Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Właśnie dostałem kolejnego maila z powiadomieniem. Aż takim cennym kąskiem jest konto na KA? ;D

moze kobieta cie kontroluje 😄 

 

Co tam wypisujesz , że kupisz do auta a jej na nową torebke nie chcesz dać 😄

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie i panie, coś mnie pech ostatnio prześladuje .....co wezmę auto do roboty to coś wyskoczy .....najpierw Mini było brudne koło schowka , po czyszczeniu nie schodziło no to parownica, APC i szorowanie i się okazało że czarne to było ubytek farby a po parownicy to już ogromna czarna polać ...cóż stare auto kolegi nie przejął się zwłaszcza że auto z gruza wyglądało jak nowe, potem Skoda Rapid po czyszczeniu podłokietnika " skóra" zrobiła się matowa miejscowo na szczęście dressing ładnie przykrył ale stres był , no i dziś znów piękne Volvo , odjechane jak ta lala wszystko na tip top , wczoraj klient nie odbvrak stało do dziś , jeszcze rano kontrola czy jakiego pyłka nie ma a tu przyjeżdża klient , wsiada do auta, wyjeżdża a tu rysę świeża na błotniku widzę ...nie wiem skąd i nie wiem jak powstała .....też takie cuda czasami Wam wyskakują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Robiłem wczoraj środek w C5. Plastiki doprowadzone do ideału w ciągu pół godziny przypylone. Dżizus kur ja pier...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Panowie i panie, coś mnie pech ostatnio prześladuje .....co wezmę auto do roboty to coś wyskoczy .....najpierw Mini było brudne koło schowka , po czyszczeniu nie schodziło no to parownica, APC i szorowanie i się okazało że czarne to było ubytek farby a po parownicy to już ogromna czarna polać ...cóż stare auto kolegi nie przejął się zwłaszcza że auto z gruza wyglądało jak nowe, potem Skoda Rapid po czyszczeniu podłokietnika " skóra" zrobiła się matowa miejscowo na szczęście dressing ładnie przykrył ale stres był , no i dziś znów piękne Volvo , odjechane jak ta lala wszystko na tip top , wczoraj klient nie odbvrak stało do dziś , jeszcze rano kontrola czy jakiego pyłka nie ma a tu przyjeżdża klient , wsiada do auta, wyjeżdża a tu rysę świeża na błotniku widzę ...nie wiem skąd i nie wiem jak powstała .....też takie cuda czasami Wam wyskakują?
Chciałem podnieść podłogę bagażnika w C5, rączka mi została w ręce... wyskoczyć chciała, ale dać się założyć z powrotem już tak nie za bardzo

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci noooo wczoraj zrobiłem busa, odjebsny jak stróż w Boże Ciało, pisze do gościa że auto do odbioru a on że odbierze w poniedziałek.....i znów trzeba będzie całe wnętrze jechać bo po kilku godzinach całe w pyle....choć żeby czystym do domu dojechał .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś podczas mycia mojej C4 GP pianownica Techkar przestała współpracować, zamiast ładnej pianki leciało mleko.😡

Rozebrałem, przeczyściłem, na sitku nic nie było i nadal leci mleko. Piana ta sama, proporcje takie same.

Masssakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś na sitku nic nie musiało być, wewnątrz się syf zrobił. Da się to czyścić ale szybciej i wygodniej kupić nowe. Od ponad 2 lat po pianowaniu odkręcam butelkę, podkładam kubek z wodą (200ml) pod rurkę i płucze sitko. Wszystko śmiga jak nowe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak robię że po użyciu z pianą przepłukuję samą wodą z podpięta myjką i czystą wodą z kubeczka aby zassało przez wężyk. Ale zauważyłem że jak by mniej zaczęło właśnie pobierać tej wody z kubeczka. Dodam że pianownica ma niecałe 2 miesiące i użyta była z 15 razy. Myjka też jest nowa i działa poprawnie, woda własna ze studni, filtr na wejściu do myjki sprawdzony i jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tuptuś napisał(a):

No właśnie tak robię że po użyciu z pianą przepłukuję samą wodą z podpięta myjką i czystą wodą z kubeczka aby zassało przez wężyk. Ale zauważyłem że jak by mniej zaczęło właśnie pobierać tej wody z kubeczka. Dodam że pianownica ma niecałe 2 miesiące i użyta była z 15 razy. Myjka też jest nowa i działa poprawnie, woda własna ze studni, filtr na wejściu do myjki sprawdzony i jest czysty.

1. Sprawdź wężyk do podawania chemii, może coś go przytkało?

2. Wymień sitko.

3. Serwis techkar - gwarancja i ewentualne rozwiercenie, ale to ostateczność. Swoją droga oni uważają że normalna ilości piany w pianownicy to 50:50 albo 100%, także czasem ciężko z kimś tam gadać.

4. Ewentualnie zmień piane na coś extra pieniącego się - Sonax Energy albo Ultracoat Master Wash. Obie piany to moim zdaniem najlepiej pieniące sie produkty z tych, które znam i miałem oraz mistrzowie wydajności. 50ml na 950 ml wody i masz śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana opon, co mogło wkurzyć? A no stan gum. Po ostatniej wymianie letnie wrzuciłem w worki i czekały na regałach. Jedna z letnich popękana na rancie. Zimowe nokiany pękają po bokach, ponoć nokiany tak mają. Jedne i drugie są z 2020r. Nastawiałem się na wymianę opon, ale w next roku a nie w tym

IMG_20230525_111715.jpg

  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrewZS O kur... Mają rozmach skurw.... :-)A tak na poważnie to czasem się zdarza, ważne że jesteś jak wszyscy tutaj świadomy tego co ten materiał w upalny dzień robi z lakierem. Znam przypadki kiedy ludzie wozili to całymi dniami, a wiadomo jaki był efekt końcowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.