Skocz do zawartości

Śmierdzący Poorboy's Natural Look? Pomocy!


bartek926

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem dzisiaj NL podobno z nowej dostawy i jak dla mnie pachnie cytrusami,nie śmierdzi ale tez nie pachnie tak jak kiedyś.W sklepie mieli tez starego ale w tej największej butelce

 

edit:

po przetarciu wszystkich plastików w aucie zapach wogole nie wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja korespondencja z Poorboy's World Polska:

- Witam, czy w ostatnim czasie zmienił się skład Natural Look? Chodzi mi o zupełnie innych zapach dressingu. Pozdrawiam

- Witam, tak ma on zapach cytrynowy - jest to wersja limitowana. Pozdrawiam

 

Czyli jest to "edycja limitowana"

 

Zamówiłem tydzień temu dla siebie NL z detailershop i przyszedł klasyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

@kjez - a w jaki sposób chcesz dressingiem, lub QD do wnętrza zastąpić typowy odświeżacz/zapach do wnętrza ? Rolą dressingu/QD nie jest dłuższe odświeżanie/aromatyzowanie powietrza wewnątrz auta. Zapach utrzyma się (w sprzyjających warunkach) kilkanaście minut/kilka godzin (choć niektórzy potrafią wyczuć zapach dressingu po 2-3 dniach). Są co prawda produkty, łączące podobno cechy obu grup produktów (Waxaddict ID i Waxaddict PSID) - jednak napisałem "podobno", gdyż nie używałem ich, a opieram się jedynie na opisach ze strony sklepu jednego z handlowych partnerów forum. Generalnie ja osobiście nie staram się łączyć tych dwóch grup produktów - osobno dressing/qd do elementów kokpitu/tapicerki, osobno zapach w sprayu/w puszce do aromatyzowania wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71to mnie nawet pocieszyles ok. bo czego chciałbym uniknąć to kręcenia nosem i w nosie u co wrażliwszych osób, które czasem woze.

zatem szukam miłego trwałego zapachu. kiedyś miałem fajny dezodorant samochodowy typu black, nie mogę juz znaleźć

 

 

PS. gdzie tu jakieś forum o zapachu...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ode mnie polecam wam tam :

- Mothers Protectant przyciemnia kokpit ładnie i łatwy w wypracowaniu zero mazów a pachnie cynamonem dokładnie ten sam zapach posiada guma do rzucia Big Red :) bdb dressing

- GoodStuff Interior QD - czekoladowy zapach tez bardzo fajny dressing

- Gyeon Preserve - niby pachnie mandarynkami jednak dla mnie jest bezwonny i bardzo wydajny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.01.2018 o 22:23, papaj napisał:

Jaki powinien być zapach Nautral Look? bo ja kupiłem na próbkę mała butelkę z allegro 2 miesiące temu i pachnie trochę taką jakby gumą do żucia. Szczerze nie za bardzo mi się ten zapach podoba. 

chyba tak bo moj nie próbka tez tak pachnie ale rok temu kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.