Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie od rana wkurza fakt, że jutro wracam do roboty po urlopie. Robotę tą w ciągu pół roku zdążyłem znienawidzić... Całe szczęście, że wypowiedzenie już złożone i od kwietnia rozpoczynam pracę w MX Nowicki;) W końcu będę pracować przy czymś, co uwielbiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kursien obecnie pracuje jako operator maszyn w firmie produkującej przewody paliwowe. Dział Volvo. W sumie to pracuje tylko na jednym stanowisku, konkretnie na piecu do profilowania przewodów

@Tomas22 wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurzyło ?...wyjeżdżając autem z garażu skręciłem koła, koła potrąciły klocek drewniany, ten potrącił regał... z regału idealnie pod koło z dolnej pólki wpadł świeżutko kupiony colourlock strong. Fajnie że chociaż pianowniczkę użyjędo czegoś innego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KapselK napisał:

@marcin s. nie możesz reklamować? 

Zgłosiłem po rozpakowaniu srzedawcy, ci twierdzą że to nie wpływa na eksploatacje. Mam zmierzyć po montażu bicie, jeżeli powyzej normy to wtedy reklamacja... Chociaż mój mechanik twierdzi że nie ma tu co montować tylko reklamować i tyle 

6 minut temu, Michał126 napisał:

Ja to jestem bardziej ciekaw, co to za firma ma taką kontrolę jakości :)

Karton był owiniety folia, po rozpakowaniu okazało się że jest uszkodzony... więc obstawiam że komuś kartonik spadł- pewnie w transporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin s. ale to nie ma nic do rzeczy, miałem już tak, że paczkę odbierała inna osoba, a ja potem otwierałem paczkę i jak coś było nie halo to reklamacja bez problemu. Tak jak napisał @Pit_Krk masz 14 dni na odstąpienie od umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sobie zamowic wosk i cleaner Wolfgang, ktory dzisiaj rano znalazlem w sieci w bardzo dobrej cenie... niestety zasiadlem przed chwila do laptopa, a tam po cleanerze i wosku zostaly tylko puste polki.

Mialem sobie potestowac i chyba nici z tego.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.