Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, CarlosBlack napisał:

"majfrend" dał mi namiar na super myjnie - 65 zł za FULL 😉 dałem się przekonać, skrzyknąłem kolegów. marketing w stylu RRC jest skuteczny 😉 jutro będzie wesoły piątek 🙂  

 

czekam na " rozwinięcie " tematu 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tazman napisał:

RRC w formie emoji16.png

Ta firma to normalnie wygląda jak pralnia brudnych pieniędzy. Pojawili się znikąd, od razu szturmem zdobywając rynek, organizując chamską propagandę w mediach społecznościowych i pokazując się w każdym sklepie wielobranżowym. Z perspektywy jakości ich produktów cieszę się, że spaślak tak pięknie się zachował na KA, bo przynajmniej temat jakiejkolwiek ich kariery wśród poważnych marek, których właściciele są partnerami forum został błyskawicznie ucięty.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine Nie wiem co będziesz jeszcze zmieniał przed strojeniem ale u mnie po wymianie turbo (subiektywnie) bardzo delikatnie podniosła się moc. Więc przed strojeniem i tak będziesz miał pomiar i powinno być blisko serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg 134 użytkowej plus jakieś 32 lokalu gdzie żona będzie miała gabinet fizjoterapii, ale to jeszcze długa droga.

Czy przypadkiem robisz to w warmińsko mazurskim?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilsky az tak sie na tym nie znam. Gosciu jest dobry ktory mi to robi, moj mechanik ktory ma A8 za 175k dal sobie u niego zrobic samochod i sie nie bal wiec tez sie nie obawiam. Mowi ze sciaga mape, zostawia orygina jako backup i optymalizuje. Moc i Nm o jakies 30% wiecej robi zazwyczaj. Pomiaru na hamowni nie robi w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine Auto autu nierówne więc to, że u Twojego mechanika jest dobrze, nie oznacza że u Ciebie też będzie i na odwrót. Bez hamowni ciężko cokolwiek optymalizować. U mnie najwięcej spalin jest na 5 i 6 biegu i wtedy turbina dmucha najmocniej i wtedy można optymalizować. Bez hamowni zostają testy drogowe lub ustawienia na słowo honoru. Już jakiś czas temu wyleczyłem się z oszczędzania na wszystkim,bo nie na wszystkim warto oszczędzać. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 wiem od wielu ludzi ze robi dobrze i bezpiecznie. Zadnych problemow z turbem, dpf czy sprzeglem. 

@devilsky no to wiadomo ale znam, bez przesady, okolo 15 aut ktore mialy i niego robione auta i jest dobrze. Nie wiem jak inni, z innych czesci kraju placa ale tutaj skurczybyk jest najdrozszy co oczywiscie nie znaczy ze najlepszy. 

Kumpel ma hamownie i pewnie za mala kase moglbym z nie skorzystac i wlasnie mnie do tego namowiliscie. Z tego co wiem on dane zczytuje przy jezdzie probnej przed modyfikacja ale nienznam sie i nie wiem ile to warte bez hamowni, poprostu ufam jego klientom

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.