Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnie w tym roku mycie żepota 😉  na jesień była polerka + fusso;, od tego czasu to pierwsze mycie. Piana BH, szampon FX żółty i CleanTech ...  "żółtego" nigdy więcej nie kupię. Przerobiłem po ok 5 ltr jednego i drugiego na różnych LSP. 

01.jpg

02.jpg

  • Lubię to 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 Inaczej... Do codziennego mycia raczej bym go nie używał,  ale po korekcie to jeden z najlepszych szamponów na rynku moim zdaniem 😉 Doskonale usuwa pozostałości past,  pozostawia jakby odtłuszczony lakier,  wypłukuje się też nieźle... Ma swoje plusy 😄

Do odtykania LSP się nie nadaje,  do tego są inne szampony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki regulamin InPostu, jeżeli płyn będzie przekraczał pojemność 500 ml to nici z reklamacji a jak wiemy dość często uszkadzają im się paczki 😂 Chociaż zamawiałem parę dni temu w Detailing House Kocha GS 5l i miałem możliwość wyboru paczkomatu ale wolałem nie ryzykować i wziąłem DHL 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea @Rafal9304 cały czas dopracowujemy system. Również prywatnie wielu z nas korzysta z paczkomatów, ale siedząc po drugiej stronie i widząc ilość uszkodzeń, nieuznanych reklamacji i strat towaru niestety byliśmy zmuszeni. DHL otwiera poza punktami odbioru paczek coraz więcej "automatów paczkowych" i mamy nadzieję, że niedługo będzie konkurencyjna. Dla porównania od kiedy wprowadziliśmy DHL mieliśmy jedną reklamację gdzie Inpost to bywało kilka tygodniowo 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea @Rafal9304 @Detailing House Należy pamiętać że DHL ma bardzo dużo punktów partnerskich, do których można sobie przekierować paczki. A punkty typu Żabka są otwarte od 6 do 23, więc okienko na odbiór bardzo duże.

Dodatkową zaletą w zimie jest to że paczki sobie czekają w suchym pomieszczeniu z kontrolowaną temperaturą, a nie w metalowej szafie na zewnątrz - co w przypadku chemii ma duże znaczenie

  • Lubię to 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet wole wziąć DHL tym bardziej, że punkt odbioru DHL mam 50m od paczkomatu InPost do którego zamawiam np. allegro. Tyle nieprzyjemnych sytuacji miałem z inpostem, że staram się nie zamawiać tą "firmą" kurierską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na przyszły nowy rok! Jak ten czas leci, to już 10lat od mojego pierwszego wosku :) A zabawa w mycie aut, teraz detailing sięga 2000roku i moje pierwsze auto Daewoo Nexia, gleba 35mm, skrzynia basowa w bagażniku :)

A Ty czym mazałeś swoje auto ? Wstawiajcie fotki :)bd5fb8ef6c64072d8cf29fba8e9dce6d.jpg84a4cb9fbe6082a13336105a7d60c3ba.jpg

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego wszystkim!

W 2015 mycie (prewash, dwa wiadra - po co?) i smarowanie Ultra Waxem (rękami brata w zasadzie, żeby nie było, że se przypisuje zasługi) to był szczyt detailingu. A jak fajnie potem wychodziły pomimo mycia białe mazy na plastikach

Pierwsze LSP TO QD1, pamiętam jak zachwycony "kropelkami" pospiesznie wrzuciłem zdjęcia na forum, przekonany, że są super. Sprowadziliście mnie do parteru szybko W sumie nie taki zły podstawowy QD, niestety butla została przejechana samochodem i jakoś do tej pory nie kupiłem kolejnej

Jeszcze hit ode mnie w temacie początkow, znalazłem ostatnio w trakcie porządkowania galerii:f8ac9dbefc559f24a666d454c71d94df.jpg9e9115fd47dd534f82bf0a965c9ae8fc.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2022 o 11:12, Detailing House napisał(a):

@xadamx Bardzo dziękujemy. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia (przy InPost i DHL) 🙂

Ech. Dobra. Jeszcze coś rzutem na taśmę w 2022 domówiłem 😉

Tylko tak mała prośba. Sprawdzajcie nakrętki z umiarem, bo Enigma Interno miała uszkodzoną nakrętkę. Zaklejenie taśmą otworu coś dało ale i tak butelka była lekko wilgotna.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.