Skocz do zawartości

Detailer's Magic Glass Magic


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: Sprawa załatwiona jutro idzie do mnie nowy automizer;)☺. Dzięki @Detailer's Magic za szybkim pomoc w problemie☺. Niestety nie mam ;(. Ale dzięki za opinie chyba trzeba będzie zakupić 😊.Nie jestem ogólnie za tym aby się o takie rzeczy upominać bo tak naprawdę to groszowa sprawa. Ze koszty transportu tego beda wyższe niż sam sspryskiwacz A  tam skąd kupowałam to mam mega nie po drodze ten sklep. Napiszę zobaczymy co powiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj pierwszy raz Glass Magic został użyty w samochodzie. Wcześniej świetnie spisywał się walcząc z wiecznie zachlapanym lustrem w łazience i oknami w kuchni upaćkanymi rączkami małego Jasia - w tej GM daje sobie świetnie radę :)

No, ale że ma służyć w aucie, to... dostał szansę na szybach od wewnątrz.

UY3mhN9JV2LC3gDrLRe4SWicGz0tsxgn0d4FSjYo

Praca z GM należy to tych przyjemniejszych: psik, psik, przetarcie, żadnych mazów i ... ten zapach :)

Ciekaw jestem jaką robotę zrobił na przedniej szybie. Zobaczymy w trasie czy jakieś smugi powychodzą. Liczę, że nie. Dzisiaj i jutro będzie test w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też odpowiada, jak dałem żonce żeby sprawdziła na oknie... stwierdziła, że clin lepszy bo nie zostawia smug :roll:
Zapewne używa szmaty, która wcześniej szła w obiegu z pronto trochę znany mi temat

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
[mention=22743]jolley[/mention] Jak dla mnie daje radę. Robie nim stół szklany w domu i lustra. Aczkolwiek mój ręcznik papierowy zostawiał paprochy i docierałem waflem Ale bezpyłowy myślę że zalatwi sprawę. 

Dobry jest Regina expert


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, rygryss napisał:

skromne porównanie ode mnie

A czym ten ProElite leci ? Amoniak ? Bo maiłem koncentrat - i d...y nie urywał. I brzydko pachniał. Tak jak by właśnie amoniak. Rozrobiony z demineralką. Puki co moim liderem jest  koncentrat Cartec, a zanim DM dla tych co nie lubią mieszać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rygryss napisał:

@V1RU$ nie wiem czym, ale śmierdzi niesamowicie.

Spoko. Pewnie to to samo co koncentrat. On też nie należy do przyjemnych. Zalecane stężenie 1:5 do 1:10. A i tak czuć. DM to przy nim perfumy z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention], szalony nie jestem :-D
w pracy mam dostęp do tego 
 
 

A to jest wielokrotnego użytku?
Na stronie tyle modeli tego -znasz konkretny numer produktu?

Jak to jednorazówki to zostanę przy Reginie chyba ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.