Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

F02 lift czyli 7 w longu.

Od lodówki przez elektryczne fotele z tyłu z masażem po nightvision i adaptative led.

 

Ale nie wiem dlaczego.

Trochę pojeździłem już nia i muszę powiedzieć że źle mi się jeździ 7 w longu.

Gdyby tylko 5 była tak wyciszona i miała ciut więcej miejsca z tyłu ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MMCzysci napisał:

No to gratulacje, niech się spisuje, kawał bryki.
Jaka motorownia?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Najsłabsza jaka występuje w tym modelu 😄

730d 258ps, dziś dodam jej trochę mocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pierdoła ale mnie denerwowała - przycisk od elektrycznego hamulca postojowego. Oryginalnie zrobiony z gównianego plastiku, który po paru latach zaczyna się kruszyć. Jak już narożnik się ukruszył przy którymś zaciąganiu hampla to uznałem, że czas na wymianą. Zamówione na azjatyckim portalu przyszło po 4 tygodniach. Wykonanie bardzo dobre, spasowanie również, to co ma świecić to świeci i pasuje wszystko idealnie. 
8XVNR5i.jpg?1
FeWjI5S.jpg?1
dU5U9AO.jpg?1

Mój wyglądał tak (nie był uderzony itp - tak po prostu zaczął się kruszyć):
x0Jxz66.jpg?1

Po wymianie:
7G2qMRH.jpg?1
UwdY4Ky.jpg?1
5cAsUFm.jpg?1
Pzdr.

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qdlatyNH, przepraszam za wyjechanie na czołówkę przedwczoraj rano koło kopca w Piekarach :mrgreen: Tyle tu pokazujesz to Combo, że poznałem po numerach :mrgreen:
Nie ma sprawy, choć nie pamiętam sytuacji musiało to nie być bardzo zagrażające życiu i zdrowiu

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 10:02, Manolito77 napisał:

W sumie pierdoła ale mnie denerwowała - przycisk od elektrycznego hamulca postojowego. Oryginalnie zrobiony z gównianego plastiku, który po paru latach zaczyna się kruszyć. Jak już narożnik się ukruszył przy którymś zaciąganiu hampla to uznałem, że czas na wymianą. Zamówione na azjatyckim portalu przyszło po 4 tygodniach. Wykonanie bardzo dobre, spasowanie również, to co ma świecić to świeci i pasuje wszystko 
Pzdr.

podrzucisz link bo mój też zaczyna pekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne odszczurzenie wnętrza w smarcie, bo była tam już lekka porażka wizualna, Tylko delikatne - zostawiłem pole do popisu dla IQD od ADBL, który jest już w drodze 🙂

Przepraszam za zaszumione zdjęcia - w tym przypadku Ksjajomi nie okazało się lepsze, jak często ludowe porzekadło głosi 😉IMG_20191201_144958.jpg.657e1b000b7af846d00f0f4a27d8dd0e.jpgIMG_20191201_144920.jpg.207bbacac2c5746da6efdb93c92d7394.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie F02, wydawało się że auto jest czyste w środku. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zrobił po swojemu.

Samochód był dość regularnym gościem w jakimś punktcie detalingowym w okolicy Ostrowa Świetokrzystkiego (jeśli dobre pamiętam).

Jednak po praniu dywanów, czyszczeniu skóry wyszedł jeden wielki 'gnój'.

Plastików prawie nie ma co czyścić bo deska, boczki wszystko jest w skórze. Za to wpadła odżywka (gliptone gt11) i to na L od Colourlocka. 

Oprócz tego dressing (Natural Look - na K2 do testów czekałem ponad miesiąc - teraz mam ich w pompie. Natural look jest fajny ale 'paruje' na szyby. Dziwny temat).

No i zostało wymienić kierownice i pare detali żeby auto było wyposażone na maxa (taki fetysz) i zostanie ogarnięcie auta z zewnątrz. Zaciski, koła, koretka lakieru, wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przy aucie, ale to coś związanego - zrobiłem porządki świąteczne

BTW, jak czyścić aplikatory do wosku - te piankowe? Bo trzeba czyścić, no nie?ca0c7f2a5919b82aeab93df8ff287db2.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna je normalnie prac z fibrami ktorymi docierales wosk, ale lepiej je podpisac do czego uzywales, uzyc kilka razy i wymienic na nowe.

Btw. Nie polecam suszyc fibr na grzejniku, wlokno sie robi twarde, lepiej normalnie powiesic na suszarce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci polecam miec zapas 😉

Z jakosciowo dobrymi sie spoko pracuje ale mi juz od lat starczaja zwykle sloneczka.

Na ali dostaniesz je za grosze.

Albo mozna je zamowic na amazon.de 

Ja zamawiam do kumpla do DE i mi pozniej przywozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem czas dla Astry, ale nie mam zielonego pojęcia czy dalej brnąć w temat przebudowy. astra_2019-1.jpg.0e7c9f8556628e95459f286a2a88bbfc.jpg

Na lakier zaaplikowałem mój ulubiony produkt do szybkiego zabezpieczenia.

astra_2019-2.jpg.4e6639ab72e306ffd0c76f8834e82b6b.jpg

astra_2019-3.jpg.a759145829215f36ab5631df1e9b91a1.jpg

astra_2019-4.jpg.e029280e7cd0f5fa2ae2f7deb7140f23.jpg

astra_2019-5.jpg.150de8bf0f94c2a7940087f03d1483fd.jpg

astra_2019-6.jpg.ac7043d1b7e63dfb812723aaa9db6c85.jpg

Brudasek musi poczekać na swoją kolej 😉 

astra_2019-8.jpg.eaa12bb86cbd10dd71a1a6aeec12aebe.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:

Wstałem o 7:00, pojechałem na zmianę kół

 

Przed:

before.jpg

 

Po:

after.jpg

Ale w 'międzyczasie' zarejestrowałem auto, dostało już tradycyjnie takie tablice jak model auta 🙂 Zrobiłem bardzo szybkiego onestepa z lewej strony, umyłem, wosk. Między świętami onestep prawej strony i dachu.

 

A jak przyjechałem do domu, to kurier dostarczył mi to:

IMG-20191218-161614.jpg

 

W podziękowaniu dla Neoxal.

W sobotę myślę że będzie aplikacja

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Slovak napisał:

Po powrocie z myjni będzie wyglądało podobnie

niestety znam ten ból, u mnie podobnie - wieczorem bezdotyk, a rano podjeżdżam do pracy i już doły drzwi uwalone 😞  nie przeskoczymy tego - ale już za 2 miesiące (mam nadzieje) wiosna 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.