Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@pablo15005  @marcineke dłubie dla hobby a wg niektórych dla pasji. przyjąłem zasadę; ogarniam auto jak mam na to ochotę - inaczej nie ma to sensu - pojawiają się pomysły jak coś zrobić na "skróty". 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 ja myślę że powinna to być grupa osób która oprócz pasji stara się na tym coś zarobić lub dorobić.

To że ktoś robi w garażu nie znaczy że to nie jest studio.

U mnie mieści się "studio" na głębokiej wsi, w przydomowym garażu, ale legalnie i uważam w miarę profesjonalnie.

FB_IMG_1694715784167.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack dokładnie. Później termin goni termin i trzeba przymykać oko... ja staram się robić jak najlepiej i żebym miał z tego jakaś korzyść. Ale dla mnie detailing to od podszewki każdy detal ma być wychuchany i staram się unikać tego słowa... ma być zrobione żebym się nie musiał wstydzić a zawsze można by skupić się na innym detalu ale czy ktoś to doceni, zadba... po niektórych ludziach widać przy odbiorze błysk w oku, podjaranie. Dbają i wracają żeby ten efekt cieszył jak najdłużej 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przekazują, dzielą się wiedzą na tym forum ;)

I tutaj możemy zakończyć ten wątek, żeby nie wchodzić w komercję lub grupę w grupie. Są wątki o szczurach, ostre cięcie, testy, psb itp. Gdzie jest pole do popisu w relacjach, dobrych radach etc.



Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, CarlosBlack napisał(a):

@pablo15005  @marcineke dłubie dla hobby a wg niektórych dla pasji. przyjąłem zasadę; ogarniam auto jak mam na to ochotę - inaczej nie ma to sensu - pojawiają się pomysły jak coś zrobić na "skróty". 

Dokładnie mam tak samo. Zaczęło się od hobby, gdzie przerodziło się w pasje. Czasem po większej robocie kiedy ręce opadają powiem szczerze mam już tego dość i robię se przerwę (max parę dni bo potem znowu chce się pracować 😃). Ale osobiście jak bym miał to robić każdy dzień to przypuszczam, że bym się wypalił, przestało by mnie to bawić i tak jak piszesz człowiek szukał by drogi na skróty co jest jednoznaczne z niższą jakością ☝️ 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p często "probono" ale zgodnie ze sztuką na miarę możliwości. Tylko tyle i aż tyle.
Oczywiście
Somsiad mechanik robi mi auta, odwdzięczam się detailingiem :)

Wysłane z mojego SM-A326B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea @zeea dla tego z żoną robimy w weekendy, auto przyjeżdża w czwartek lub piątek wraca w sobotę lub w niedzielę.Na dzień dzisiejszy po wydaniu auta sprzątam garaż i już nie mogę się doczekać następnego.

Przez najbliższy nie określony czas tak mam zamiar pracować.

Czasami żoną bierze w tygodniu wnętrze to sobie sama robi.

Na razie na co dzień nie miałbym tyłu aut.

Ale te 4-8 w miesiącu się trafi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu szukałem do mojej gruzowatej Corolli klapki wlewu paliwa. Co prawda posiadam, ale zepsuty jest mechanizm odbijania klapki przy otwieraniu. Używane klapki od 50-150 zł, ale jak pytam o szczegóły to nikt nic nie wie, albo brak.... Dziś coś mnie tknęło i pojechałem do Toyoty. Wytłumaczyłem o co mi chodzi, a pan do mnie - 39 zł :-D

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrewZS Częsta sytuacja, dużo razy mieliśmy akcje, że części do BMW/Mini w ASO tańsze niż używki na portalach. Ostatnio szukaliśmy kompletnego zderzaka do Merca GL. W necie 10k i co najwyżej wysyłka w cenie, ASO po zniżkach 11k brutto. Można się zdziwić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no może. Nie pisze tego jednak, żeby im wbić szpile dla sadystycznej przyjemności. Oglądam mecze (chyba, że zbiegają się z siatkówka), kibicuję, przeżywam. Niestety od długiego czasu chciałbym im kibicowac z entuzjazmem, ale nie ma na co patrzeć...

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci problem tkwi w głowie ryby.

PZPN w obecnej formie to jest porażka, układy i układziki. Nie uwierzę w to że oni nie maczają rąk w powołaniach trenera, zapewne przez umowy sponsorskie.  Np że ten i ten zawodnik musi grać, chociażby sam Lewandowski. Druga sprawa sam Santos, kolejny bajerant z Portugalii. Przez prawie rok nie mieliśmy żadnego debiutanta w reprezentacji, bardzo nie udany wybór selekcjonera poparty tylko na jego sukcesach z reprezentacja Portugalii. Nie zdziwi mnie to jeśli Marek Papszun nie zostanie selekcjonerem bo jego charakter uniemożliwilby dla związku podejmowanie decyzji co do składu i powołań. 

Wniosek taki że zmiany trzeba zacząć u góry, pożegnać pana Kulesze, odpuścić sobie euro, postawić na młodych. Przykro że taki okres trafił się akurat gdy mamy sporo naprawdę dobrych graczy i nie potrafimy wykorzystać tego potencjału 🙂

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.