Skocz do zawartości

Czym myć karoserię ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z rękawic Raypath przy myciu samochodu? Jakoś mam wrażenie że są szorstkie i mogą porysować delikatnie lakier, ale takie samo wrażenie mam przy niektórych mikrofibrach, więc mogę nie być obiektywny.

 

Ktoś stosuje/stosował do mycia samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki są opinie na temat gąbki ZYMOL ? Ten rodzaj uszkodzenia nie jest dla telewizora niebezpieczny, ale z pewnością bardzo denerwujący dla jego użytkownika i z czasem pogłębiający się, aż do stanu, gdy nie można już wykonać żadnego polecenia z pilota, a odbiornik "robi co chce" lub nie pracuje w ogóle. Większość uszkodzeń w sprzęcie tej marki wychwytuje i sygnalizuje dobrze rozwiniętey, wewnętrzny układ zabezpieczeń. Są to zazwyczaj sygnalizacje mało precyzyjne i określające defekt w obszarze całego modułu lub jego części, a czasami wskazującą zupełnie inną lokalizację niż faktyczna. Głównym zadaniem systemu jest ochrona użytkownika, sprzętu, instalacji elektrycznej, sygnałowej i antenowej, i w takiej roli jest on bardzo skuteczny. Odbiornika nie można wtedy włączyć - jeśli pozostaje on w trybie czuwania, obserwujemy miganie diody LED na panelu sterującym pod ekranem. Zdarzają się usterki, które w ogóle nie są zauważalne przez system zabezpieczeń. Należą do nich uszkodzenia np. paneli LCD lub mikroprocesorowych układów sterowania panelem LCD. W tym drugim przypadku możemy zaobserwować zniekształcenia barw treści obrazu, nadmierne rozjaśnienie lub przyciemnienie obrazu, charakterystyczne "komputerowe" granice konturów, czy zaburzenia kontrastu. Kiedy dostrzegamy nienaturalne objawy pracy naszego telewizora, np. dziwne odgłosy z wnętrza odbiornika (trzaski, "iskrzenia", itp.), towarzyszące tym odgłosom zakłócenia widoczne na ekranie, zmiany geometryczne obrazu, zmiany jasności świecenia, samoczynne wyłączanie się odbiornika lub całkowite wyłączenie się i brak reakcji na próby włączenia, należy zabezpieczyć go, odłączając wtyk sieciowy od zasilania 230V. Zabieg taki jest bardzo prosty do wykonania i bardzo często pozwala użytkownikowi zaoszczędzić kosztów naprawy. Uszkodzenia wielu dyskretnych elementów elektronicznych

 

Odpuść, mam na stanie i używam tylko do wnęk drzwi. Gdyż nie wydaje sie bezpieczna dla lakieru a super wygodna tez nie jest. Przeszłem na washpudla i jest ok. Poniżej masz struktury gąbek, w Zymola jak wejdzie piach to łatwo nie wypłuczesz

 

 

 

2vjrg1t.jpg

am43n9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W Castoramie na 100% kupisz rękawicę Nigrin,

 

A to jest ta niebieska z frezelkami ???

 

Cena mi odpowiada bo nie usmiecha mi sie dawac znowu 60-80 zl za rekawice - skoro lepsza juz posiadam ... :song:

 

Ja ją kupiłem w Auchan i to jest właśnie ta niebieska, kosztowała na pewno ponieżej 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wlasnie we wroclawiu szukam w achuan nie ma jest w nor auto po 15 zł jakas zwykła tak jak na allegro po 5 zł i stwierdzilem że im nie dam zarobic ;> i szukam. Jutro może do castoramy sie udam bo u nich są podobno wiaderka z przykrywką tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś uzywal tej rękawicy- MOTHERS GENUINE LAMBSWOOL WASH MITT

chce zamowic rekawice i zastanawiam sie czy zamowic mothersa czy popularnego megsa.:)

 

mam ją i nie narzekam

jedyny minus, to to samo co w przypadku wszystkich z owczej skóry - długo schnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.