Skocz do zawartości

Nasze pupile


BiałyGTi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, StreamHD napisał:

Ależ ta ptaszyna ma genialne piórka! Jak nacinane łuski 😄 

Dziękuję w jej imieniu! Niestety takie większe ubytki to uszkodzenia mechaniczne. Ale nie jestem w stanie jej wytłumaczyć, by przestała śmigać jak jakiś ninja po prętach klatki 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson 3,5kg, ot, taki tam pisklaczek... Moja ma całe 90 gram 😄 Ale super, że już zaobrączkowany. Kiedyś na studiach, na ornitologii stwierdziłam, że jastrzębiowatym nie powinno się robić zdjęcia na wprost. Zamiast wyglądać groźnie i drapieżnie to wyglądają przeuroczo 😁

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof nie prywatny. Nasz wspólny, polski 😁 Dorosła samica może ważyć nawet 7 kg, zaś rozpiętość skrzydeł dochodzi do 2,5 m 💪

@Inka14 jak rozmawiałem z Andrzejem Kruszewiczem, to śmiał się, że bieliki powinno się fotografować tylko z boku, gdyż en face wyglądają głupkowato. Stąd na wszelkich godłach umieszczany jest bokiem 😋

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] nie prywatny. Nasz wspólny, polski  Dorosła samica może ważyć nawet 7 kg, zaś rozpiętość skrzydeł dochodzi do 2,5 m 

:O porwie Ci psa albo dziecko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c535b1a4794a6.jpg

Tak się kończy wizyta na pikniku w schronisku http://ostrow.naszemiasto.pl/artykul/podczas-pikniku-spelnij-psie-marzenia-w-schronisku-w,4831503,artgal,t,id,tm.html

RUFUS już 9 miesięcy z nami. Pomijam, że miałem już 3 psy. Ale wszystkie się dogadały i jest ubaw z nimi nie mały. Bardzo podszedł mu piankowy hamburger od ADBL😉

Patrzał na nas takimi wielkimi ślepiami z boksu, że zrobiło nam się go żal więc go przygarnęliśmy.

I ekipa od spełniania życzeń.

2d8b6a869af6a.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inka14 napisał:

@V1RU$ Świetna decyzja i przepiękny adopciak 🙂 Uważaj na tego piankowego hamburgera, by go przypadkiem nie zeżarł. Po zdjęciu widać, że w typie labradora, a te psy składają się jedynie z żołądka 😄

No aplikator już nie przypomina aplikatora, wiec przeszedł na jego władanie. Psiak taki mocno w stronę labradora. Ale jakiś po chip tuningu 😜 bo nadpobudliwy i ruchliwy. Co roku jest u nas organizowany bieg z psem na 5km i jakoś na spontanie się zapisałem i pobiegliśmy i dał radę jak chart. W sumie ja wymiękłem bo biegam tylko po kosmetyki do fury 😛 więc dla mnie to było wyzwanie hehe.

http://ostrow.naszemiasto.pl/artykul/5-ostrowska-jesien-biegowa-bieg-z-psem-kazdego-roku,4894666,artgal,t,id,tm.html

5bfaa52139e89_o,size,933x0,q,70,h,1fc33c

ps.

Musiałem improwizować bo się tak rwał, że zerwał smycz i obroże i na jakiś skrętkach działaliśmy. Następnym razem się lepiej przygotuje i przypnę go do pasa i założę mu szelki z zaczepem na grzbiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@damiann88  Mój rewelacyjne mnie ciągał na śniegu 😄  Napęd na 4 łapy i wieczne parcie do przodu sprawiają, że naprawdę ekstra się ślizgało na dobrej folii i ubitym śniegu 😄 Czekam na kolejną zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj  Dzisiaj dokładnie o 1:30 mój kretyński owczarek niemiecki podrabiany z chin, znów uciekł, nawet nie zdążyłem zareagować jak zobaczył innego psa i oczywiście ktoś nie zamknął bramy i uciekł na miasto.  

Skitrałem się i czekałem, żeby podszedł w miejsce gdzie go chwycę i co widzę? Mój pies akurat przy ulicy siedział i jakieś auto na obcych blachach zatrzymał się jak zobaczyli, że pies siedzi. Podjechali do niego i go normalnie chcieli zabrać!   Słyszałem jak mówili, gwizdali itp.    Pies oczywiście nie dał do siebie podejść bo jak jest w trybie ucieczki to siedzi i się patrzy, a jak podejdziesz na 5 metrów to ucieka na kolejne 10 i im zwiał ale gdyby sobie pozwolił to zwyczajnie buchnęli by go z ulicy. Po co, na co, w jakim celu ktoś rabuje psa z ulicy? Cholera wie ale kurde deczko mnie zamurowało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.