Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @polll wspominał w innym dziale o wieloletnim kamieniu na szybach - nie mogłem się powstrzymać do cyknięcia zdjęcia z partyzanta

678670d1cfb32bfd69eb8cdfaaea31e6.jpg

Że też ludziom takie rzeczy nie przeszkadzają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adrian89 napisał(a):
Kolega @polll wspominał w innym dziale o wieloletnim kamieniu na szybach - nie mogłem się powstrzymać do cyknięcia zdjęcia z partyzanta



Że też ludziom takie rzeczy nie przeszkadzają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moze i przeszkadzają, ale nie wiedzą jak, czym i że w ogóle można usunąć takie plamy.
Mój tato dawno temu myślał że swirle na lakierze to coś normalnego bo każde auto tak wyglądało i to było coś oczywistego.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Mi humor poprawilo skończenie jaguara oraz to, jak w mojej mieszalni chłopak dobrał kolor. Zero różnicy i idealnie pasowało bez cieniowania. Mistrzostwo.

Blotnik przeze mnie lakierowany, drzwi oryginał.

4597c6f0393a7dbb2a8b4be64a3f0156.jpg3797f0f96cbd11289c2653ef3a349f55.jpg09f0a36d8e374ee2029c6ddfc0276177.jpg8ce42f276e6bffdc14b4d202bb1acf55.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

  • Lubię to 13
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i przeszkadzają, ale nie wiedzą jak, czym i że w ogóle można usunąć takie plamy.
Mój tato dawno temu myślał że swirle na lakierze to coś normalnego bo każde auto tak wyglądało i to było coś oczywistego.



Co do swirli to zgoda, ale przecież takiej rzeźni ja tutaj na szybach nie ma na wszystkich autach no a jak się nie wie to są internety, a nawet jak nie to studia, myjnie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1509 zamazane dane użytkowników widać w odpowiedziach tego „profeszjonala” nie wiem na ile to istotne, ale w razie czego mówie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu w ogóle fajny jest :-P



Coś jak ta laska co szukała koleżki, co jej się spodobał, a że ją podwoził to zapamiętała, że miał samochód marki airbag

A tak poważnie to co to za niepoważny osobnik? Skąd ta firma?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.