Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, dudek_t napisał:

Wszystko jest ok. W fabryczny haku mam tak samo. Przejechane z przyczepką ze stabilizatorem około 40000km i bez żadnych problemów. Nie masz się co przejmować, miejsca jest aż nadto. Co za budę kupiłeś?

Przymierzam się właśnie ale zbyt dużego wyboru nie mam max 1200 - więc ta malutkie no chyba, że auto zmienie do tego czasu.

Za tydzień przymierzam jedna razem z tymi wszystkimi bajerami na haku więc zobaczymy Czy to wejdzie ;/ mam obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2020 o 14:33, Domel napisał:

Przymierzam się właśnie ale zbyt dużego wyboru nie mam max 1200 - więc ta malutkie no chyba, że auto zmienie do tego czasu.

Za tydzień przymierzam jedna razem z tymi wszystkimi bajerami na haku więc zobaczymy Czy to wejdzie ;/ mam obawy.

Obawy całkowicie bezpodstawne. To żaden bajer. Zaczep ze stabilizatorem to standard od wielu wielu lat. Jest kilka typów ale każdy będzie do CIebie dobrze pasował - nie ma innego wyjścia.

Tu masz kulę haka umieszczoną tak jak u Ciebie i zaczep ze stabilizatorem. Stabilizatory są różne ale żaden nie jest większy niż ten.

IMG_1848.jpeg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto porządnie wyszorowane. Sonax EX 04-06 na DA z Royal Pads One Step, wymyte IPA, pożniej Megs Ultimate Polish na Czerwonym NAT i na to SSW. Postanowiłem przetestować SSW jako samodzielne LSP. Stwierdziłem, że przy twardej wodzie i tak co mycie używam jakiegoś QDka bo nawet po wytarciu auto traci blask dlatego plan jest co mycie wycierać auto z użyciem SSW  ułatwi wycieranie i zaoszczędzę czas 🙂

 

Miałem lekkie obawy przed użyciem na Mustangu środka, który ma na etykiecie Camaro 😉

megscamaro.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, david2888 napisał:

@MOU bez mycia ręcznego ??? a gdzie zdjęcia ?

Nie, no, z rękawicą.

Zdjęć nie ma, bo robiła się kolejka, a pomagała mi 3,5-letnia córka i zaczynało się robić długo 🙂

Jutro mam w planach auto żony, może cyknę fotki

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w moim trupie odkurzyłem, oczyściłem fotele, plastiki, szyby na koniec wszystko zabezpieczyłem. Została mi tylko szyba czołowa, którą zostawiłem na jutro, a w tygodniu zacznę powoli zbierać się do ogarnięcia lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Kuba95 said:

Wczoraj przyszła paczka z szamponami SG, więc dzisiaj musiałem popełnić mycia. Żałuję, że kupiłem tylko po 500ml. Mega piana, dobry poślizg. Polecam kazdemu

 

Lalka ❤️ 

Sam malowałeś felgi? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba95 napisał:

takie już dostałem od chłopaków z MM

Jak widzę, ładnego, zadbanego Lexus z początku wieku to serce mi się raduje 🙂

 

PS

Też mam od Nich swojego GS'a... grzechem było nie kupić mając zaledwie 20 minut drogi 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mycie mojej 70tki. Piana z bezdotyku plus mycie szamponem jak ostatnio CG Mr Pink, opony i tylny zderzak Binder Ultimate Tire Coating, tylko dach plus maska Duragloss 105. Ogarnąć wielkie kombi to potrzebuje ok 2 godz. Zdjęcia przed i po

 

IMG_20200712_183706.jpg

IMG_20200712_183720.jpg

IMG_20200712_184153.jpg

IMG_20200712_184203.jpg

IMG_20200712_191308.jpg

IMG_20200712_191312.jpg

IMG_20200712_194423.jpg

IMG_20200712_194436.jpg

IMG_20200712_194445.jpg

IMG_20200712_194449.jpg

IMG_20200712_194457.jpg

IMG_20200712_194503.jpg

IMG_20200712_194515.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.