i odbija wodę. Czym spróbować ruszyć temat, żeby nie uszkodzić powłoki? Zamiana szamponu, d-tox, vasco? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak podejść do przytkanej powłoki Ultracoat Magnite - kładziona około 4 miesięcy temu. Po prewashu (Koch GS 1:20), umyciu kwaśnym szamponem (active shampoo 20 ml na 10 l) doły drzwi taflują. Próbowałem kilkukrotnych przejazdów samym szamponem, ale bez większego rezultatu. Reszta idealnie kropelkuje i odbija wodę. Czym spróbować ruszyć temat, żeby nie uszkodzić powłoki? Zamiana szamponu, d-tox, vasco? 

Odsmolić, odrdzewić, i ewentualnie aqua sour 1:20 na mokro , jak pod ręką? Chropowato?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bapko napisał(a):


Odsmolić, odrdzewić, i ewentualnie aqua sour 1:20 na mokro , jak pod ręką? Chropowato?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chropowato nie jest, jako, że zima i auto pod chmurką obstawiam jakieś osady wapienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chropowato nie jest, jako, że zima i auto pod chmurką obstawiam jakieś osady wapienne.

Też tak obstawiam, atakuj z rozsądkiem aqua sour w różnych stężeniach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.