Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się czy ten produkt może zastąpić QD1 w szybkim obleceniu auta po uprzednim myciu? Dodam że na aucie będzie leżeć np. Soft 99 The King of Gloss lub Infinity Wax Super Gloss ..

Czy będzie to mijać się z celem?

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tutaj tą tabele dla innych których to interesuje ...

28166638_1227546077390328_45346684590304

Ja rozumiem że te produkty się różnią, ale jeżeli kogoś interesuje tylko trwałość połączona z hydrofobowością to czy produkt QD1 można zastąpić SSW? Na lakierze uprzednio zaaplikowany jest wosk np. Soft 99 The King lub Infinity Wax Super Gloss ..

Patrząc na tabele, oraz wasze opinie/spostrzeżenie SSW tworzy na lakierze dość mocną barierę ochronną która odpycha konkretnie wodę itd. więc idąc tym krokiem byłby to bdb produkt/dodatek po myciu auta które uprzednio zabezpieczone jest jakimś woskaczem :-) 

Może SSW lepiej zabezpieczy niż QD1 .. 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrassenior  jestem zdania ze w przypadku gdy juz masz na wierzchu wosk od Softa to on Ci daje dlugotrwala bariere ochronna i cokolwiek polozysz na to nie polezy tyle co nalozone samo,tylko chwilowo go wzmocni ;) Ostatnio testowalem na fusso mega trwale sealenty w sprayu ktore same daja ochrone na wiele miesiecy a juz na fusso znikaly bardzo szybko,wiec w takim przypadku QD1 jest niby bardziej wskazany ale jesli efekt SSW Ci sie bardziej podoba to nic nie stoi na przeszkodzie bys go stosowal jako QD,jesli jako 1 zabezpieczenie to SSW napewno bedzie bardziej zalecany,takie jest moje skromne zdanie 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomagałem QD1, wosk Collinite 476s. Naprawdę potrafi wyciągnąć ostatnie soki z wosku i podbić hydrofobowość na dość długo :) Tak jak @paperson mówi jest tańszy od SSW, ale SSW możesz na mokry lakier :) wybór nalezy do Ciebie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

jezeli aplikujemy dowolne lsp na inne to trwałość powłoki będzie zależeć od tego co leży na samym spodzie :).

W Twoim wypadku jeżeli pod spodem leży wg Ciebie dość trwały wosk (kiedys stosowałem KoG i spłyną dość szybko) to QD1 będzie ok. SSW da większą hydrofobę ale długość leżenia będzie zależeć od tego co jest pod spodem.

  • Lubię to 2
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pozdrowienia dla ADBL i komplementy z Itali ☺️ oto mala recenzja jednego z wloskich pasjonatow po wyprobowaniu(za moja namowa)waszego SSW 😉 robi robote...

http://detailingpassione.forumattivo.com/t127-adbl-synthetic-spray-wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wrzuciłem sobie tłumaczenie do googla LINK

Pomijam opinie o produkcie bo jest rewelacyjny.

Czepiam się formy tej recenzji ? testu ? :D  Gościu napisał jakieś dwa zdania, wkleił kilka zdjęć z których nic nie wynika. Poniżej same ochy i achy gratulacje, że super recenzja i produkt. :D Skisłem normalnie. Podobne akcje widziałem na innych forach. Kilka zdjęć, jakaś fota na zbliżeniu z boku, ochy achy i "best of the best of the best. Jak tak wyglądają "testy" detailingowe na zachodzie a potem Polacy to chłonął i i przynoszą opinie do Polski jaki to ten produkt jest zajebisty a polski beeee to ja dziękuje :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie no bez przesady nie chodzi o mnie, jestem amatorem, jest wielu lepszych - chodzi tylko o podejście i  mentalność ludzi. Na zachodzie wszystko jest cacy. Dwa słowa - wszystko pozytywnie. Ludzie pełni energii i uśmiechu. Ktoś napisze dwa zadania pochwalne "tam"- opinia leci w świat i jeszcze szybciej do Polski. Cudze chwalimy swego nie znamy. Dobrzy jesteśmy w narzekaniu i "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma".

Ok nie ważne. taka dygresja o poranku. Zauważam po prostu różnice w mentalności ludzi "tam" i "tu" 😉

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Domel napisał:

Wrzuciłem sobie tłumaczenie do googla LINK

Pomijam opinie o produkcie bo jest rewelacyjny.

