Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - poszukujemy testerów naszych produktów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Dnia 19.08.2017 o 10:29, yacek _b napisał:

Bo w przypadku np. ADBL , rzucili się na darmowy wosk i tyle ich widzieli...

hehehehe to się zdarza ;)

Ja za to kupiłem cały zestaw Tenzi i będę prowadził niezależne testy - nie lubię jak producenci mnie poganiają ;)

2017-07-18_17.26.10.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
41 minut temu, krd napisał:

@Domel Twoim zdaniem też powinni popracować nad nutami zapachowymi? :D

:D:D:D:D 

- krwawa felga - paaachnie* jak rasowe Tenzi Prix - w zasadzie czy to nie jest ten sam produkt w innym opakowaniu ? Prixa zdarza mi sie używać jeszcze dość często i mam same dobre wrażenia :good:

- quartz spray - zapach chemiczny :?

- carnauba spray - najprzyjemniejszy zapach.

- opona plastik - paaachnie* rasową chemią jak rozpuszczalnik albo jakaś benzyna ekstrakcyjna :?

- czysta felga - zapach chemiczny :?

 

* użyłem słowa pachnie - ale w oryginalnym poście napisałem wulgarnie "wali jak" ;)

Także w tej materii jest jeszcze miejsce do popisu.

Oczywiście zapach dla mnie to ostatnia rzecz o jakiej myślę, ale są użytkownicy którzy kupują produkty głownie ze względu na zapachy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
51 minut temu, Domel napisał:

są użytkownicy którzy kupują produkty głownie ze względu na zapachy ;)

No, na przykład my z @Justyna :D

Produkt do konserwacji kokpitu niestety jest tak duszący, że nie wyobrażam sobie używania go we wnętrzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Domel napisał:

:D:D:D:D 

- krwawa felga - paaachnie* jak rasowe Tenzi Prix - w zasadzie czy to nie jest ten sam produkt w innym opakowaniu ? Prixa zdarza mi sie używać jeszcze dość często i mam same dobre wrażenia :good:

- quartz spray - zapach chemiczny :?

- carnauba spray - najprzyjemniejszy zapach.

- opona plastik - paaachnie* rasową chemią jak rozpuszczalnik albo jakaś benzyna ekstrakcyjna :?

- czysta felga - zapach chemiczny :?

 

* użyłem słowa pachnie - ale w oryginalnym poście napisałem wulgarnie "wali jak" ;)

Także w tej materii jest jeszcze miejsce do popisu.

Oczywiście zapach dla mnie to ostatnia rzecz o jakiej myślę, ale są użytkownicy którzy kupują produkty głownie ze względu na zapachy ;)

To nie jest ten sam produkt. Również używałem PRIXa, Krwawa Felga jest bardzo gęsta, PRIX bardzo wodnisty. Nie czepiałbym się też zbytnio zapach deironizerów. Pachnie dokładnie tak samo jako konkurencja (z małymi wyjątkami).

@krd Zamówiłem właśnie QD do wnętrza i skór, przekonam się na własnej skórze czy jest aż taki dramat. Pamiętam, że do IQD Limited też mieliśmy zupełnie inny stosunek, dla mnie zapachowo mega ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 24.08.2017 o 10:46, Domel napisał:

Oczywiście zapach dla mnie to ostatnia rzecz o jakiej myślę, ale są użytkownicy którzy kupują produkty głownie ze względu na zapachy ;)

Wątek dotyczący zapachu naszych produktów przeniósłbym do tematu "pytania i odpowiedzi". Pozostawmy ten temat tylko zgłoszeniom do testów, bo niektórzy forumowicze nie mogą w nim odnaleźć naszych zaproszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z Quartz spray i carnauba spray dziś dotarła, jak dobrze pójdzie jutro będą testy a najpóźniej w przyszłym tygodniu. Jestem miło zaskoczony tym, że dostałem pełny produkt a nie jedynie odlane kilka mililitrów :) W dodatku po dwie sztuki każdego z specyfików, na pewno po użyciu przekaże dalej dla znajomych, niech się przekonują do dbania o auto i do produktów Tenzi.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TD Opona Plastik 600 Ultra Shine / Impregnacja 300 rzeczywiście konserwują gumę a nie tylko nabłyszczają jak niektóre preparaty zawierające rozpuszczalniki to chętnie przetestuje. 

Przyda się jakieś urozmaicenie od Nielsena Brillance.

Parametry opon: Good Year 2016, prędkość maxymalna 270km/h, kolor czarny, być może po zastosowaniu "czarniejszy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze cos macie to chętnie potestuje😜

Pacjenci to;

-moj prywatny seat leon kolor srebrny

- bordowa ibiza 2 mojej drugiej polowki

- cytryna c2 czarna siostry

- krolowa lawet czyli laguna 2 w kolorze oliwkowym

Plus zawsze ktos podjedzie na male sprzatanie😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.