Skocz do zawartości

CleanTech - Inside Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Strus napisał:

Czy nowa wersja będzie bezpieczna dla dressingu ?

Jak z antystatyką ?

To dalej APC więc raczej na pewno nie bedzie bezpieczne dla dressingu, to nie interior qd, tylko dalej APC więc raczej wlaściwosci antystatycznych brak 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
10 godzin temu, Strus napisał:

Czy nowa wersja będzie bezpieczna dla dressingu ?

Jak z antystatyką ?

To nie qd ani dressing tylko cleaner. Jego zadanie to wyczyścić powierzchnię i przygotować pod dressing.

Jeśli chcesz długotrwałego efektu antystatycznego sięgnij po nasz interior dressing 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, V1RU$ napisał:

Czy jest duża różnica vs. stara wersja. Pytam bo nie miałem żadnej nigdy. Chcę zamówić  u MX Nowicki. Bo wywracającej i wyginającej się butelki ADBL mam chwilowo dość. I sprawdzę Wasz produkt.

 

Robiliśmy ostatnio testy na trasie w studiach,  które odwiedziliśmy.  Brudny plastikowy element przedzielalismy taśma na pół i używalismy na jednej połowie starej, a na drugiej nowej. Nikt nie potrafił odróżnić która,  formuła jest która  🙂 Podsumowujac w naszej opinii różnica w mocy jest drobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
10 godzin temu, V1RU$ napisał:

Na pewno takową się podzielę. Mega pozytywnie zaskoczył mnie Wasz CleanTech Co Clean Wheel i został na stałe w moim arsenale na zapuszczone fele.

Dzięki wielkie za miłe słowo  🙂 może to Cię skusi do spróbowania innych produktów  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cleantechco napisał:

Dzięki wielkie za miłe słowo  🙂 może to Cię skusi do spróbowania innych produktów  🙂

Aż się boje bo co wezmę w rękę zostaje na stałe: Citrus Foam też okazała się BDB produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2019 o 09:17, cleantechco napisał:

które nie wymaga wypłukiwania

 

No właśnie. Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zaczynam zabawę.

Na razie w domu bo auta odpicowane.

Rozcieńczenie 1:4. Zalecam rękawiczki.

Mycie dziecięcych stolików i krzesełek omalowanych 2 letnimi kredkami, farbkami i pisakami. Zero problemów z domyciem.

2019-03-02-19-13-20.jpg


2019-03-02-19-18-46.jpg


2019-03-02-19-30-17.jpg


2019-03-02-19-30-27.jpg


2019-03-02-19-32-04.jpg

 

2019-03-02-19-32-14.jpg


2019-03-02-19-33-46.jpg

Dodatkowo kozy z nosa - zaoszczędzę wam widoku - na sofie w salonie i kupa innych rzeczy. Po 30 minutowej zabawie jestem bardzo zadowolony. W tej cenie warto go mieć w arsenale.

Zalecam mimo wszystko przetarcie wilgotna MF na koniec roboty.

#CleanTechCoInsideCleaner

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel o tutaj chciałbym się zapytać @cleantechco jak to jest w końcu z tymi naklejkami o nowej formule. Wojtek pisał że jego jest bez, więc jakie są szanse na odklejenie się jej bądź ominięcie jednej butli przy oklejaniu 😉

Jednak uważam zmiana etykiety byłaby najrozsądniejsza. Bo szczerze nie mam pojęcia co kupuję 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Tomas22 napisał:

@Domel o tutaj chciałbym się zapytać @cleantechco jak to jest w końcu z tymi naklejkami o nowej formule. Wojtek pisał że jego jest bez, więc jakie są szanse na odklejenie się jej bądź ominięcie jednej butli przy oklejaniu 😉

Jednak uważam zmiana etykiety byłaby najrozsądniejsza. Bo szczerze nie mam pojęcia co kupuję 😁