Czepiam się formy tej recenzji ? testu ? 😄 Gościu napisał jakieś dwa zdania, wkleił kilka zdjęć z których nic nie wynika. Poniżej same ochy i achy gratulacje, że super recenzja i produkt. 😄 Skisłem normalnie. Podobne akcje widziałem na innych forach. Kilka zdjęć, jakaś fota na zbliżeniu z boku, ochy achy i "best of the best of the best. Jak tak wyglądają "testy" detailingowe na zachodzie a potem Polacy to chłonął i i przynoszą opinie do Polski jaki to ten produkt jest zajebisty a polski beeee to ja dziękuje 😄

Nie napisalem ze jest to profesjonalny detailingowy test w stylu jedego z Twoich,nawet sie nie umywa....zwykla opinia,nie sponsorowana,goscia co lubi przy aucie cos porobic,nie detailera z prawdziwego zdarzenia,tak trudno przyznac ze nasze produkty moga sie cicieszyc dobra opinia bo test nie jest tak mega wypasiony jak Twoje,lepiej krytykowac i sie ponabijac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Wrzuciłem sobie tłumaczenie do googla LINK

Pomijam opinie o produkcie bo jest rewelacyjny.

Czepiam się formy tej recenzji ? testu ? 😄 Gościu napisał jakieś dwa zdania, wkleił kilka zdjęć z których nic nie wynika. Poniżej same ochy i achy gratulacje, że super recenzja i produkt. 😄 Skisłem normalnie. Podobne akcje widziałem na innych forach. Kilka zdjęć, jakaś fota na zbliżeniu z boku, ochy achy i "best of the best of the best. Jak tak wyglądają "testy" detailingowe na zachodzie a potem Polacy to chłonął i i przynoszą opinie do Polski jaki to ten produkt jest zajebisty a polski beeee to ja dziękuje 😄

@Domel - może nie mają po prostu punktu odniesienia do np. naszego PSB i działu testy 😄
Wystarcz zobaczyć amerykańskie filmiki gdzie czyszczą czyste auta w marynarkach 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Detailng w Itali jest na calkiem innym poziomie,nie ma ani takiego forum,ani tylu produktow,ani tylu rodzimych producentow...po prostu calkiem inny poziom! Wiec tu nie chodzi @Domel o mentalnosc ludzi,bo jak bysmy mieli porozmawiac nie wiem o winach czy kuchni to sie okaze ze my jestesmy amatorami i zachwycamy sie byle pizza niby wloska,wiec nalezy sie cieszyc ze w tej dziedzinie co jest nasza pasja zreszta to my jestesmy z "wyzszej" polki,co dla przecietnego Wlocha moze byc dziwne bo im wschod Europy sie kojarzy z byle jakoscia,pozatym nie rozumiem tej krytyki to jest zwykla recenzja zadowolego uzytkownika a nie jakis test,to nie ten dzial nawet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja o rybce ty o pipce 😉 Nie chodzi o mnie i "jakości" moich testów - są lepsze i gorsze i do dupy - mnie olej w tej dyskusji. Nie pije też do ADBL bo bardzo ich lubię i cenię a SSW miażdży.

 

Generalnie pije do naszej mentalności i jakości zachodnich testów. Moja wypowiedź to raczej dygresja do ostatnich hejtów.

Polacy wyszydzają polskie produkty a chwalą "zachodnie" - ale chwalą po czym ? Po takich podobnych testach i takich opiniach ? Chodzi mi bardziej o mentalność i podejście. Ludzie tam robią takie "testy" - Polacy siedzą na rożnych forach, wychwytują te "newsy" i przynoszą do Polski: "Koch jest 100 razy lepszy od ADBL - przecież na DW zrobili super testy" .... Pije do tego. Jakie testy robili ? Dwa zdania i 3 zdjęcia ? Swego nie znamy cudze chwalimy. Uważam że polskie produkty są w światowej lidze i powinniśmy być  z tego dumni - pokazują to nasze produkcje na forum. Mielimy te produkty na wszystkie możliwe sposoby i z tego jestem dumny - że nasza opinia i nasze testy są profesjonalne i rzetelne.

Nie wiem czy potrafię ubrać moje myśli w słowa. Kto zrozumiał to zrozumiał.

Pozdrawiam 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel  We Wloszech nie znajdziesz nawet testow ktore by sie zblizaly poziomem do Twoich 🙂 Ja tez uwazam ze Polskie produkty jak i cala branza oraz podejscie ludzi pasjonatow branzy jest na najwyzszym poziomie,i to tylko taki maly przykad,pochwala i zacheta dla nas by isc tak dalej 😉 skontaktowal sie nawet ze mna wloski od niedawna dystrybutor ADBL i chwalil chlopakow nie tylko za same produkty ale za rzetelne i fachowe podejscie do tematu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, menior napisał:

najwyzszym poziomie,i to tylko taki maly przykad,pochwala i zacheta dla nas by isc tak dalej 

I bardzo dobrze. ADBL robi świetną robotę. Życzę Włochom, żeby zachwycili sie SSW i nie tylko, tak jak my Polacy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.