Skocz do zawartości

Śmierdzący Poorboy's Natural Look? Pomocy!


bartek926

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótka historia... zamawiałem ostatnio od pewnego użytkownika Alledrogo kosmetyki do auta i w tym min. Natural Look'a bo moja poprzednia butelka już na wykończeniu, otrzymałem dziś paczkę i stwierdziłem że powącham sobie go bo bardzo lubię jego zapach (takie zboczenie :D), jakie było moje zaskoczenie gdy otworzyłem, zamiast cudownej woni magdałów (czy tam marcepanu, tak mi to pachnie) poczułem śmierdzący zapach płynu do szyb!

Miałem już parę Natural Looków i jest to pierwszy raz gdy zdarzyło mi się właśnie coś takiego... czy ktoś z was miał podobną sytuację?

Czy wiecie coś o tym że Poorboy's zmieniło zapach Natural Looka czy może to jakaś podróbka?

 

Liczę na wasze wypowiedzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zapakowany, zakręcony w oryginalnie wyglądający korek z dziubkiem, Natural Look nie jest chyba jakoś mega pakowany/ ofoliowany, przynajmniej ja nigdy takiego nie dostałem...?

Jak wrócę wieczorem z pracy to podeślę zdjęcia tego co dostałem i zestawie go obok z tym co mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się odezwę do sprzedającego, tylko nie chce rzucać bezpodstawnie oskarżeniami dlatego właśnie najpierw chciałem się dowiedzieć czy ktoś może miał też taki przypadek, czy czasem Poorboys nie zmienił zapachów Natural Looka albo nie wiem co... Czy w ogóle występowały jakie inne nuty zapachowe w Natural Looku oprócz tej takiej migdałowej/marcepanowej :D

 

Czekam na dalsze komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak liczny odzew, wczoraj już nie dałem rady dodać zdjęć, po pracy i godz. 23 już mało co się chce :D...

Napisałem już do Poorboy's na "http://poorboysworld.com.pl", zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Co podmiany na tego Plaka to raczej nie wchodzi w grę, na oko widzę że ma on trochę inny kolor, ale powąchaj jak pachnie i daj znać :)

Co do złego przechowywania to bądźmy szczerzy, zapach z migdałowo/ marcepanowego nie przekształcił by się w płyn do szyb :D

Link do aukcji Allegro: http://allegro.pl/poorboy-s-natural-loo ... 33403.html

Wrzucam zdjęcia, według mnie opakowania nowego i starego wyglądają identycznie, jedyne co to porównując kolory nowy ma bardziej intensywny niebieski kolor i to jest zastanawiające!

Po lewej oczywiście nowy a po prawej resztka starego :)

 

FF80CvQ.jpg

 

amOHnrc.jpg

 

HTXVrNB.jpg

 

ACTevdw.jpg

 

AUkOww0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no butelki identyczne ale kolor tego zamówionego faktycznie jak by bardziej niebieski

 

co do sprzedającego zamawiałem u niego juz parokrotnie jakieś kosmetyki i zawsze wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem dzisiaj tego plaka. Zapach lekko chemiczny, delikatny, tak jakby perfumy ale nie do konca, cos w podobie do einszett 1z glasspolish. Nie wiem czemu ale wydawalo mi sie ze plak ma konsystencje zblizona do poorboysa a okazalo sie ze jest bardzo wodnisty wiec odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!UWAGA!

 

Niestety, dla wszystkich wielbicieli Natural Looka i jego cudownego zapachu nie mam dobrych informacji...

Skontaktowałem się z Poorboys'em w polsce "poorboysworld.com.pl", wymieniliśmy się dosłownie 3 wiadomościami i niestety, wyszło na to że produkt który otrzymałem pochodzi z najnowszej partii i został tam zmieniony zapach, po kolorze widać że nie tylko... ciekawe jak bardzo zmienił się skład i jak nowa wersja będzie zachowywać się na plastikach itp. itd.

Zmiana jak na moje na straszną niekorzyść, według mnie, dressing powinien pachnieć a w tej chwili po prostu ŚMIERDZI!

Ja już wiem że jest to najprawdopodobniej mój ostatni kontakt z tym produktem bo w tej chwili jest dla mnie nieakceptowalny, a tym co bardzo go lubią radzę zaopatrzyć się w zapach po uprzednim upewnieniu że jest to jeszcze stara wersja.

Poniżej kopiuje dla was maile:

 

"Dzień dobry,

 

W składzie produktu Natural Look nie uległo zmianie, więc takie objawy nie powinny mieć miejsca. Proszę o przesłanie zdjęć produktu ( zwłaszcza etykiety ). Proszę także o podanie nazwy użytkownika od którego został zakupiony produkt - ustalimy czy jest to nasz dystrybutor i produkt pochodzi z pewnego źródła.

 

Pozdrawiam/Best regards,

 

Piotr Skowieżak

 

Opis: poorboys podpis

 

mobile: +48 884 31 31 22

 

biuro@poorboysworld.com.pl | www.poorboysworld.com.pl"

 

oraz drugi kluczowy dla sprawy:

 

 

"Faktycznie jest to produkt z najnowszej partii myślałem, że jeszcze jej nie wprowadziliśmy do sprzedaży, ale się pomyliłem. Faktycznie został zmieniony zapach L.

 

Pozdrawiam/Best regards,

 

Piotr Skowieżak"

 

 

 

Pozdrawiam was wszystkich i dziękuję za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.