Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

To jak tak udrazniasz to wyczyść ten drugi odpływ pod wycieraczkami
Hehe, tam również był czopek z błota.
Generalnie każde auto po zakupie sprawdzam w takich zakamarkach a tym razem nie zdążyłem.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście zobaczyli jak Passat B5 strzela wodą kiedy zapełniona jest przegroda pod akumulatorem i serwem 😄  Przy zakręcaniu woda przelewa się do rowków tam gdzieś na łączeniu błotnika z maską i z pod przednich lamp sika wodą jak głupi. Nie da się tego opowiedzieć, to trzeba zobaczyć co tam się dzieje przy energicznym skręcie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomas22 napisał:

@alexander.p ojoj aż mi się przypomniała moja akcja odtykajaca w i20... Aż dziwne że się wodą mi nie wlewała do środka 😁

 

6 godzin temu, StreamHD napisał:

Gdybyście zobaczyli jak Passat B5 strzela wodą kiedy zapełniona jest przegroda pod akumulatorem i serwem 😄  Przy zakręcaniu woda przelewa się do rowków tam gdzieś na łączeniu błotnika z maską i z pod przednich lamp sika wodą jak głupi. Nie da się tego opowiedzieć, to trzeba zobaczyć co tam się dzieje przy energicznym skręcie 😄 

 

2 godziny temu, audicoupe napisał:

@alexander.p ja czyściłam zaraz po zakupie bo było mokro pod dywanikiem pasażera.

dwa razy zalało konkretnie prawą stronę 🙂 wczoraj zabrałem się za udrożnienie, ale przyszła ulewa ahahahahahah

Passat czy AUDI pod akumulatorem 😉. Kolejny newralgiczny punkt to odpływy szyberdachu i doły przednich błotników< tutaj czasami wiadro piachu

"jak te ludzie jeżdżą" masakra, woda przelewa się do środka, wszystko rdzewieje, instalacja elektryczna się psuje - dziwne? wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 jeżdżące akwarium 

Odplywy to jedno ale nie trzymające uszczelki pod obudową kabimowego i komputera to druga sprawa. Mi w deszczu kiedyś przestał działać pedal gazu.....

No i logika vw moduł komfortu i sterownik skrzyni w podłodze więc jak woda leje się do środka to je zalewa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ziółas napisał:

Passat b5 jeżdżące akwarium 

Odplywy to jedno ale nie trzymające uszczelki pod obudową kabimowego i komputera to druga sprawa. Mi w deszczu kiedyś przestał działać pedal gazu.....

No i logika vw moduł komfortu i sterownik skrzyni w podłodze więc jak woda leje się do środka to je zalewa 

 

To też wina użytkownika, że mu się leje. Tam nic się nie rozwala anie nie zapycha od ulewy jednej czy drugiej tylko ktoś musi latami nie spojrzeć pod akumulator czy serwo żeby nie zareagować na zapchany liśćmi odpływ czy go profilaktycznie przeczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, StreamHD napisał:

 

To też wina użytkownika, że mu się leje. Tam nic się nie rozwala anie nie zapycha od ulewy jednej czy drugiej tylko ktoś musi latami nie spojrzeć pod akumulator czy serwo żeby nie zareagować na zapchany liśćmi odpływ czy go profilaktycznie przeczyścić.

I tu akurat się zgodzę, mam to samo w Audi a4 b5 99r. W tych autach po prostu co roku po jesieni/zimie trzeba zerknąć czy liscie nie przypchały odpływu. Ja u siebie wyciągnołem te gumowe zwężki które były właśnie w odpływach ale i tak warto zerknąć, co by potem nie trzeba było rwać wykładziny i suszyć tej gąbki od dołu. W a4 b5 jest też problem z anteną na dachu, która też często lubi kapać, łatwo poznać po kauży na tylnej rolecie (avant). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matrix to nie temat na to forum. 

P.S. Polecam subskrybować serię na YT 'Clown World' - dużo podróżuje, widzę co się wyprawia w innych krajach (chociażby Szwecja) i wierz mi, jakkolwiek nie chce w tej kwestii narzucać swojego zdania, Prezes Jarek to przy tym małe piwo. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Matrix napisał:

Wyniki wyborów.. Kiedy naród przejrzy na oczy... 

