Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KapselK napisał:

@themcbanks czarne dodatki do przedniego zderzaka M pakietu to droga zabawa? Na srebrnym wygląda dobrze, u mnie na czarnym pewnie byłoby gorzej. 

Splittery cos kolo 700zl. Mam tam jeszcze dokladke ktora robilem sam i dokladki na progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że drzwi bez ramek to o uszczelki trzeba dbać. Czyszczenie APC i zabezpieczenie z Autolandu :P Fajnie przyciemniło, zobaczymy jak w czasie mrozów bedzie. Na szyby poszło AG CGP i NW. v9lw2.jpg

Na auto wpadło CarPro ECH2O 1:10 z demineralizowaną. Dobry look wg mnie :P 

2s9owsw.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wziąłem się za ogarnięcie wnętrza. Odkurzanie, APC i nowość w aresneale: Funky Witch Mademoiselle Plastics & Rubber Protectant. Bardzo jestem zadowolony z uzyskanego efektu.

Uszczelki drzwi potraktowałem silikonem do uszczelek by Sonax.

Na koniec, jako wisienka na torcie wleciał Czerwony Ludzik :)

y6hEEHSqPcsRQzjjQDW8H84gHcFMo1quTPnTt-eb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreeze u mnie ludzik przez tydzień jeździł w pojemniku na kubki gdyż był zbyt intensywny -- teraz od ok 2miesięcy trzyma się na kratce nawiewu i jeszcze go dobrze czuć (dokładnie ten twój Passion) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukeu napisał:

Jako, że drzwi bez ramek to o uszczelki trzeba dbać. Czyszczenie APC i zabezpieczenie z Autolandu :P Fajnie przyciemniło, zobaczymy jak w czasie mrozów bedzie. Na szyby poszło AG CGP i NW.

 

U mnie dzisiaj podobny zestaw z tym, że na CGP poleciał RainX :D

Co do uszczelek to miałem bezramkowca i znam problem. Zimą kiepski temat bo szyba nie przymarzała dookoła bo tam uszczelka nasmarowana, a przymarzała do uszczelki w miejscu gdzie szyba chowa się w drzwi co uniemożliwia jej opuszczenie przy otwieraniu drzwi. Bezramkowce zajebiście wyglądają ale ni uja to niepraktyczne w dodatku te nieszczęsne szumiące uszczelki, które w przypadku Alfy kosztowały worek złota bo były dostępne tylko w ASO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22496914_1468748796575744_555745388_o.jp

Przyszły nowe zimóweczki to wypadało je liznąć :) Na felgi (z zewnątrz i w środku) FW Talisman (na którym się dzisiaj zawiodłem, ale o tym w temacie właściwym dla produktu - zobaczymy jak się sprawdzi tutaj). Natomiast na opony trafiła Mamba w wersji zwykłej, dodając okrągłe zero do wyglądu (może poza charakterystycznymi dla Continentala rowkami, za którymi nie przapadam) :lol: Tak jak Mamby nie lubię, to trzeba jednak przyznać, że świetnie nadają efekt nowej opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2017-10-14_16.07.12.jpg
2017-10-14_17.08.45.jpg
2017-10-14_17.08.59.jpg
2017-10-14_17.09.34.jpg

 

Dzisiejszy pacjent. Kolega wpadł na godzinkę Mazda 3. Spytał czy coś bym nie podziałał. Mówię OK.

"Czasu mało ale dziś Ci zapaćkam i "wyrównam" a następnym razem szlif i polish"

Dwie *urewskie zapraweczki. Solidne obtarcie zderzaka i dziura na zgięciu błotnika :/

Pierwszy etap. Zostaje jeszcze szlifowanie i polerka....

Ciekawy lakier. Zapraweczka baza to jakby "flakes" a bezbarwny to tutaj czerwony lakier :D

Fajnie się to wchłania i koloryzuje.

Kolejne etapy wkrótce bo nie lubię chałtury.

 

 

 

Odświeżyłem wnętrze w MK3:

2017-10-14_17.53.05-1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniania służbówki c.d. - generalnie pełen przegląd chemii wewnątrz z Colourlockiem dla skór:

goJTzvA.jpg

Z zewnątrz jedynie solidne mycie + suszenie +  mycie i dressing opon, brakło czasu na dekontaminacje (kumulacja smoły na drzwiach), reload powłoki ;/ Ogólnie jest lepiej :)

CfStHly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, CoolBreeze napisał:

W końcu wziąłem się za ogarnięcie wnętrza. Odkurzanie, APC i nowość w aresneale: Funky Witch Mademoiselle Plastics & Rubber Protectant. Bardzo jestem zadowolony z uzyskanego efektu.

Uszczelki drzwi potraktowałem silikonem do uszczelek by Sonax.

Na koniec, jako wisienka na torcie wleciał Czerwony Ludzik :)

y6hEEHSqPcsRQzjjQDW8H84gHcFMo1quTPnTt-eb

Mademoiselle też można stosować na uszczelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.