Skocz do zawartości

Witajcie! Ponownie.... :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde mega, bardzo by mi się taka rzecz przydała. Ile ja się nawkurzam po myciu z tymi lusterkami, zawsze staram się dobrze wysuszyć, ale mimo wszystko coś kapnie podczas wjazdu do garażu i wtedy cholera mnie bierze. :D Kilka rzeczy już się nazbierało od Was, ta będzie kolejna. Poczekam jeszcze z zamówieniem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SylPio napisał:

Powietrze z kompresora zalatwia sprawe ale .... sam cos takiego chetnie kupie emoji106.pngemoji3.png bo juz kiedys mialem to zrobic.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

są auta, które nawet po wydmuchaniu dalej wypuszczają z siebie wodę, kilkuletnie ople i renault wiodą w tym prym :D jak dla mnie konieczny gadżet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SylPio napisał:

Powietrze z kompresora zalatwia sprawe ale .... sam cos takiego chetnie kupie emoji106.pngemoji3.png bo juz kiedys mialem to zrobic.

I tu się mylisz, wydmuchuje kompresorem a mimo to zawsze coś kapnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Gesiu_15 Grzesiek dokładnie zaprezentował co to jest :)

Swego rodzaju, gadżet, fanaberia? Pewnie produkt niszowy. My lubimy takie smaczki. 

Jak widać na załączonym filmie nie jesteśmy pierwszą firmą, która wpadła na ten pomysł. Idea bardzo fajna ale cena odstrasza. 

Jak to bywa w naszym przypadku zaoferujemy Wam jakościowo bardzo dobry produkt w dużo lepszych pieniążkach :)

W sklepach powinien pojawić się do połowy kwietnia.

Rozmiary i dokładne ceny podamy przed premierą

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Dystrybutor

@smerf91 Butla to kwestia tygodnia, dwóch. Sama butelka gotowa, odebralismy z nadruku. Teraz czekamy za triggerami. 

Taśma niestety narazie się nie pojawi. 

Chemia - Nowy żelowy Iron, również czeka za nowym atomizerem 😏

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.