Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Mumins

Na lakier tevo, na szyby wszystkiego g1, wnetrze cale wyprane i fotele impregnat i1 plastiki gyeon preserve, kiera i skory gyeon leathee shiels , fele uc metalguard, nadkola owatrol , podszybie tez, wneki fusso, korekta wiadomo 2 step, opony fw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie luzu na drążku zmiany biegów, a przy okazji wyczyszczenie samego drążka z 24 letniego syfu i smarów nakładanych przez poprzedniego właściciela, który chyba pracował w fabryce smaru, albo smar dostał w spadku 😛 Wszędzie pełno smaru, ale tam gdzie smar powinien być, to oczywiście smaru brak 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, powalla napisał:

Tylko po co jak i tak go spod kołderki nie ruszasz 🤔    😄

Z "bulem" serca.... Taki byl plan generalnie... ale jeżdżę 1-2 w tygodniu i w sumie ostatnio sypało śniegiem... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rano nudziłem więc przygotowałem przednią szybę i reflektory a na to nałożyłem : Soft99 Ultra Glaco .

Leży już 2 godziny a tu cholerka zbliża się deszcz.

Czy mam się stresować  ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo jeszcze trochę trzymającego przeziębienia popełniłem szybkie mycie auta. Od niedawna dysponuję dostępem do garażu to chciałem spróbować czegoś z niedawno kupionych na forum środków. Na klapie użyłem Soft99 Luxury Gloss i  Lucas Oil Mist Slick. Obłędny cynamonowy zapach Lucas`a sprawił, że nie mogłem się powstrzymać i szybciutko obleciałem jeszcze maskę. Zapach jeszcze długo czuć było w całym garażu 😍 

86d75ea0ce64c4ebgen.jpg

Auto już na baloniastych zimówkach. Mega komfort się zrobił.

527e70e8b804c4fcgen.jpg

Niestety nie wziąłem ze sobą nic do wnętrza, ani do opon. Jedynie tylko psiknąłem w środku Stripperem.

Jak tylko ogarnę temat oświetlenia w  garażu to pierwszy  samodzielny One Step przed prawdziwą zimą zrobię. Bo na razie nawet qd oblecieć auto jest za ciemno.

71ae4cca308eb942gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.