Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2021 o 16:24, xadamx napisał:

Ale sposób wysławiania, się tego kolesia to totalna żenada.

I tutaj właśnie zadaje sobie pytanie dlaczego takie firmy (i to nie małe) przesyłają/wchodzą w współprace z takimi "recenzentami" którzy serio nie potrafią złożyć dwóch poprawnych polskich zdań. Wiem, że 99% takich sponsorowanych 'testów' będzie przysłowiowym sztosem i petardą, więc dla producenta to miód na uszy, ale beeez jaj...

Wiem jak działa marketing itd - ok, nie zmienimy tego, ale chodzi mi o dobór odpowiednich osób.

(Poniedziałek) test produktu X który tafluje ->>> "Super! Kocham efekt taflowania i powolnego zrzutu i nie kręcą mnie żadne durne kropelki dla amatorów detailingu bo później tylko waterwposty itd."

(Wtorek) test produktu Y który mocno kropelkuje ->>> "Woow, uwielbiam takie kropleki jakie daje nam ten produkt, jest petarda i kocham taki efekt. Muszą być piękne krople!"

WTF...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.07.2021 o 12:21, Kubos napisał:

Naczelny instagramowy tester i kilka słów o naszym forum ;D  (4 kadr)

https://www.instagram.com/p/CRBBrQ1NQ0m/

Co jak co, ale ten sprzedawczyk jest chyba ostatnią osobą która powinna wytykać pieprzenie farmazonów 😄 

Tylko forum w USA - "tam som fajne ludzie, fajnie piszom, bez jadu" 😄

nie zdążyłem ?

obraz.png.7f391b670c2636e72c75a0380aa86c65.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telefon - gwarancja uznana w sprawie korozji na klapie bagażnika

W poniedziałek odstawiam do ASO na malowanie 😋

Tylko zapomniałem się zapytać czy w takim wypadku maluje się całą klapę czy tylko ten uszkodzony fragment? Orientuje się ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krzygaj napisał:

@yas @lukasz_byd A ten kawałek w Słowenii to jest darmowy? Trzeba na tym kawałku 2 razy podawać się kontroli na granicy?

Moja trasa kupujesz winiete na Austrie i Czechy.

Słowenia - za free, nie jedziesz autostrada.

Węgry - free - nie jedziesz motorway

 

 

Kontrola na przejsciu jest jedna  - Słowenia - Chorwacja


W dodatku pracuja tam normalni ludize (serio) takze milo i bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, lukasz_byd napisał:

W dodatku pracuja tam normalni ludize (serio) takze milo i bez problemow.

Jade w sierpniu. Sprawdzają testy/szczepienia teraz na granicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Czechy Austria Słowenia Chorwacja - w obie strony na żadnej granicy nie prosili o paszport covid lub testy.

W drodze powrotnej słoweńcy tak mnie wkurzyli korkami że nie kupiłem winiety 😛 jestem piratem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Czechy Austria Słowenia Chorwacja - w obie strony na żadnej granicy nie prosili o paszport covid lub testy.
W drodze powrotnej słoweńcy tak mnie wkurzyli korkami że nie kupiłem winiety jestem piratem
Prokuratura? Uprzejmie donoszę...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, analyzator napisał:

Polska Czechy Austria Słowenia Chorwacja - w obie strony na żadnej granicy nie prosili o paszport covid lub testy.

W drodze powrotnej słoweńcy tak mnie wkurzyli korkami że nie kupiłem winiety 😛 jestem piratem

Nie wiem jak w przypadku trasy przez Ptuj, ale na trasie Postojna-Ljubljana-Maribor (którą jeżdżę do Chorwacji, żeby nie płacić bez sensu za chorwackie autostrady mając słoweńską winietę) są czytniki winiet na starych bramkach... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.