Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@dudek_t Okazyjnie może na spoty, ale większość czasu spędzi na półce, bo to jest ten oryginalny napis z tego auta, który był zrobiony w folii na podkładzie magnetycznym więc można zakładać i zdejmować w każdej chwili. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie od bestseller realizacja błyskawiczna 1 dzień . Ale dzisiaj przyszła paczka, co mnie bardzo cieszy, towar zamówimy za prawie 300 zł ,nie dużo wiem ale gratis dostałem że śmiać mi się nie chciało pełne wiadro chrupek . Tylko szkoda że nie do jedzenia... . 2351df88e8ce4e2265961ba552221f34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie narzekanie tyko każdy by chciał dostać np długopis i pochwalić się pisząc takim... Bardzo jestem zadowolony z torby softa którą dostałem przy zakupie za mniej niż 50 zł . Chyba długopis za 2 zł czy naklejka to nie takie duże wymagania ? Koniec tematu... Sklep jest nr 1 zamówiłem towar i praktycznie następnego dnia jest u mnie super i z tego się cieszę. Polecam wszystkim kto chce zrobić coś przy aucie i czas go goni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gold_Car napisał:

To nie narzekanie tyko każdy by chciał dostać np długopis i pochwalić się pisząc takim... Bardzo jestem zadowolony z torby softa którą dostałem przy zakupie za mniej niż 50 zł . Chyba długopis za 2 zł czy naklejka to nie takie duże wymagania ? emoji6.png Koniec tematu... Sklep jest nr 1 zamówiłem towar i praktycznie następnego dnia jest u mnie super i z tego się cieszę. Polecam wszystkim kto chce zrobić coś przy aucie i czas go goni...

Jeszcze chwilka i pewnie będą naklejki :D

8 godzin temu, StreamHD napisał:

Ale tak działa każdy sklep :P 

Niby tak ale już nie raz zauważyłem że często nie zgadza się kilka produktów lub po prostu dostawa się opóźnia i nie ze względu na dostawcę :)

Mi osobiście nie przeszkadza bo z każdym sklepem można wszystko wyjaśnić a mi się nigdy nie spieszy . I w tym wypadku gdy ważne są terminy i zgodność zawartości z zamówieniem bestseller jest #1 pod tym względem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gold_Car napisał:

To nie narzekanie tyko każdy by chciał dostać np długopis i pochwalić się pisząc takim

:blink: nawet nie wiem jak to skomentować...

 

14 godzin temu, Gold_Car napisał:

Chyba długopis za 2 zł czy naklejka to nie takie duże wymagania ?

comment_WegqaRT7nPWyvquhDXxKay3EWhvO8SHY

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gold_Car  Idąc do sklepu i kupując spodnie/kurtkę dostajesz jakiś gratis? Teraz nawet za reklamówkę trzeba zapłacić lub brać pod pache 😜.

Ewentualnie robiąc większe zakupy w markecie, za 200-300zl dostajesz długopis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21290]krzychusc[/mention]@jagmar ... Jestem ciekaw czy zawsze jesteś taki błyskotliwy? Tylko szkoda że nie czytasz wcześniejszych postów bo temat zakonczyłem, a ty nadal palce w gówno wkładasz .

 @krzychusc Ps. ubrania zawsze mi pakują czy to w diversie czy 4F czy innym firmowym , no w lidlu tego nie ma ale to inna klasa sklepu , więc jesli ekologia Ci nie odpowiada to zmień sklep .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.