Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

W garażu kurzy się super szybko więc machnąłem Pinnacle Crystal Mist Carnauba Detail Spray od @Eryczek na odkurzenie przed przejażdżką. Polubiliśmy się z produktem, jest super przyjemny w aplikacji, bardzo wydajny, jak się da za dużo to trzeba drugi raz fibrą musnąć ale przy rozsądnym dozowaniu to nawet i to nie jest potrzebne, piękny, staromodny QD. Nie oceniam jak mocno wpływa na wygląd bo pod spodem mamy zawodników do których w kwestii wyglądu ciężko już zauważalnie dużo dołożyć bez przyglądania się super dokładnie.

IMG_4001.jpeg

  • Lubię to 12
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator
Zapach - subiektywnie dla mnie zbyt podobny do damskich perfum/kosmetyków. Nie jest jednak ani nachalny, ani chemiczny, więc nieuczciwym byłoby powiedzieć, że jest zły. Ot, umila pracę, ale jednak jeśli miałbym wybrać - wolałbym inny
Wosk jest super wydajny - absolutnie nie ma sensu nabierać go dużo, bo dotknięciem aplikatora robisz cały element. Tłusto, tłusto, tłusto. Czas docierania 15-30+ minut - trochę czuć było, gdzie wosk leżał najdłużej, ale absolutnie nie nazwałbym tego oporem, po prostu fibra zaczynała iść gładziutko po lakierze sekundę później. Nie da się chyba popsuć aplikacji, na drugi dzien pewnie tez by się dał zetrzeć.
Hologram - chwilę po przejechaniu MF coś mi zostawało pod latarką - z Show Wax miałem to samo. Ale na lakierze w słońcu dzień później nie było już nic, ewentualne fakapy zeszły od dotknięcia. Auto wyglądało przy wydaniu idealnie, więc wosk się spisał. Pewnie mogłem dawać miejscami jeszcze cieńszą warstwę na lakier. Nie wypocił się w słońcu, a auto postało na zewnątrz dobrą chwilę podczas robienia zdjęć (właściciel też dosłał mi kilka fotek - również nie widać, żeby gdziekolwiek coś wylazło). Super.
Wygląd - świetny wet look i głębia, ładne ziarno. Powyżej oczekiwań. Krycie jest, elementy niedotykane maszyną też zyskują (vide spieprzona maska). Ale 50/50 nie robiłem, spieszyło mi się. Następnym razem.
W cenie regularnej może bym nie kupił, duży słoik już jest dla mnie absolutnie za drogi Natomiast testerek w obecnej cenie w motogo (trzyletni co prawda...) - bomba. Polecam.

Wyryte w skale z S20 FE 5G









  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dragster, dla mnie zdecydowanie szklisty, mocno podbija Daytona Gray na Audi. Hydrofobowość jest na bardzo wysokim poziomie, jak na produkt psiknij i wypoleruj. Na mniej wymagających elementach spokojnie utrzymuje się te 4 miesiące, a na tych narażonych na mocne zabrudzenia po 2 miesiącach był mocno osłabiony efekt. Ale ostatni raz produktu używałem w zeszłym roku. 

  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio nie mam czasu na nic... Ale obiecałem siostrze przed wiosną, że jej wrzucę powłokę 😂

Jako, że nadarzyła się okazja, że jej auto stało pod domem 2 tygodnie to późnymi popołudniami zrobiłem szybki one step i udało się pod chmurką nałożyć gyeon mohs Evo.

IMG20240921161413.jpg

IMG20240921161352.jpg

IMG20240921161320.jpg

IMG20240921161302.jpg

IMG20240921160956.jpg

IMG20240921160917.jpg

  • Lubię to 16
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.