Skocz do zawartości

Witajcie! Ponownie.... :)


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2020 o 14:34, smerf91 napisał:

Czym jest spowodowane to, że raz produkt jest w białej butli, a raz w czarnej? 

COViDem 🙂 tak samo jak z atomizerami

 

EDIT: Sory nie widziałem odpowiedzi kolegi wyżej 🙂 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Szczerze pogubiłem się już w tych pedzelkach. Kupiłem jakiś czas temu 40 do felg i 16 (ten o dziwo jest biały) z zamiarem wykorzystania w jakichś kratach czy czymś podobnym. O ile z tego większego jestem mega, mega zadowolony to z tego małego odwrotnie. Duży ma fajne włosie, takie naturalne, ten biały jest mega sztywny (możliwe, że do innego zastosowania byłby ok). Identyczny jak ten co mam (włosie jasny brąz) to classic teraz, bo planuję kupić sobie mniejsze, ale chciałbym z jakimś naturalnym włosiem. Po prostu szukam mniejszego brata obecnego pędzla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Przyszły dzisiaj do mnie pędzle Work Stuff i jestem zaskoczony, negatywnie. Pędzel na zdjęciu po lewej to jakaś nowa seria z tandetnym surowym plastikiem zamiast ładnie wykonanego lakierowania jak w poprzednich moich pędzlach, włosie twardsze i rzadsze. Myślałem, że utrzymacie jakość i niestety się zawiodłem. Raczej zwrócę to do sklepu, bo konkurencja ma w tej chwili lepsze wykonanie i włosie w podobnej cenie. Poniżej zdjęcia porównujące poprzednie pędzle, które służą mi bardzo długo i są super wykonane. @Work Stuff Macie na stanie stare pędzle? Chętnie bym wymienił na to coś, co do mnie dotarło.

 

IMG_20220121_214504.jpg

IMG_20220121_214744.jpg

IMG_20220121_214738.jpg

IMG_20220121_214729.jpg

IMG_20220121_214722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@zdanek

Cześć,

W naszych pędzelkach zmieniły się dwie rzeczy od wprowadzenia ich na rynek:

1. Zastosowaliśmy nową skuwkę ( element łączący włosie z trzonkiem ). Poprzednie nie wytrzymywały i zdarzały się pęknięcia. Nowe są dużo grubsze i trwalsze, nie występują pęknięcia.

2. Zrezygnowaliśmy z lakierowania trzonków. Sam trzonek jest taki sam jak przedtem. Zmiana została wprowadzona z związku z sugestiami klientów. Trzonek nie lakierowany jest mniej śliski. Miało to na celu poprawę chwytu i samego użytkowania. 

Jak widzisz powyższe zmiany miały na celu ulepszenie pędzelków. Zdajemy sobie sprawę ,że pędzelki nie lakierowane mogą wyglądać mniej atrakcyjnie natomiast najważniejsza jest dla nas praktyczność naszych akcesoriów.

Co do włosia od początku używamy tego samego o tych samych parametrach i w takich samych ilościach.

Podsumowując obecnie wszystkie nasze pędzelki posiadają nowe skuwki i nie lakierowane trzonki. Trwałość pędzelków przy tych zmianach zmieniła się jedynie na wyższą. Brak pękających skuwek, otarć na lakierowanym trzonku itp.

W naszym odczuciu są to zmiany na lepsze,

Mam nadzieję ,że moja odpowiedź w jakimś stopniu rozwiała Twoje wątpliwości co do produktu.

Gwarantuję ,że produkt nie odstaje w żaden sposób od Twojego pierwsze pędzelka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Jeżeli nowa, poprawiona skuwka wygląda tak jak w mojej sztuce wyjętej prosto z folii to rzeczywiście zmiana w dobrą stronę 🙂 Co do włosia, mam w rękach dwa pędzle o tych samych rozmiarach, włosie jest inaczej wykończone na czubku i rzadsze, czuć to wyraźnie. Nie pisałbym tego posta, gdybym nie miał powodu, a ostatnimi czasy mam bardzo duże uczulenie na niską jakość produktów, których używałem od lat i nie miałem żadnych zastrzeżeń.

IMG_20220124_191531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@zdanek Odniosłem się do pierwszych zdjęć. Ten czarny nie powinien w ogóle trafić do sprzedaży. Pędzelek oczywiście wymienimy,

Co do włosia od początku korzystamy z tego samego dostawcy nic tutaj nie było zmieniane. Jest to mieszanka włosia syntetycznego i naturalnego, kupowana w kilogramach. Może zdarzyć się podczas przygotowania porcji włosia ,że w jednej będzie więcej tego włosia a w drugiej innego. Natomiast te różnice nie powinny być praktycznie zauważalne.

Nowa skuwka jest tez troszkę inaczej wykończona i pozwala bardziej rozchodzić się włosiu na szerokość, poprzednia bardziej zbijała je do środka. Stąd może wrażenie ,że jest mniej nabita. Proszę mi wierzyć ,że przy naszej małej skali zmniejszenie ilości włosia nie jest dla nas żadną oszczędnością. 

Nie twierdzę też ,że nasze produkty są idealne, pędzelki są produkowane ręcznie co za tym idzie zdarza się ,że ktoś popełni błąd jak np. w tym pędzelku czarnym gdzie skuwką została źle osadzona i nie powinna była trafić do sklepu. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff Przekazuję swoje spostrzeżenia, jako detailer hobbysta jestem bardzo pedantyczny nawet w stosunku do prostych narzędzi. Jeżeli zauważam pogorszenie czegoś, z czego byłem bardzo zadowolony i nie widziałem dla produktów konkurencji to nie mogę tego pominąć 🙂 Dzięki za odpowiedź, chociaż nie chowacie głowy w piasek jak połowa firm w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Dystrybutor
2 godziny temu, D@ViD napisał(a):

@Work Stuff kiedy na waszym sklepie pojawią się wszystkie nowości?

1. Pady.

2. Nowa pad do mycia

3. Pędzle Grey 

Pady polerskie i pad do mycia już są:

1. https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Basic-Pad-Cut-Pad-tnacy/322

2. https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Basic-Pad-Finish-Pad-polerski-miekki/324

3. https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Basic-Pad-Heavy-Cut/321

4. https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Basic-Pad-One-Step-Pad-polerski-o-sredniej-twardosci/325

5. https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/TYPHOON-Wash-Pad-Pad-do-mycia-auta/81

Grey będą w najbliższych dnia. Czekamy na fotki.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 9.11.2022 o 12:37, D@ViD napisał(a):

@Work Stuff kiedy na waszym sklepie pojawią się wszystkie nowości?

1. Pady.

2. Nowa pad do mycia

3. Pędzle Grey 

Pędzelki Grey również dodane - https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/Detailing-Brush-GREY-Pedzelek-detailingowy/326 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.