Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Baaaa, jechałem 2 tygodnie temu z żoną na 2 auta do serwisu i był korek na autostradzie do zjazdu....no to stoję pierwszy w korku , nudy więc wertuje neta, żona prawie nowymi Hyundaiem stoi za mną, ale ze była ciekawa cobja tam w telefonie grzebie ....patrzyła w moje lusterko, puściła sprzęgło i....uderzyła przodem w mój hak .....

15 lat jezdzi autem, ja miałem kilka obierek ona nigdy i akurat musiała we mnie wjechać.....nowy grill z wymianą lekko ponad 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba95 napisał(a):

@Fredi88 też jestem takiego zdania, ale wulkanizacja umywa ręce. Ich zdaniem jezdzilem bez powietrza 🤣 cóż, opona wymieniona a zimowe nokiany pojechały na gwarancje

Jeżdżąc bez powietrza uszkodzenie jest inne. Zjechana jest wewnętrzna strona ścianki opony a nie rant. Dodatkowo w środku opony będzie granulat z gumy. Rant jest albo od nieumiejętnego włożenia łyżki, albo nieumiejętne prowadzenie tej "łyżwy" przeciągającej oponę przez rant felgi. Najczęściej to drugie. Obraca maszyną i drze rant. Potem guma nie trzyma ciśnienia...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 22:24, Slovak napisał(a):

@Kuba95, jeszcze nie trafiłem na wulkanizatora, który dba o felgi i opony.

Coś w tym jest... i do tego sami spece jeśli chodzi o czujniki w oponach. Musiałem sobie kabel do auta kupić i sam ogarnąć bo powiedzieli, że czujniki z alledrogo nie będą działać. 5 minut zajęło mi ogarnięcie tego.

Niestety mam wrażenie, że jeśli nie masz Passata albo Mondeo to z wieloma rzeczami musisz radzić sobie sam 😕

 

PS

Nic nie mam do tych aut... chodzi o popularność 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patol Piszesz o popularnych autach, a co jak masz nietypowe? Koleżanka ma Phaetona, z tym dopiero jest jazda.... Jest mniej jak 10 magików w PL, którzy ogarniają te auta, choć większość mechaniki to grupa VAG występująca w innych modelach. Znalezienie odpowiedzi na największe bolączki tego auta zajęło mi mniej niż godzinę, a serwisy jakoś nie ogarniają... łącznie z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odkurzacz działał, to stał... jakieś zainteresowanie było, ale bez szału.
Jak zaczął niedomagać... to już druga osoba w tym tygodniu chciałaby pranie.
#prawomurphiego
A myślałem, że George będzie nie do zabicia...

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie pady pod weekendową pracę w dwóch rożnych sklepach. Jedni za późno wysłali, więc nie dostałem na czas, drudzy pomylili pady i przysłali co innego niż zamawiałem 😡🤬

  • Lubię to 1
  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się przydarzyło... I klosz tylnej lampy w C8 w wersji puzzle. Ale Pani się przyzwoicie zachowała, a graty do tego wozu niedrogie, także zaraz będzie drugi, jeszcze lepszy!
@Bare Shine czarna seria... Oby te gruzy dojechały do końca sezonu.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolarami, żeby nie było ;p napisało mi się niefortunnie ale spoko, że nie był to typowy hit and run. Sprawa groszowa, ale miło, bo ludzie to olewają i żyją dalej, przecież to tylko auto.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ordnung muss sein" wyszedł mi dupą... Leon wyjechał z fabryki na 18. Mam oczywiście upatrzone 19" te z wersji mocniejszych. Ori felgi cupry/seata specjalnie do leona nie żaden badziew. W Austrii oczywiście ich założyć nie można :-D bo w papierku który dostałem z autem dopuszczone są 16-18. Za to wersje mocniejsze mają 18-19. Nie byłoby to jeszcze takim problemem bo każde felgi nieoryginalne przy zakupie mają TÜV i idzie je wbić w dowód, ale ori felgi takiego czegoś nie potrzebują bo są ori. :lol: Co za tym idzie nie idzie ich tak po prostu wpisać bo brakuje papierka z danymi felg... Parodia. Jest możliwość zrobienia tego przy pomocy innego dokumentu za jedyne 500€... 

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 @CarlosBlack tak, dokładnie to fx protect spectral rain coating z-2.

Nie rozumiem, czy trafiłem na jaką wadliwą partię, ale innych opinii jest mało i też żadnej pozytywnej, chociaż nikt nie wspominał, że jest aż taka lipa. 

Nie mówię, że kompletnie nie działa, krople startowały od 100kmh, ale za to wycieraczki skakały tak, że nic nie zbierały. 

Adbl hybrid Glass przy tym to jest NW z klasy premium. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xadamx napisał(a):

Wiele powłok na szyby tak ma.

Jak na razie to tylko po Prostaff-ie mi wycieraczki nie skakały.

A mi nigdy tak się nie przydarzyło. Używałem glaco roll on, glaco ultra, prostaff 240, rainX, Autoland, coś z biedronki i nawet adbl hybrid Glass bez niczego pod. Żadna z tych powlok, nie sprawiała, że wycieraczki skakały aż tak. Co więcej, jak wycieraczki zaczynały skakać, to było przy starych piórach, a te mają 1500km przejechane, z czego 50km w deszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.