Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@qdlatyNH, małe rączki masz :) Ale to dobrze, wszystkie zakamarki w aucie ogarniesz :)

No to w temacie:

- odkurzyłem wczoraj Micrę żony. Dłuuugo na to czekała :) Przygotowana do ogarnięcia kokpitu i reszty plastików.

- postanowiłem podłubać przy felach of Puga. Krążek Troton i heja na stary klej. Działą idealnie :)

yNFBZMhGjo6iKGChsQ5oZTF8EPLcvclcJcLvEQDE

T6261RgJLa3ed6NqY-R02E0bUKT8dh8jkWtFbr1A

T-j48OrKg7KH0Ip4j089zZNNPU22gs66kopzQKpv

T-j48OrKg7KH0Ip4j089zZNNPU22gs66kopzQKpv

Napisy też ładnie ściągnęło. Idealny gadżet do tego typy roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przygotowałem e36 pod pierwszą korektę (piana, apc, prick, deiron, mycie, glinkowanie, mycie):

e36.jpg.e1b2bca23379c628eda58e956008cfd2.jpg

Mam dziś napięty harmonogram, więc udało mi się zrobić dwa etapy jedynie na masce:

maska.jpg.8b873a2259c7149a3a19d4a8fc0f1048.jpg

W ruch poszła DA z białym Flexipads i Kochem Heavy Cut H8.02 oraz czarny Booski Pads PRO i Koch Antihologram :good:

odbicie.jpg.c2d8cf4a396fa29456ced74e1e5c65fd.jpg

Pojedynczych grubasów ten zestaw nie wyciął, ale lustro jest :) Jeszcze popróbuję z pastą one-stepową Rupesa na żółtym/białym Flexipads - może efekt będzie podobny, a mniej ucierpią plecy :D?

makro.jpg.61f2e515451deed398b43fc07de4376b.jpg

Teraz reszta elementów, potem jakiś nieścierny cleaner i wosk. Zastanawiam się między "zimowym" Collinite 476s, a Zymolem Titanium (bo akurat mam), ale może coś innego letniego do ciemnych lakierów wpadnie, np. Blackfire Midnight Sun Wax lub Chemical Guys Petes 53...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson - BF Midnight SW solo szału nie robi. Ot - przeciętniak. To przykład wosku stworzonego dla efektu w duecie z innym produktem - w tym przypadku z BF WD AFPP. Razem faktycznie dają super efekt. I to nawet wtedy, gdy cleaner od BF (który teoretycznie ma tworzyć trio z ww produktami) zastąpisz innym cleanerem. CG P53 solo daje lepszy efekt, niż BF MSW solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson wrzucaj Petesa53

Może nie przy aucie ale.... Jestem już na końcu robienia porządków z kosmetykami akcesoriami itd. Butelki wyszorowane oklejone i tak będzie się to prezentowało w tym roku... Foto na szybko z kilkoma butelkami, a będzie ich więcej. 01a65ce58238f0900f5f88f32d56650e.jpg&key=00af51ab49d99b5403bc7018560e99e08a132dd843fcb6ae0b6685b46806ed9f

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem skóry na ten sezon. Cleaner + odżywka tym razem od Angelwax i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony bo uzyskałem efekt matowej nowej skóry i przy okazji wrócił fabryczny kolor Toffi :)

hWdEoOI.jpg

Próbka możliwości na podłokietniku.
opJO7Jh.jpg

Efekt końcowy
YCUVabE.jpg

Foty w pełnym słońcu, kolor wydobyty, macik również :)
UAzmBec.jpg

30dDW25.jpg

KjRpc9g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wreszcie koła na letnie :) zimówki ogarnięte z grubsza na myjni, została jeszcze do usunięcia smoła i klej po ciężarkach przy czasie :) 

5d3af2ca2aea.jpg

dd294d586221.jpg

b2ecb8f6ff34.jpg

e687ad5cd085.jpg

Korzystając z ładnej pogody umyłem też auto :D sorki za zdjęcia robione butem :P 

778ac29dc7f2.jpg

198377982796.jpg

a8ea46ae2143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 @SylPio dzięki za cenne rady :good: Będę się rozglądał za P53, w sumie to może i cleaner wpadnie, gdyż świetnie go wspominam. Mam ewentualnie w zanadrzu Poorboy'sa World Professional Polish, bo przecie HDC nie będę podsmarowywał pod P53 ;) @Tomas22 wiesz, że moje drzwi stoją otworem przed detailingowymi rodzynkami :) Adres znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19340]Malwin41[/mention] oglądałem ostatnio takiego brothera ale 110 fajna maszynka za śmieszne pieniądze. Napewno prędzej czy później zawita do mnie. 90 Procent produktów używanych przeze mnie jest przelewane do butelek wyglądających tak samo... Taki minimalizm. Dlatego zamawiam drukowanie... Choć właśnie ostatnio kolega podrzucił mi temat druku termotransferowego jakaś maszynka napewno do mnie zawita.

Poszło do Ciebie PW

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.