Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, lol19pl napisał:

😐 chodziło mi o to, że sam sobie nałoży jak odbierze.

Z pewnoscia bedzie miziana i glaskana czym tylko trzeba:D narazie poszla na ceramike, więc zakladam ze dostanie jakis dresing;D a jak nie to bedziemy smarowac:) jest duza poprawa wizualna do tego co bylo i jest tez troche bardziej zadziorna niz f10. Co prawda jakby byla juz nowa 3 to bym ja wybral, no ale jakos sie przemecze 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2018 o 11:52, Michał126 napisał:

Półroczny wydech :D Pękła też górna obejma, po demontażu stwierdziłem, że prawdopodobnie najpierw puścił spaw, a obejma poszła od naprężenia.

 

Choć praprzyczyna pozostanie już na zawsze tajemnicą, reklamacja została uznana, co właśnie dziś poprawiło mi humor. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alfa47 w zależności tez jaki hajs, bo jakby nie było na początku jest zachwyt, a potem dostaje się w dupę. Umówmy się jak ktoś robi na akord to nie jest lekki kawałek chleba, a sporo firm w Bydgoszczy tak robi. Dla mnie to jest forma odstresowania się po robocie, ale zapierdalac jak beduin nie wiem czy bym podołał 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hubee napisał:

Najlepiej praca glowna, jakas dobrze platna, a detailing dodatkowo na weekend, 2-3 Auta na miesiac. 🙂

Mimo że mogę spędzać całe dnie przy pucowaniu auta to nie wyobrażam sobie tak żyć. Po to jest weekend żeby odpocząć a nie jeszcze pracować, ale co kto lubi. Ja wolę grilla, działkę, jezioro, basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy Niestety mamy specyficzny region jeśli chodzi o detailing. Większość Mirko-garażowców polermajstrów, a  studia próbują ogarnąć klienta na szybko, bo "toć tam w garożu w jeden dzień cało polerko zrobio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 wszytsko zalezy od organizacji czasu. Mam dwojke dzieci, chodze na fitness, biegam i jezdze na rowerze z mlodym nr. 1 (drugi urodzil sie 3 dni temu), spedzam czas na nartach i poleruje w  weekendy auta. Praca dla siebie jest zupelnie inna. Ale nadmieniam, mam dobra prace glowna, nie musze oferowac tanich polerek. Robie, bo lubie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fredi88 napisał:

Po to jest weekend żeby odpocząć a nie jeszcze pracować, ale co kto lubi. Ja wolę grilla, działkę, jezioro, basen.

Nie wyobrażam sobie takiego życia. Nie jestem w stanie wysiedzieć 5 minut w miejscu, muszę pracować i nawet w święta potrafię usiąść do pracy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.