Jump to content

Witajcie! Ponownie.... :)


Good Stuff

Recommended Posts

  • Dystrybutor

Witajcie!

Wielu z Was zna nas z naszej marki Good Stuff. Jak już wspominaliśmy w temacie "Co u nas słychać" od ponad roku czasu planujemy wprowadzenie marki akcesoriów do detailingu. Początkowo miały być to rzeczy sygnowane logo "Good Stuff" jednak postanowiliśmy stworzyć nową markę z zupełnie nową identyfikacją :)

Tak powstał WORK STUFF :)

Założenie jest proste, dostarczyć Wam NAJWYŻSZEJ jakości akcesoria i sprzęt . Rozpoczynamy rewolucję na polskim rynku akcesoriów :cool:

Już niedługo przekonacie się ,że w WORK STUFFie nie ma kompromisów zaczynając od samego "towaru" kończąc na opakowaniu.

Serdecznie zapraszamy Was na Work Stuffowy FB https://www.facebook.com/WORKSTUFFDETAILING/

Warto śledzić bo będzie się działo! :)

Pozdrawiamy 

Zespół WORK STUFF/Good Stuff :) 

 

WORK STUFF - logo kosmetyke.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

@kusiu Proces od pomysłu / beta-testów do wyłożenia na półki w sklepie trwa. A etapów pośrednich masz całą masę... nawet jeśli już się czymś pochwalili to jak widać nie spieszą się aby produkt był jak najbardziej dopracowany :) i o to chodzi! 

Ważne aby zdążyli do początku sezonu, a to już tuż, tuż ;) 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że się zgadzam z Tobą, chciałem coś zamówić, pędzle detalignowe, widziałem fajna rękawice do mycia, ręcznik do osuszania.. Tylko nic nie widzę w moim ulubionym sklepie tylko pędzle i chyba one narazie wyszły więc się z zakupami jeszcze wstrzymuje i proszę Was byle ceny były w miarę (zdaje sobie sprawę że dobry produkt musi kosztować) a klientów będziecie mieli!

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@kusiu o ceny chyba można być spokojnym - jeśli dobrze pamiętam to alternatywa dla Gyeon'a Silka za 90zl ma kosztować w Work Stuff kolo 60?  Rewelacja :good:
też czekam z zakupami na wiosnę :) Już w koszyku mam samych kosmetyków na 368zl, a czekam na nowości Work Stuff... hehe, żonka mnie zabije za te pierwsze duże zakupy w tym roku :D  

Liczę na rękawice, wash pada , genteman'a + , ręcznik , szczotkę do felg, aplikator do opon,  teraz pokazali woski... JAK TAK MOŻNA :P 

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

@kusiu Tak dokładnie w tej chwili w ofercie same pędzelki ( albo AŻ one :D ). Po ich przyjęciu można stwierdzić ,że był to strzał w 10tke. Jeżeli dobrze wszystko pójdzie w przyszłym tygodniu ( pod koniec ) do oferty dołączy kolejne 6 pozycji. 

Zobaczycie ,że po pierwsze warto było chwilkę dłużej poczekać a po drugie cała reszta rzeczy będzie się pojawiać bardzo regularnie. Do końca roku w planach jest około 50 pozycji! Wierzcie nam ,że nie będziecie się nudzić :) 

Co do cen, tak jak wspominaliśmy będziemy walczyć o to żeby dostarczyć Wam najwyższej jakości akcesoria. Jeżeli nie będziemy mogli zaoferować lepszej ceny to będziemy starać się to rekompensować w lepszej jakości, gramaturze, wielkości czy innowacji. 

@kursien Dokładnie cały proces trwa dosyć długo szczególnie na początku. Teraz już pójdzie zdecydowanie łatwiej, około 15 produktów w drodze, 15 na testach i kolejne 20 w planach :) 

 

  • Lubię to 3
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Panowie, wiele z tych rzeczy będą to nazwijmy produkty "pierwszej potrzeby", które zużywają się regularnie i po prostu zaproponujemy Wam coś od nas :)

Dlatego nie koniecznie trzeba będzie się zapożyczać na nasze produkty :D 

Link to comment
Share on other sites

@Good Stuff hehe, to chociaż tyle!:biggrin: Żeby było wszystko jasne w tym lub w przyszłym tyg. ma pojawić się rękawica, wiadra, coś do osuszania, do nakładania dresingu na opony, fibra, zgadza się czy coś mieszam czy o czymś zapomniałem? :) Pewnie większość osób jak i Ja kupi dopiero po testach coś :) Ale czuję że mogą być to bardzo dobre produkty w dobrej jakości i cenie. Pozostaje życzyć powodzenia a profesjonalizm zostanie doceniony, musicie wierzyć na słowo! ;)@Domel na produktach nie pozostawia suchej nitki jeśli chodzi o test!:D Bublów nie dawać mu :biggrin: Ale z dobrym produktem mógłby się przespać nawet, bardzo pozytywny osoba!;) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

W formie wyjaśnienia teraz pojawi się 6 nowych produktów:

Rękawica, Wash Pad, 2x Ręczniki do osuszania, 2x Mikrofibra 

W lutym pojawią się GG w dwóch kolorach i Aplikator do opon.

W marcu długo oczekiwane wiadra i może coś jeszcze? :) ale o tym później.

 

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Zamierzacie wprowadzić coś w rodzaju wheel woolies? Jeśli tak to kiedy się spodziewać, bo nie wiem czy wstrzymać się z zakupem flexipads wands 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.