Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 minuty temu, Xylarion napisał:

Chłopaki kurierem dostaliście?
Ja wciąż nie mam a w weekend szykuję się na szlif auta przed zimą emoji12.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi przyszlo TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Test Opona plastik - dwa tygodnie po nałożeniu dalej efekt się utrzymuje bród tak nieprzywiera łatwość w aplikacji w obu przypadkach. Jeżeli chodzi o zapach to bardzo chemiczny może trochę przeszkadzać. Czekam na jeszcze jakieś testery pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AUTODETAILING NADARZYN napisał:

Test Opona plastik - dwa tygodnie po nałożeniu dalej efekt się utrzymuje bród tak nieprzywiera łatwość w aplikacji w obu przypadkach. Jeżeli chodzi o zapach to bardzo chemiczny może trochę przeszkadzać. Czekam na jeszcze jakieś testery pozdrawiam

@AUTODETAILING NADARZYN Poniżej masz temat gdzie możesz wrzucić zdjęcia i pełny opis testu produktów @tenzidetailer

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę się wytłumaczyć z krótkiego opisu przeprowadzonego testu jestem nowy po czym widać że nie w tym poście co trzeba dodalem opis dlatego jeżeli koledzy którzy są na tych forach dłużej to lepiej podpowiedzieć doradzić niż hejtowac lepiej też coś napisać krótko zwięźle i na temat niż dostać produkt i nic nie opisać jeżeli obraziłem tym krótkim opisem całą ekipę Tenzi to bardzo przepraszam dzisiaj ponawiam testy i pod koniec następnego tygodnia dodam obszerniejszy opis wraz fotografiami pozdrawiam 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Fredi88 napisał:

Po tak dobrym teście który przeprowadziłeś, na pewno @tenzidetailer przyśle ci całą paletę kosmetyków :ad::-]:D

No i mamy murowanego faworyta na relację miesiąca :)

 

10 minut temu, AUTODETAILING NADARZYN napisał:

Witam chcę się wytłumaczyć z krótkiego opisu przeprowadzonego testu jestem nowy

"Jestem nowy i nie wiem jak na forum wyglądają testy ale wiem gdzie na forum ustawić sie w kolejce po darmowy produkt."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witajcie.

Zima za pasem, więc z testami przenosimy się do wnętrza auta. Chcemy przekazać bywalcom tego Forum do testów nasze produkty do czyszczenia i zabezpieczania skóry. Przypominamy, że oczekujemy publikacji na Forum pełnej relacji zdjęciowej i opisów z poszczególnych etapów aplikacji zgodnych z najlepszymi standardami jakie tu obowiązują. Do tego publikacji zdjęć i opinii z okresu po nałożeniu zabezpieczenia. Oczekujemy rzetelności i bezstronności w ocenie. 

Tym razem planujemy test zestawu obejmującego czyszczenie tapicerki skórzanej: Czysta Skóra (http://tenzidetailer.com/produkt/czysta-skora) i jej późniejsze zabezpieczenie: Skóra Impregnacja (http://tenzidetailer.com/produkt/skora-impregnacja).

Szukamy 10 chętnych, którzy przetestują u siebie powyższe produkty. Pierwszej publikacji oczekujemy w terminie do 3 tygodni od otrzymania naszej przesyłki. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie ze strony testerów. Nie stosujemy kryterium "kto pierwszy ten lepszy". Jeśli pojawi się więcej chętnych - zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia własnych kryteriów wyboru.

Ponieważ nie są to produkty nowe na tym forum już mielibyśmy sugestię, by testy Czystej Skóry ilustrować zdjęciami "pół na pół", a przy produkcie Skóra Impregnacja pamiętać również o zdjęciach/opiniach na temat stanu skóry po upływie jakiegoś czasu (kilkunastu dni, kilku tygodni) od nałożenia. Czekamy na zgłoszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.david2888 - piękne jasne skóry do ogarnięcia w Peugocie 407 z 2008r. Będę miał porównanie do Colourlocka, którego użyłem wiosną.

2.MlodyKoguT - mam w garazu zapuszczone blisko 30 letnie dwa fotele skorzane z audi wiec sa mega zapuszczone wiec myślę ze szczegolnie dla cleanera bylby to super sprawdzian. Jedyny minus jest taki ze nie bede mogl sprawdzic jak sprawuje sie w uzytkowaniu po jakims czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.david2888 - piękne jasne skóry do ogarnięcia w Peugocie 407 z 2008r. Będę miał porównanie do Colourlocka, którego użyłem wiosną.

2.MlodyKoguT - mam w garazu zapuszczone blisko 30 letnie dwa fotele skorzane z audi wiec sa mega zapuszczone wiec myślę ze szczegolnie dla cleanera bylby to super sprawdzian. Jedyny minus jest taki ze nie bede mogl sprawdzic jak sprawuje sie w uzytkowaniu po jakims czasie

3. pacholekck - jasne skóry z Jaguara :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.david2888 - piękne jasne skóry do ogarnięcia w Peugocie 407 z 2008r. Będę miał porównanie do Colourlocka, którego użyłem wiosną.
2.MlodyKoguT - mam w garazu zapuszczone blisko 30 letnie dwa fotele skorzane z audi wiec sa mega zapuszczone wiec myślę ze szczegolnie dla cleanera bylby to super sprawdzian. Jedyny minus jest taki ze nie bede mogl sprawdzic jak sprawuje sie w uzytkowaniu po jakims czasie
3. pacholekck - jasne skóry z Jaguara
 
4. Fyox - jasna skóra w renault scenic 2008 oraz jakieś zapuszczone fotele pochodzące z espace IV 2005 (półskóra, leżące na strychu chyba 4 lata więc szczury straszne). Mam zestaw colourlock strong - wiec będzie do czego porównać .

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.david2888                                                2.MlodyKoguT.                                                               3. pacholekck                                                        4.Fyox.                                                            5.Posejdon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.david2888                                                2.MlodyKoguT.                                                    3. pacholekck                                                        4.Fyox.                                                            5.Posejdon
6. Hammster

Wysłane z mojego SOUL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Chętnie bym się zgłosił ale test dokładnie tych dwóch produktów juz daawno wrzuciłem na forum ;)  ale i tak fajnie, że Tenzi bierze nowych testerów. Czekam na coś innego ;p 

Pamiętamy, a jakże! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.