Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, dareme89 napisał:

Teraz tylko się zastanawiam czy nie wrzucić eibachow do cx3 :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio widziałem Vitare na niższych sprężynach, stwierdziłem że to nie jest taki poziom gleby jak lubie...na taki setup mógłbym się przesiąść :good:,

zapodaj będzie sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień matki za prawie dwa miesiące, ale nie mogłem już dłużej oglądać tego obrazu nędzy i rozpaczy. Na zewnętrze i środek poszła cała dniówka przez dwa ostatnie dni (oczywiście nie dziś, bo somsiad by mnie chyba przechrzcił ;)). Na forum pojawi się bardzo dużo zdjęć w związku z recenzją tego, co trafiło na lakier. Z innych rzeczy widocznych tutaj, to na kołach mój standardowy zestaw - Sonax Xtreme na oponach i ADBL QW na kołpakach. NW Turtle Wax na szybach ładnie trzyma, więc nie było reaplikacji. Lada dzień pasuje wrzucić letnie koła, które przygotowane czekają na stojaku w garażu.

ynOyk8y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson, firma UTAL z Kobylnicy pod Poznaniem miała zimą/wiosną 2009 jakiś fuck-up z odchodzącą folią z jednorzędowych tablic. Wszystkie z serii STA EA**, EC**, EE**, EF**, EG** tak wyglądają, tak samy SY 74***. :) Chcę to tak załatwić, że jak będę montował hak i kupował bagażnik na rowery, to domówię tę trzecią tablicę w WK, dam ją do przodu, a ta brzydka pójdzie na bagażnik. Zawsze lepszy wpis w dowodzie o trzeciej tablicy, niż o wtórniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma kupienie "wyższego" auta i potem go obniżać? 

Bo auto się kupuje dla kształtu a nie dla wysokości. Cx3 ma tylko 1cm większy prześwit od 3. Cx3 udaje. Prześwitu nie potrzebuje. A -30 to żadna gleba. Dalej bez problemu włożysz rękę między koło a nadkole.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udaje tego nie wiem ale jest o 8,5 cm wyższa i stąd posadzenie zrobi karykaturę z tego dość fajnego autka   To jak obniżenie Forestera lub crv 

Ta cx3 na eibachy i co wyglada jak karykatura? Przecież nikt nie mówi o gwincie skręconymi na maksa :)

77bb387dcc3d91129186241adb6f1709.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.