"Moja chata z kraja" i tyle. Ludzie, którzy na ogół nie mieli niczego do powiedzenia, bo się nie interesowali niczym innym niż własnym przeżyciem i nigdzie nie bywali, odkryli swoją podmiotowość, bo znalazł się ktoś, kto klepnął ich po plecach i sypnął kasą. Kij, że wcześniej im tę kasę zabrał. Mnie to nawet nie to najbardziej wkur...za. Tylko to, że ja się interesuję, jeżdżę, oglądam i posiadam własne zdanie, a nie implementowane codziennie o 19:30, a mój głos waży tyle samo.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, że prymitywni są dla polityka najważniejsi.   Fajnie tak rozdawać kasę ale nie tłumaczyć skąd się ją bierze, żeby ją rozdać, a przy tym nie wspomnieć również, że biorca zostawia ją w zagranicznych marketach.    I tak robimy zrzutki na ludzi, którzy potem zostawiają te pieniądze za granicą bo jakiś siwy starszy pan i świta jego piesków zdecydowała, żeby ten kraj zaorać z każdej możliwe strony, kosztem poparcia i władzy.  Ważne tylko aby porządzić przez jakiś czas, zarobić  i bogato kopnąć w kalendarz zostawiając przyszłe pokolenia w zrujnowanym kraju.  Ale co to ich obchodzi skoro oni zarabiają wielkie pieniądze bo "im się poprostu należą" jak to beatka radośnie krzyczała dając sobie podwyżki, albo elka że trzeba być idiotą, żeby zarabiać te 6 koła.

 

W Polsce nigdy nie będzie dobrze bo na sukces trzeba pracować długimi latami, a u nas jest tak, że partie się zmieniają i jedna nie pozwoli sobie aby druga opijała sukces inicjatywy, którą ona zapoczątkowała.  

U nas się do władzy idzie po jaknajwięcej pieniędzy zanim od władzy oderwą i dorwie się inna partia. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie mnie triggeruje to podejście, że o polityce nie powinno się rozmawiać. Obrazę uczuć politycznych niedługo postawimy na równi z obrazą uczuć religijnych? Czy o co chodzi? Dyskusja, nawet zaciekła, prowadzi do krystalizacji poglądów. Zawsze lepiej, gdy dane przekonanie wynika z większej liczby czynników, niż z mniejszej. Mnie na przykład do moich przekonań doprowadziła totalna dywersyfikacja źródeł informacji i ludzi, z którymi przebywam, ale w zależności od okoliczności, z czasem mój światopogląd przesuwa się to w jedną, to w drugą stronę. Nie skrajnie, ale zauważalnie. Nie może tak być, że w tak ważnych sprawach ludzie kierują się instynktem, bo zaspokaja ich sformatowany już przekaz, albo wbija im się do głów, że nie należy tego tematu poruszać, jak wyżej.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 sam w temacie politycznym udzielałem się wielokrotnie. Rozumiem jednak założenie adminów, żeby nie ruszać gówna, bo z forum błyskawicznie robi się szambo. Zatem diagnoza, że wbija się do głowy nieporuszanie tego wątku wynika wyłącznie z pewnej prewencji, i ja to rozumiem. Generalnie nie zdaliśmy egzaminu z etykiety w tym temacie 😉 

A, że w polityce kierujemy się dzikim instynktem - taka już rzeczywistość. Od Lisów do Rachoniów to jaskrawo widać. Smutna puenta jest taka, że nasze dzieci będą żyły w o wiele gorszym świecie niż my teraz. Chyba, że to wszystko pierdolnie jeszcze za naszego życia.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka ja jak kupiłem auto to poprzedni właściciel miał porozwieszane kostki do wc + jakieś urządzenie elektryczne które wydawało dźwięki podobno mające odstraszać. Jako że ja mam garaż i w nie występują tu kuny to Ci mogę przesłać to za friko jak opłacisz przesyłkę 🙂  Tylko nie daję gwarancji na ile to jest skuteczne 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna zagościła się pod maską i zjadła wygluszenie i przewody z czujnika.
Jakieś sposoby poza kostką toaletową i sierścią od psa
Znajomy miał problem z kunami, dwa razy wymieniał wąż od chłodnicy zamontował jakieś urzadzonko emitujace dźwięk i od tamtej pory spokój. Jak coś mogę podpytać co dokładnie zamontował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.