Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mycie na myjni ręcznej i na to Finish Kare Hi 1000. Wosk może daremny bo za jakieś 3 tygodnie będę korygował lakier jednak szlag mnie trafia jak się syf klei do niezabezpieczonego lakieru więc przynajmniej przez te 3 tygodnie łatwiej będzie utrzymać go w czystości. Na plastiki nielakierowane (ramiona wycieraczek) wleciał kwarc DLUX.

nuOkM1l.jpg?2

dzg2qMr.jpg?2

22SJ4Ix.jpg?2

OIupchO.jpg?1

WhseUS5.jpg?2

kU7Tg5t.jpg?2

r0iP0ML.jpg?2

vPg68Cx.jpg?1

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Nawet mam jeszcze butelkę BSD Sonaxa jednak puszka FK nieskończenie wielka więc przesmarowałem tym. Po korekcie wleci Soft99 Fusso Coat a na przedni zderzak i pas przy grillu być może folia ochronna bo obite w paru miejscach już jest (mam już takie lakiernicze rapitografy więc zamówię trochę lakieru w mieszalni i to wypełnię aby oka nie drażniło białym podkładem).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotka z Lidla. Trochę się "zbija" ale daje radę. Włókna miekkie. Wkład można wypiać i przez to ma się wrażenie że zaraz odpadnie od rączki, także coś trzeba pomyśleć i zmodyfikować😉 Felgi od środka domyte bez problemu ( oczywiście wcześniej, doczyszczone i zabezpieczone)

 

20190725_094349_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michalwi napisał:

@Tomas22 Trans Am to ogólnie ujmując lepsza wersja Firebirda. Był jak dobrze pamiętam w każdej generacji.

Dobra teraz się odnalazlem 😁 88 jest 3 generacja.... 

Pokaż bez kocyka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam upgrade audio w starym kebabie. Przy okazji pozbyłem się śmierdzącej i ciągnącej wilgoć maty filcowej.

Qb8Oyt6.jpg

Z8xztai.jpg

 

 

vljGZhd.jpg

Uc139qX.jpg

 

Jest znaczna poprawa względem papierowej serii, nic dziwnego cewka jest 2x większa. Umiejscowienie głośnika bardzo słabe więc cudów się nie spodziewałem. 

 

Przy okazji wymieniłem też zaworki zwrotne spryskiwaczy i wyczyściłem też dysze. Teraz pryska aż miło, ponad 20 lat syfu zrobiło już swoje.

KUrYKC9.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DaV napisał:

Przy okazji wymieniłem też zaworki zwrotne spryskiwaczy i wyczyściłem też dysze. Teraz pryska aż miło, ponad 20 lat syfu zrobiło już swoje.

To jest do szyby czy do reflektorów? Te nowe wyglądają na dużo gorsze jakościowo. W sumie zafrapowałeś mnie, bo też myślę o poprawie skuteczności spryskiwania, która spadła pomimo stosowania tylko wysokiej jakości płynów (Sonax, Orlen, Autoland).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Są to zaworki od przedniej szyby, u mnie były już przytkane i puszczały płyn otworem z boku przez co miałem mokre wygłuszenie i słabe ciśnienie na dyszach spryskiwaczy. Teraz jest wszystko jak trzeba 🙂 Nie sądziłem, że mogą być aż tak wydajne. 

8 minut temu, Michał126 napisał:

Te nowe wyglądają na dużo gorsze jakościowo.

Najlepsze w tym jest to, że są to oryginalne zaworki. BMW nie widzi problemu aby odwalić taką akcje bo przecież to już nie jest cześć OE tylko OEM więc niech się klient pier... Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć po zakupie podszybia. Chińskie zabawki podobnie wyglądały. No ale wracając do tematu to możesz ominąć ten zaworek wstawiając kawałek wężyka i zobacz jak ci się bedzie zachowywac układ. Jak ciśnienie znacząco wzrośnie to masz winowajcę 🙂 Dysze zostawiłem na 4h zanurzone w kwasie a potem strzykawką wtłaczałem do środka ocet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniałem dzisiaj auto żony. Jedna strona auta Cleaner cg ez cream glaze + harrenfahrt smooth wax, druga strona prima amigo + funky witch paradaise gloss. Opony black mamba shine, plastiki bouncer’s.

Srodek mw wosk do wnętrza na deskę i konsole, na boczki koch do plastików.

36e9719477f1bade37504c9d49859367.jpg

3c2a2a1c202a62caa3547d9f57bcbe22.jpg

695d0595ca40eec48fefa3bdc8dbea14.jpg

72d8249fc28bf634c585b4247645e0dc.jpg

939e7d8dbbdea269f85c612bf60dbb64.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DaV napisał:

@KamilJ26 Jak dla mnie słabo to wygląda ale to nie mi ma się podobać 🙂 

Na żywo troszkę inaczej o wygląda, tu jednak dużo zmieniła lampa błyskowa w aparacie. Ale wiadomo, każdy ma prawo do własnego zdania 😄

Aczkolwiek patrząc całościowo na auto wygląda według mnie dużo lepiej niż oryginalne czarne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dareme89 napisał:

Dla mnie pasy świetne. One były jako opcja czy to aftermarketowy wyrób?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Seryjnie były tylko czarne. 

Te są robione na zamówienie. Teraz pora na przeróbkę kierownicy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.