Skocz do zawartości

Zakup używanego auta 2


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, lol19pl napisał:

No i niektórzy brokerzy kupują auta za granicą korzystając z różnicy cen.

Masz racje. Ale akurat przypadek który opisywałem to zakup auta normalnie w PL. Ja ze swoim leonem zrobiłem tak jak piszesz. W AT nie chcieli mi zejść niżej niż 25.5k € a broker z Wiednia auto sprowadził ze Słowacji za 22k 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, patys napisał:

Jeżdżę służbowym zagazowanym 1.2  po mieście ok natomiast w trasie dramat

Będę brał jak coś tCe i raczej lepsza wersja wyposażenia 🙂 chodzi mi o komfort, awaryjność i przestronność 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, piotrek305 napisał:

Będę brał jak coś tCe i raczej lepsza wersja wyposażenia 🙂 chodzi mi o komfort, awaryjność i przestronność 🙂

Jeździłem capturem. To to samo tylko wyższe. Jak dla mnie słabo wyciszone. Silnik tce nieprzyjemnie warczy/terkocze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lol19pl napisał:

Przez lepsze wyposażenie uważasz coś powyżej 60 tysięcy z 1.2tce?

wersja limited by mi starczyła.. tak na prawde w miejskim toczydełku potrzebuje elektryki, klimy (dopłaciłbym do auto), może pokusiłbym się do full led z przodu. Silnik ? 0.9 też jest ok, może kiedyś chip. A Ty jak zapatrujesz sie na ten model i co byś wziął ? jako użytkownik renault 😉  

 

coś w ten deseń https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-0-9tce-90km-limited-navi-nowy-rabat-dealer-renault-ID6Ae2t1.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8    

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-limited-energy-tce-120km-nawigacja-czujniki-parkowania-ID6AcYWt.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pływak napisał:

60K za Clio? Pieć razy bym się poważnie zastanowił bo patrząc na oferty dealerów można już się rozglądać za Meganką w podobnej kwocie lub Tipo.

Ale tak dokładać można w nieskończoność chyba. Nie wiem jak renówki stoją cenowo, ale trojaczki segmentu B z grupy VAG skonfigurować powyżej 80-90k to żaden problem :-/ Tipo fajne auto za dobry pieniądz. Pytanie czy w takiej megance za 60k znajdzie się cokolwiek w wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fredi88 napisał:

 Tipo fajne auto za dobry pieniądz. Pytanie czy w takiej megance za 60k znajdzie się cokolwiek w wyposażeniu.

autko fajne, ale już z tą cena niekoniecznie... najtańsza podstawowa wersja ok cena dobra bo poniżej 50k, ale to totalny golas, nawet elektrycznych szyb i lusterek nie ma, natomiast wszelkie doposażenia już kosztują i cena rośnie i to sporo, sam przerabiałem temat niedawno i się mocno zdziwiłem przy tym aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Ale tak dokładać można w nieskończoność chyba. Nie wiem jak renówki stoją cenowo, ale trojaczki segmentu B z grupy VAG skonfigurować powyżej 80-90k to żaden problem :-/ Tipo fajne auto za dobry pieniądz. Pytanie czy w takiej megance za 60k znajdzie się cokolwiek w wyposażeniu.

Pierwsza lepsza oferta z otomoto

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-sce-115km-sl-limited-navi-rocznik17-rabat-ID6AikQA.html#766f64e93e

 

Ze vaga można skonfigurować na jakieś abstrakcyjne kwoty to się ostatnio przekonałem konfigurując sobie Golfa 7R. Wyszło 200K zł (słownie: dwieście tysięcy za golfa) i to zaznaczyłem tylko to co bym chciał mieć, a nie wszystko jak leci, max opcja to by pewnie wyszło z ćwierć banki za przypominam golfa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, siewcu napisał:

Poszukaj dobrego brokera, powinien coś ciekawego wyczarować. Kolega ostatnio miał jakiegoś Passata w dobrej cenie, ale to okolice 1 z przodu..

szukam clio a Ty proponujesz passata 😉 ? WOW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to Golf R(!). Pisanie o Golfie R w temacie francuzów jest bzdurą, bo nawet nie masz chyba w żadnym konkurencji dla Golfa R. A szczególnie R kombi. Chcesz porównywać, porównaj GTi. A to, że dużo aut można doposażyć w kosmiczne kwoty to jest kwestia bez sensu w pisaniu, bo równie dobrze możesz sporo dołożyć do aut segmentu premium(np pakiet Weissach w Prosiaku GT2 RS za 150k) i jakoś to nie robi różnicy.

Teraz, piotrek305 napisał:

szukam clio a Ty proponujesz passata 😉 ? WOW !

Nie proponuję Passata, tylko piszę o tym, że brokerzy mają dobre ceny na samochody. Passat był tu tylko przykładem, że można znaleźć coś sporo taniej niż u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno przeglądam ten segment B.. jako fordziarz chciałem nową fiestę, brałem pod uwage jeszcze fabię, i20, ibizę.. clio wpadło niedawno i co najważniejsze podoba się żonie.. ja mam swoje mondeo.. 

nie chciałbym na miejskie autko nowe wydawać więcej jak 55k zł.. widzę po prostu, że w clio za taką cenę dostanę najwięcej.. autko ma służyć jako miejski przemieszczasz, czasami wyjedzie poza Warszawę 🙂

ale poczekam na oferty po nowym roku 🙂 badam rynek aby dokonać optymalnego wyboru 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siewcu bzdura to są twoje wypowiedzi odnoszące się do fragmentów wyrwanych z kontekstu i to nie tylko w tym temacie. Przeczytaj jeszcze raz moze zrozumiesz kontekst wypowiedzi.... Jesli dla Ciebie dołożenie 150k do auta wartego w podstawie 1,5 miliona to to samo co dolozenie prawie 100k do auta kosztujacego w podstawie 160k  to nie mam pytań ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pływak napisał:

Pierwsza lepsza oferta z otomoto

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-sce-115km-sl-limited-navi-rocznik17-rabat-ID6AikQA.html#766f64e93e

 

Ze vaga można skonfigurować na jakieś abstrakcyjne kwoty to się ostatnio przekonałem konfigurując sobie Golfa 7R. Wyszło 200K zł (słownie: dwieście tysięcy za golfa) i to zaznaczyłem tylko to co bym chciał mieć, a nie wszystko jak leci, max opcja to by pewnie wyszło z ćwierć banki za przypominam golfa 😉

S3 po kliknięciu samego koloru, felg, ledów i panoramy przekracza 200, a to przecież też tylko A3.

Takie ceny, co poradzisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.