Nie ma juz dostepnych egzemplarzy ze stara formuła  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

 

W dniu 2.03.2019 o 07:41, Strus napisał:

Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 2.03.2019 o 07:41, Strus napisał:

 

No właśnie. Ja tego nie rozumiem tak do końca. Dlaczego APC wypłukiwać  a Interior Cleanera nie ? Przecież to też APC tylko w słabszym stężeniu. Jeśli machnę np takie 1:20 ze zwykłego APC to czym taki roztwór będzie się różnił od Clenera (zakładając hipotetycznie że ów cleaner ma taką samą moc) ?

To nie jest rozcienczone APC ze zmienionym zapachem i kolorem 🙂

Inny produkt, którego używasz tak defacto nie wielka ilość żeby przetrzeć wnętrze. Dodatkowo produkt sam odparowuje po przetarciu dlatego nie wymaga wypłukiwania. 

Przy mocnych zabrudzeniach zalecamy i tak przetrzeć drugi raz wilgotna fibra ale to bardziej żeby zdjąć cały brud (szczegolnie jakieś lepkie lub tłuste plamy) 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2019 o 21:00, cleantechco napisał:

Z chęcią poznamy Twoją opinię  🙂

Na szybko ogarnąłem kilka, rzeczy z warsztatu nic z zakresu detailingowego.

Produkt rewelacja! Zapach, wydajność. Fajnie się pieni po wypracowaniu pędzlem, szczotką - akurat lubię jak się pieni. I robi robotę jak trzeba. Nawet na tapicerce radzi sobie BDB  jak dedykowany produkt.

W sobotę potraktuję nim co nie co, to wsadzę foto.

Porównanie mam tylko do ADBL i HADWAO i dla mnie CT lepszy i kapkę mocniejszy. Nie wiem, może to zasługa tej piany którą podczas wypracowania idzie osiągnąć. Ja akurat lubię jak się pieni ! I tym mnie kupił ten  produkt !

Mebelki ogrodowe już na sezon wyszykowane. Zamawiam kolejne butelki bo sąsiad  też chce. Cóż znowu produkt detailingowy znajdzie zastosowanie w innej branży 😁😁😁😁

2051975862_IMG_08701.JPG.01a1f42083083048fd764a38b024eaf4.JPG

1315410772_IMG_08722.JPG.866bb55bd263f3ef460bc9e6ab5f5c27.JPG

2050364520_IMG_08742.JPG.4fd6bb14952f5c3e74aac801aa52522b.JPG

1798408115_IMG_08762.JPG.0db6519c899e9f16f86047bd6d1d6a5c.JPG

 

Słowo kapkę użyte trochę wyżej jest nie na miejscu - powinno być zdecydowanie !

Chyba kupię 5l o ile takie opakowania występują ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@cleantechco tak sobie dziś pracowałem waszym Insidem i naszła mnie pewna myśl. Dokladnie chodzi o zapach produktu.... Czy myśleliście nad tym samym produktem, ale jakiś inny zapach. Ta cytryna w Detailingu to juz przeżytek 🤮

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, david2888 napisał:

@cleantechco tak sobie dziś pracowałem waszym Insidem i naszła mnie pewna myśl. Dokladnie chodzi o zapach produktu.... Czy myśleliście nad tym samym produktem, ale jakiś inny zapach. Ta cytryna w Detailingu to juz przeżytek 🤮

Jestem za. A sam produkt rewela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
8 godzin temu, david2888 napisał:

@cleantechco tak sobie dziś pracowałem waszym Insidem i naszła mnie pewna myśl. Dokladnie chodzi o zapach produktu.... Czy myśleliście nad tym samym produktem, ale jakiś inny zapach. Ta cytryna w Detailingu to juz przeżytek 🤮

Nie chcemy zmieniać już zapachu, produkt bardzo dobrze się przyjął i bardzo dobrze się sprzedaje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.