Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie mycie po 2 tygodniach od Aplikacji Collinite 476s. Ladnie siedzi.  Domywanie i osuszanie bajka. Temperatura dzisiaj 4st. Nic przyjemnego, ale oko cieszy. 
IMG_20171118_125159.jpg
IMG_20171118_131304.jpg
IMG_20171118_132244.jpg
 
Ładny, mało spotykany kolorek puga na 476s daj jakiś qd i będzie malinka

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wczoraj i dzisiaj na tapecie s-max.

Pełny zestaw pod wosk, tym razem wraz z cleanerem, który tym razem super pozbył się zacieków i osadów i na to wosk sonax extreme, oraz detale poprawione qd1. Szyby przednia i tylna zostały wyczyszczone mleczkiem autoglym i nałożona na nie nw autoland. Samochód pewnie będzie jeszcze myty w zimę, to może doprawię bsd i będzie spokój na całą zimę.

 

kGcMAOY.jpg

it9oyR9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielek.Też miałem taki problem, trochę pomaga nakładanie rainx od dołu do góry (zgodnie z ruchem wody). Duży problem miałem u siebie w megane po odebraniu z salonu (i nałożeniu rainX), jednak teraz nakładałem (autoland) po 10kkm i chodzą cichutko. Ale po prostu trzeba się trochę przemęczyć, aż wycieraczki się lekko zużyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Friday więc przyszedł czas na Black Sparco czyli zmianę kół na zimowe.
Na felgi nałożony DG #111, na oponach Gyeon Q2 Tire

Mega zacnie prezentuje sie ten Twoj Tiguan, czarne buciki robia robote :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z jednego z ostatnich słonecznych dni przed zimą zająłem się autem bo po 3 tygodniach bez mycia był ujeb... po sam dach. I tak zrobiłem :

- odkurzanie

- mycie detailingowe

- zabezpieczenie uszczelek silikonem od sonaxa ( świetny aplikator )

- drobne zaprawki na grillu i przednim zderzaku

- dresing na opony

Przed

6ZrTX3L.jpg

 

PO

m53z7sk.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@kamykmm @Fyox Dzięki. Nie mam przekonania do czarnych felg i zastanawiam się nad przemalowaniem.
PS. Blachy "lekko" zmodyfikowane ;)

@BiałyGTi Miesiąc temu kupiłem do swojego welury PLUS za 129PLN. Extra cena, nie warto szukać kiepskich zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrafi zaskoczyć to autp ma duży bagażnik jak na takie udawane kombi.Jeszcze te relingi , chodz z czarnym mega fajnie to komponuje😊. @zibi-M gratki auta mega mi się podoba twoją kolega ma prawie identyczną ale ta 8P z dużym grillem😀. Twoja to już po kolejnym lifcie 8P0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, psemo napisał:

Miesiąc temu kupiłem do swojego welury PLUS za 129PLN. Extra cena, nie warto szukać kiepskich zamienników.

No ja tez chce nowe welury kupic na lato wiec chyba tez zamowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qlimaxss napisał:

Ale potrafi zaskoczyć to autp ma duży bagażnik jak na takie udawane kombi.Jeszcze te relingi , chodz z czarnym mega fajnie to komponuje😊. @zibi-M gratki auta mega mi się podoba twoją kolega ma prawie identyczną ale ta 8P z dużym grillem😀. Twoja to już po kolejnym lifcie 8P0?

Dzięki ;] Moja to Sportback czyli już 8PA rocznik 2008 ale tył zrobiony na lift z roczników 2009-2012 czyli lampy led i zderzak s-line z dyfuzorem w plaster miodu. A bagażnik faktycznie potrafi zaskoczyć składam siedzenia i wkładam rower bez odkręcania kierownicy czy tam przedniego koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Funky Witch napisał:

Domel a gdzie kołpaki? ;)

:D

no właśnie postanowiłem nie zakładać. Na felgach leży CARPRO DLUX i nawet żonka mi powiedziała - "zobaczymy co są warte te twoje dejailingi, nie kupuj kołpaków " ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.