Skocz do zawartości

CleanTech - Inside Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@cleantechco stoję przed wyborem jakiegoś baniaczka. Wasz i @ADBL mają bardzo fajne ceny za 5l. Zdecydowanie najniższe na rynku. Jedno co zaczęło mi przeszkadzać w Waszym to te cytrusy.

Zrobimy tak:

Ja się wstrzymam z zakupem do miesiąca a Wy szybko ogarnijcie to Limited Edyszyn z jakimś fajniejszym zapachem i kupuję Wasz produkt. A przypuszczam że nie będę jedyny chętny na taki baniaczek z jakimś kozackim zapachem

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 godziny temu, Strus napisał:

@cleantechco stoję przed wyborem jakiegoś baniaczka. Wasz i @ADBL mają bardzo fajne ceny za 5l. Zdecydowanie najniższe na rynku. Jedno co zaczęło mi przeszkadzać w Waszym to te cytrusy.

Zrobimy tak:

Ja się wstrzymam z zakupem do miesiąca a Wy szybko ogarnijcie to Limited Edyszyn z jakimś fajniejszym zapachem i kupuję Wasz produkt. A przypuszczam że nie będę jedyny chętny na taki baniaczek z jakimś kozackim zapachem

 

Przykro mi ale w tym roku nie planujemy żadnych limitowanych edycji. Mamy gotowe parę nowych produktów i to one są dla nas priorytetem w tym momencie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, Strus napisał:

No jak żyć ?

Nie wykluczamy w przyszłym roku paru produktów w edycji limitowanej ale mamy wciąż ograniczone moce przerobowe  🙂 postaramy się za to aby wszystkie nowości spełniny wasze oczekiwania!

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Znajomy czyscil inside cleaneren siedziska z plam no i zostaly zacieki 🙄 pewnie dlatego ze nie czyscil calego elementu a tylko punktu gdzie byly plamy,jak radzicie zaradzic ? I jak pracowac najlepiej nim recznie na materiale? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, david2888 napisał:

No to widocznie słabo się spisuje do tego typu zaburzeń. Może mala plamka, albo przetrzeć ogólnie zwilżoną fibra, ale do usuwania plam, to jest bonnet

Z tego co mi wiadomo plamy usunal ale pracujac tylko w danym punkcie pozostaly odbarwenia/zacieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał:

Znajomy czyscil inside cleaneren siedziska z plam no i zostaly zacieki 🙄 pewnie dlatego ze nie czyscil calego elementu a tylko punktu gdzie byly plamy,jak radzicie zaradzic ? I jak pracowac najlepiej nim recznie na materiale? 

Ja ogólnie też zauważyłem dziwny przypadek że po umyciu interior cleanerem i wytarciu sucha fibra gdy popada deszcz zostają zacieki jak po słynnym Natural looku. 🤔

Jak sytuacja się uspokoi muszę jeszcze raz wysprzątać auto i sprawdzić. 

Nie stosowałem żadnego dressing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomas-sg napisał:

Ja ogólnie też zauważyłem dziwny przypadek że po umyciu interior cleanerem i wytarciu sucha fibra gdy popada deszcz zostają zacieki jak po słynnym Natural looku. 🤔

Ja tak mialem po silnym apc jak za slabo wypłukałem 🙂 daje to do myślenia....

Czyżby ten interior cleaner wymagał wypłukania jak APC...? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 dokładnie tak samo miałem z tym APC. 😉

Dlatego dało mi to troszkę do myślenia bo już kilka razy używałem go na autach znajomych a jeden raz u siebie. To jeszcze nie wyrok tylko chciałem zacząć o tym mała dyskusje do wymiany doświadczeń 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PPatryk napisał:

2 razy używałem jako bonnet i raz totalnie punktowo i śladu nie ma. Kilka razy zmieniałem stronę fibry, żeby czystym IC pracować, ładnie odparowalo, ja nie narzekam

