Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@zeea moze konkusika?

@Tomas-sg 1200 brutto minus sensowny rabat - warto zawsze pogadać. Tak bardzo mi siadł konkurs że musiałem skorzystać z okazji, że sampler set 2 się pojawił.

 

HD cleanse też mi się dubluje. Mogę używkę odsprzedać z woskiem. Z połowa jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea no właśnie zero wypacania. Straszyli aplikacją a dla mnie jest super. Bez problemu.

Na zimę też titanium planuję. Miała być utopia ale zrobiłem zakupy na kolejne lato. Utopia poczeka.

Z titanium masz doświadczenia? wstępnie bym go wrzucił na HDC. Próbnie gdzieś neoxal, hdc, saute. Tylko nie bardzo mi się chce z maszyną latać. Ja to robię za wolno 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ad.am napisał:

@analyzator zdajesz sobie sprawę, że robisz tym woskom krzywdę kładąc je na lakier uni mając w garażu metalica, na którego ich nie kładziesz? ;-)

Spodziewam się że pełnię możliwości pokażą na głębszych lakierach oferując większą przejrzystość. Na lexa, perła swoją drogą, wpadną na lato. Tam się tłucze souveran ale był i concours. Na zimę jeszcze nie wiem 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody umyte, także najważniejsza część przygotowań do wyjazdu na wesele gotowa
Kropelkuje Show Wax na budzie, kropelkuje Fusso na 18'. Czuję dobrze człowiek. Udanej soboty.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zakupu powtarzam sobie, że "od razu do lakiernika"... i tak od ponad trzech lat 😄 w końcu żepot się nieco odświeżył i zimę z fusso powinien wytrzymać. a na wiosnę do lakiernika...  🙂 

01a.jpg

01b.jpg

01c.jpg

01d.jpg

01e.jpg

_DSC4716.jpg

_DSC4717.jpg

_DSC4718.jpg

  • Lubię to 12
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie czarny a jakiś poje... brąz 😉 zdjęć maski i zderzaków nie ma bo tam jest tragedia. auto wpadło w łapy malarza a nie lakiernika... klar zaczyna w dziwnych miejscach odchodzić. ale widziały gały co brały jak to mówią... szpachli i śladów korozji przynajmniej na aucie nie ma a mechanicznie jest bardziej niż ok 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, penkus5 napisał:

@Tomas-sg Powodzenia,  ciekawe czy uda się dobić w tym roku do 500 👍

Raczej nie ma szans bo mam na oku na tą chwilę naprawdę pojedyncze woski za trochę grubsza kasę 😁

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=gd303sij8dto&utm_content=pbqpd11

Masz ochotę wbijaj tutaj, tam staram się pokazać pojedynczo woski jakie mam w swojej kolekcji. Takie konto dla siebie, by trochę więcej ludzi kojarzyło moją kolekcję 🙂 niedawno właśnie z tym ruszyłem 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.