Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lukeu napisał:

 

Jutro wchodzą na auto. Tym razem odkręcam  dystanse. Mam dość soli na lakierze po dach :D Trochę boli zejście w dół o cal i to zwężenie auta na każdej piaście o 20mm no ale takie uroki zimy

 

Głupoty gadasz. Boli to przeskok z letnich 19cali na zimowe "15 z balonem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem w temacie z LIDL'a tak też zrobiłem i autko (dokładniej dwa), a raczej siedzenie z fotelikiem zabezpieczone na zimę (głównie chodzi o brudzenie butami oparcia kanapy) 
 W moim C5 : 

90f0f1452ee6991cgen.jpg

U żony bez fotelika (poszycie poszło do pralki) 

170ea8aacfddc859gen.jpg

Ochraniacz za 25zl obsłużył dwa autka - teraz brudne podeszwy mi nie straszne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zmienione nadpalone sprzęgło w Punto :D Okazało się, że teraz pedał sprzęgła tak lekko chodzi, że aż myślałem że się zapowietrzyło coś :D Plan na jutro: 
- sprawdzić hamulce tył
- naprawić tylne lewe światła 
- przejrzeć głośniki 
- wypolerować + okleić folią przednie lampy ( jeśli pogoda pozwoli ) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Chevy"im ukazał się taki przebieg 

FWEly5h.jpg?1 

Czyli silnik wreszcie dotarty ;) oczywiście w milach 

Dlatego jutro auto jedzie na "mały serwis" olejowy z +

iUp3sUs.jpg?1

Długo czekałem na przesyłkę z "Hameryki" więc pakiet po zakupowy z mojej czystej fanaberii dopiero teraz . 

Wszystkie płyny łącznie z mostem , układem wspomagania oraz rolka napinacz pompa wody , tarcze klocki oraz tył szczęki , płukanka całego układu chłodzenia + nowy termostat i płyn . W prawdzie wystarczyło wymienić klocki z przodu i było by na tyle bo wszystko jest w porządku ale lubię wiedzieć co mam w aucie i co może mnie zaskoczyć w drugim końcu europy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 minut temu, Pajko napisał:

Długo czekałem na przesyłkę z "Hameryki" więc pakiet po zakupowy z mojej czystej fanaberii dopiero teraz . 

Brałeś od Darka z Amerykany.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, nie wczoraj, a w piątek wieczorem. Zamiast siedzieć w domu, sączyć piwko i wciągać Star Warsy, kulnąłem się położyć na auto pierzynkę z Yeti, pochlapać je na dwa wiadra i finalnie upaćkać SWM :)

N-l3tzB-fvT610yFmxG4iuaveE3LB0Pqr6Mtaxq9

7osZOSuj1Jdb6ycK-7CptR_9fmqKYXuEecl--3Cb

Przy okazji pianowania Marolexem naszła mnie pewna refleksja. Ale o tym niedługo w innym wątku... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.