Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@krzygaj trochę czasu tu nie zaglądałem. 86 Jest ok, nie jest jakiejś złej jakości, brak wybitnie dużego ruchu, zwierząt w dzień raczej mało a nawet jeśli to przeważnie zające, nawet tesco masz po drodze 🙃

Generanie odznacz sobie bezpłatne w navi to dolecisz do Zagrzebia mijając płatne bramki w Cro, zaraz po wjeździe na Słowenię masz małe rondko którym zjeżdżasz na Lendave i omijasz płatną. Tylko trzeba uważać bo lecąc wioskami przez Cro do Zagrzebia masz z kilka/naście nieoznakowanych fotoradarów, a i tak generalnie nie pojedziesz więcej niż 90 bo nawet w niezabudowanym są ograniczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 15:32, lodowa napisał:

mnie zastanawia to cąłe pomopowanie balonika czyli robienie rarytasu z malucha produkowanego np w 94 roku ... 

ale co do innych aut wydaje mi sie ze jest moda bo kiedys auta byly marzeniami a teraz je ludzi na nie stac ... tzn produkowane byly w czasach gdzie w pl rarytasem byl maluch i spełnieniem marzeń . badz co badz wszystko ma swojego klienta i trzeba tylko dobrze czasowo wycelowac kiedy sprzedac kiedy kupic .  

Jako właściciel Malucha powiem krótko - auto pocieszne, robi wrażenie dzisiaj swoją innością, nostalgię oczywiście też wzbudza, ale technicznie jest gówno warte 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 dobrze wiedzieć o lotce bo się zastanawiałem skąd ją wziąć i długo nie mogłem namierzyć numeru OEM a teraz będzie łatwiej. 
Koło i dobre opony to była pierwsza modyfikacja kilka dni po kupnie a seryjne 17" zostaną na zimę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie popatrzeć, jak taka kanapa odzyskuje dawny sznyt i fabryczną, elegancką czerń. Marazm detailingowy trochę przeszedł.
Zepsułem Wam trochę niespodziankę, czyli before i after. Ale i tak wrzucę te zdjęcia znowu, razem z wieloma innymi
@mefONE, trzymaj kciuki, żeby nie wyszły plamy... bardzo się przykładałem do płukania, bo cały czas miałem w pamięci Twoje ostrzeżenia ;] 5f1c2f364376c256192f36987870e506.jpgcc02320eb7d18207d8d3bf295b50191e.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał:

Fajnie popatrzeć, jak taka kanapa odzyskuje dawny sznyt i fabryczną, elegancką czerń. Marazm detailingowy trochę przeszedł.
Zepsułem Wam trochę niespodziankę, czyli before i after. Ale i tak wrzucę te zdjęcia znowu, razem z wieloma innymi emoji14.png
@mefONE, trzymaj kciuki, żeby nie wyszły plamy... bardzo się przykładałem do płukania, bo cały czas miałem w pamięci Twoje ostrzeżenia ;] 

Wyryte w skale z S20 FE 5G


 

Zdradź proszę technikę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyschnięciu dalej taka jest, przestan psuć dobry humor Samochód będę miał "pod obserwacją" przez kilka dni, liczę, że nic niepożądanego się nie wydarzy, nie przyprawiajcie mnie o migotanie przedsionków.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce było na początku, jak odkurzalem - potem pogoda się raczej popsuła i coś nieśmiało wyglądało zza chmur. Poza tym... no cóż, nie miałem jak inaczej.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.