Mozesz dokladnie opisac jak robiles? wypracowywales szczoteczka i potem wycierales ? Czy jeszcze jakies uwagi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior miałem na siedzeniu jakąś małą plamkę, widać było że nic głębokiego/mocnego. Drugi raz miałem na siedzeniu wtarty jakiś pył/kurz co na spodniach był i odkurzacz nie umiał wyciągnąć tego. W przypadku tego pyłu psik na fibre, przetarcie, wytarcie suchą stroną i z ciekawości zostawiłem żeby zobaczyć co będzie i śladu nie było. W przypadku tej plamki dalem z 2 psiki na obszar ok 10x15 fibry, popracowałem w tym miejscu, widać że miejsce było trochę mokre od IC. Suchą stroną wytarlem co się dało. Potem dałem takie pół psika na czystą stronę fibry i jakby "rozłożyłem" obszar pracy o kilka cm na boki jednocześnie myślę, że zbierałem resztki zabrudzenia. No i ponownie pół psika i rozłożyłem ten obszar i do wyschnięcia w cieniu. Finalnie obszar pracy miał może 10x10cm +/- 5cm

Jako doraźne działanie żeby jakaś plamkę ściągnąć mi się dobrze pracowało

A białych śladów na plastiku nie miałem, ale ja IC na plastikach uzywalem z 3 razy tylko

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@cleantechco może odniesiecie sie do IC? Czy go wypłukiwać czy nie? Zauwazyłem że to dość mocny zawodnik wiec moze tutaj jest przyczyna zeby go nie traktowac jak reszte produktów gotowych do czyszczenia wnetrza

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco może odniesiecie sie do IC? Czy go wypłukiwać czy nie? Zauwazyłem że to dość mocny zawodnik wiec moze tutaj jest przyczyna zeby go nie traktowac jak reszte produktów gotowych do czyszczenia wnetrza

Tez muszę stwierdzić ze to mocny zawodnik. O ile w BMW idealnie się sprawdził i doczyscil wszystko jak trzeba bez szkód o tyle w mazdzie 3 04’ wyblakły po czyszczeniu te okrągłe nawiewy i rygle w drzwiach zrobiły się białe (wcześniej czarny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco może odniesiecie sie do IC? Czy go wypłukiwać czy nie? Zauwazyłem że to dość mocny zawodnik wiec moze tutaj jest przyczyna zeby go nie traktowac jak reszte produktów gotowych do czyszczenia wnetrza

Tez muszę stwierdzić ze to mocny zawodnik. O ile w BMW idealnie się sprawdził i doczyscil wszystko jak trzeba bez szkód o tyle w mazdzie 3 04’ wyblakły po czyszczeniu te okrągłe nawiewy i rygle w drzwiach zrobiły się białe (wcześniej czarny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cleantechco może odniesiecie sie do IC? Czy go wypłukiwać czy nie? Zauwazyłem że to dość mocny zawodnik wiec moze tutaj jest przyczyna zeby go nie traktowac jak reszte produktów gotowych do czyszczenia wnetrza

Tez muszę stwierdzić ze to mocny zawodnik. O ile w BMW idealnie się sprawdził i doczyscil wszystko jak trzeba bez szkód o tyle w mazdzie 3 04’ wyblakły po czyszczeniu te okrągłe nawiewy i rygle w drzwiach zrobiły się białe (wcześniej czarny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada. Jak dotknąłem palcem i wydaje się jak by to był osad i się ścierał ale to tylko tłuszcz z palca niestety:/ na nawiewie nie rzuca się aż tak w oczy jak w ryglu, trzeba by 50:50 zrobic i by było widać.2b4e9a9854616cd9b6736e5950c3d4ac.jpg
3f3a723798f3cc63b257da307a2d53a8.jpg
2bf89b6a244b2febee74aa062c52d08d.jpg
6f9a8134adfadd0fc6184125c55bce4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko  chciałem tylko przypomnieć że Interior Cleaner został jakiś czas temu osłabiony. Nie pamiętam czym mogla się różnić wersja druga od pierwszej ( wizerunkowo).  Warto dodać kiedy się kupowało bo chyba jeszcze rok temu ( maks 2 lata) w sprzedaży był koncentrat 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.