Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dziś, ale ostatnio - wkurzyło mnie, że pracownik mojej (jakże ukochanej) uczelni od lat nielegalnie kopiował dane wszystkich studentów z rekrutacji (w tym numery dowodu osobistego i PESEL) na swój prywatny laptop (niezabezpieczony nawet hasłem), który ostatnimi czasy mu skradziono, o czym poinformowano nas 10 dni po całym zajściu. Teraz muszę latać do urzędu zastrzec dowód, wyrobić nowy i ewentualnie czekać na telefon związany ze spłatą jakiejś pożyczki wziętej na moje nazwisko 😂 RODO tak bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie jakaś DURNA weryfikacja na charytatywni allegro... 
Kurła człowiek sobie licytuje kilka produktów z aukcji dla Igorka, a tu wychodzi komunikat, że mam się zweryfikować (jakby konto które mam od 11lat nie starczyło)... A aby się zweryfikować chcą np aby zablokować (wysłać im na 5 dni) 1000zl!  jest też druga opcja, ale nie wyślę im zdjęcia mojego dowodu... Kurła mać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kursien napisał:

A aby się zweryfikować chcą np aby zablokować (wysłać im na 5 dni) 1000zl

Że jak?

Mnie to podchodzi pod próbę wyłudzenia kasiory. No chyba, że tak działa allegro, ale dziwnie mi to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpital oddział pediatryczny, tv w normalnej sali bezpłatny w sali indywidualnej za którą płacimy 70 zł za dobę płatny 2 zł godz 😡

Margines społeczny w więzieniu ma ten luksus w cenie pobytu .

Dobrze że chociaż lekarze są mili i przychodzą na każdą prośbę ☺

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel_t11 na szczescie nic poważnego w sumie to jest wszystko ok , badania krwi itp rewelacja ale na rendgenie wyszła kropka na płucu i lekarze zdecydowali żeby został 7 dni z antybiotykiem bo nie są 100% pewni czy to początek zapalenia płuc . Podobno pełnia sezonu zachorowań na zapalenie płuc u maluchów 😕 dlatego też zdecydowaliśmy się na indywidualna salę wykluczając szansę na dołożenie nam kogoś z chorym maluchem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.