Skocz do zawartości

4nano Camo


Mickul

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieg na dzień aplikacji: 2643km

Przebieg na dzień kręcenia filmu: 3156km

10 dni od aplikacji, auto nie myte, jeździło w deszczu. Film prosto z telefonu, muzykę dobrałem pierwszą lepszą. Płukanie tylko zwykłą wodą bez użycia chemii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.10.2017 o 14:24, Arkeolowy napisał:

UNC'R posiedzi na lakierze i 5 lat ;) pod warunkiem, że co półtora roku zrobisz re-aplikację :mrgreen:

Po aplikacji @Justyna po 2.5 roku nadal bardzo dobrze widać, że jest na samochodzie mimo przebiegu ponad 60tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od aplikacji powłoki minął prawie miesiąc. Od tego czasu przebieg pojazdu wzrósł o 2000km i wynosi 4500km. Trasa do Warszawy w ulewie, kilka lokalnych dłuższych tras i sie uzbierało.

Pierwsze mycie na dwa wiadra. Szampon: Cukierkowy od 4detailera, nie używałem aktywnej piany. 

Hydrofoba na poziomie 5/5, mycie banalnie łatwe (nic nie przylegało do samochodu, szampon ładnie się dziurkował). Nie osuszałem auta - kazałem żonie jechać do domu średnicówką. ;) Pod domem ujrzałem tylko czyste i szkliste auto bez żadnego waterspota czy zacieku.

Wygląd samochodu po raz kolejny zdumiewa i mogę rzecz, że mocno wyróżnia się na parkingu. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żona jeździ i samochodu nie oszczędza. 11 listopada opłukałem auto zwykłym ciśnieniem wody bez aktywnej piany oraz szamponu.

Data: 11/11/2017. Od aplikacji produkty minęło 40 dni.

Przebieg: 5107km. Od aplikacji auto przejechało 2464km. 

Raz umyte szamponem, dwa razy płukane wodą.

5107%5Djpg_qxxrrhs.jpg

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie mycie miało miejsce 11/11/2017. Od tego czasu auto przejechało 2700 kilometrów i obecny przebieg wynosi 7800km. Do 19 stycznia ani razu nie umyłem auta na bezdotyku oraz ręcznie. Przy początkowej fazie mycia była totalna tafla wody, ale po użyciu dwóch wiader z szamponem Car Pro Reset 95% powłoki wróciło do życia niczym zaraz po aplikacji. Boki, tył + dach - zrzut wody idealny. Coś nie teges jest na masce, bo woda owszem spływa, ale z opóźnieniem. Nie kręciłem filmu, bo niestety padł mi telefon.

Ostatnio mamy ciapkę na drodze, ale musze przyznac, ze auto fatycznie brudzi sie zdecydowanie wolniej i ciagle jest efekt czystego i szklistego pojazdu. Parkuje pod chmurka, wiec zona musiala juz kilka razy odsniezac pojazd delikatnym Vikanem - nie powstala mimo tego zadna rysa. 

Co ide do samochodu to widze jak bardzo sie szkli - czy to w nocy czy to w dzien i mocno wyroznia sie wzgledem innych pojazdow. Na masce sprobuje zaaplikowac QD jak bedzie cieplej i zobaczymy czy sie ruszy cos dalej.

IMG5921jp_qnppssn.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.