Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rano jadąc do pracy, jakiś nieudacznik ściął zakręt i musiałem uciekać samochodem do boku żeby uniknąć zderzenia. Po chwili musiałem wyciągać lewarek i zapas... Uciekając wpadłem w jakąś dziurę i rozkur***** koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szox Współczuje:(. A jak takie sytułacje określają przepisy?. Jak dojeżdża się do drogi głownej a wyjeżdża z podporządkowanej. Bo wydaje mi się ze winę ponosi ten z podporzadkowanej;(. Chyba że ma się kamerkę to wtedy jest dowód dla policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 nie mam, ale ta sytuacja uświadomiła mnie, że to rzecz "must have". Żałuję, że nie mam kamerki bo nagranie od razu poszłoby do odpowiednich organów. Trzeba być totalnym idiotą, żeby na zakręcie całkowicie zjechać na przeciwny pas ruchu. Cudem uniknąłem zderzenia, którego skutki mogły być tragiczne. I na dodatek to ja w tym przypadku uszkodzilem sobie samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie znajde czegos co przepedzi kota sasiadow z mojego ogrodu i bedzie dalej walil u mnie kupu, to zrobie krzywde futrzakowi.
Mam mlodego psiaka i wyszukuje kupy kocura, a ja wychodze z siebie. Cholerne kocisko.  NIe chce wojny z sasiadami bo sa bardzo grzeczni. Musze cos wykombinowac.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rygryss napisał:

Co za kraj... Przez pomyłkę zapłaciłem o 500pln nadwyżki za abonament tel. Teraz muszę się prosić o zwrot pisemnie, jak żyć...

Jeżeli dasz radę bez tej kasy to możesz zostawić tą kasę na następne miesiące. Oczywiście jeżeli jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

esli nie znajde czegos co przepedzi kota sasiadow z mojego ogrodu i bedzie dalej walil u mnie kupu, to zrobie krzywde futrzakowi.
Mam mlodego psiaka i wyszukuje kupy kocura, a ja wychodze z siebie. Cholerne kocisko.  NIe chce wojny z sasiadami bo sa bardzo grzeczni. Musze cos wykombinowac.

złap kota i wywieź go jakieś 20 -50 km od swego domu, zobaczysz cudowny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kotek też sobie chodził ciągle po moim aucie :/ musiałem w garażu go nakrywać, bo pełno lap na masce zostawiał (na szczęście nie robił większych rys).

Wczoraj wracam z pracy... ulicę dalej leży pod płotem, potrącony (już martwy) przez samochód kot. Identyczny jak mój..... Hm Od wczoraj mojego nie widać.... Ciekawe czy to był on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dzisiaj rano do samochodu a tam oplute chamsko przednie boczne szyby.
Mam nadzieję że innych szkód nie będzie bo było ciemno z rana i nie widziałem. Nie wiem co ci idioci mają w głowach... Masakra jakaś. Parkowanie pod blokiem to jest jedna z najgorszych rzeczy jaka może być.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak tankowałem kiedyś w Grazu na OMV, widziałem, jak ze szczot wyjeżdża nowiutkie Q7 z nobliwym Austriakiem za kierownicą. Dokładnie - kto bogatemu zabroni... :) Zwłaszcza w miejscu, gdzie samochód nie jest takim fetyszem, jak u wielu ludzi w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk14 niestety ludzi nie zrozumiesz..... o ile takie osobniki można tytułować określeniem człowiek.
Kiedyś za czasów merca jakiś kretyn ułamał mi celownik, jakby wziął ori kołpaki rozumiem bo maja chociaż wartość ale urwany celownik to można w krzaki wyrzucić.
Najgorsza sytuacja spotkała mnie z pół roku temu zaparkowałem na noc pod blokiem dziewczyny rano fura z wgniecionym dachem i śladami butów, ktoś przechodził od tyłu do przodu nosz k#$%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ziomson napisał:

Wychodzę z założenia takiego, że jeśli ma pieniądze na takie auto to chyba stać go odstawić samochód na kilka godzin do jakiegoś studia?

 

Ale 99% kierowców nie chce auta wypicowanego na błysk kosztem płacenia większej kasy i zawracania sobie głowy zostawianiem i odbieraniem auta. Oni chcą mieć auto opłukane z brudu w 5 minut i jazda w drogę.  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.