Skocz do zawartości

Fireball Ultimate Nano Coat


Treys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Kupiłem sobie na test i produkt zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Fajnie przyciemnia lakier, podbija śliskość i daje fajne krople. Trwałość nie bije na głowę jednak odnoszę wrażenie że jest to proukt pokroju Reload czy Top Coating który lepiej i dłużej siedzi na powłoce ceramicznej/kwarcowej niż na gołym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, e36ace napisał:

Kupiłem sobie na test i produkt zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Fajnie przyciemnia lakier, podbija śliskość i daje fajne krople. Trwałość nie bije na głowę jednak odnoszę wrażenie że jest to proukt pokroju Reload czy Top Coating który lepiej i dłużej siedzi na powłoce ceramicznej/kwarcowej niż na gołym lakierze.

Testowałes na powłoce ? Producent zaleca    Aplikacje tylko na odtłuszczony lakier, tez go mam w swoim arsenale ale nie myślałem o tym żeby założyć go na coś co już siedzi na aucie a może się okazać ze warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Moderator

@Domel bardzo przypomina mi to mojego ulubionego Megsa Paint Protect, na lakierze dotarcie go to jakas maskra, ciagnie sie i oleisty ale za to na plastikach pięknie siedzi plus daje niesamowite hydro 😄 Masz moze u Siebie w kolekcji Megsa Paint protect ciekawy jestem co dłuzej poleży 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@D@ViD tak to jest po dotarciu 🙂 To nie jest dressing a powłoka wiec tutaj smug nie bedziesz miec 🙂 Jak chcecie to moge zrobic obszerniejszy test odnośnie megsa na plastikach bo póki co to moj numer jeden pod wzgledem wytrzymałosci, prostoty aplikacji oraz kropelek 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 07:29, Domel napisał:

Cudnie to siedzi na plastikach

Potwierdzam.
Siedzi u mnie już 2 miesiące na plastikach i nigdzie się nie wybiera. Dalej widać fajnie przyciemnienie, kropelki/zrzut super, przyciąganie kurzu praktycznie nie zauważalne.

Jest to obecnie mój faworyt jeśli chodzi o plastiki 😉 

 

14 godzin temu, Domel napisał:

U was też produkt robi się galaretką na dnie ?

50ml -> TTTM.
U mnie było to samo. Fireball pisał o tym w drugim wątku.

W dniu 14.08.2020 o 10:31, Fireball napisał:

Niestety ten problem występuje w pojemnościach 50ml. Ma to związek z temperaturą - wystarczy, że raz produkt zostaje wystawiony na temperaturę powyżej 25 stopni, na przykład w transporcie i dzieją się takie rzeczy. Dlatego zdecydowaliśmy się wycofać miniaturki ze sprzedaży. Problem ten nigdy nie występował w pojemności 250ml.

Jeśli chodzi o użycie rozwarstwionego produktu, osobiście to testowaliśmy i właściwości takiego produktu nadal są na bardzo wysokim poziomie. Nie występowały żadne problemy w trakcie i po aplikacji.

 

Swoją drogą kurde nie wiem jakim cudem przeoczyłem ten temat i założyłem nowy z nano coatem ;/
Jak jest możliwość to może dla ujednolicenia warto przenieść ten mój temat z całą zawartością do tego, żeby wszystko było w jednym?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
14 godzin temu, Domel napisał:

U was też produkt robi się galaretką na dnie ? Dodałem sobie kulkę do mieszania.

@Fireball wszystko z tym ok ? BO zamierzam kupić dużą butlę.

Tak jak już  @Grzechu23 wspomniał, niestety wstępuje ten problem w małych pojemnościach. 250ml może stać otwarte bardzo długo i nic się z nim nie dzieje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Dystrybutor
W dniu 23.02.2021 o 23:37, maciekelga napisał:

Próbował już ktoś kłaść na auto zabezpieczone powłoką?

Swoją droga@Fireball dlaczego nie zaleca się się kłaść na auto zabezpieczone? Osłabia powłokę czy po prostu gorzej wiąże i krócej leży?
 

Produkt nie zwiąże się dobrze z powierzchnią i zawiera składniki, które mogą osłabiać powłokę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 19:34, Domel napisał:

U was też produkt robi się galaretką na dnie ? Dodałem sobie kulkę do mieszania.

Nie, ale ja dodatkowo zabezpieczam okolice korka i korek taśmą papierową. 

Dodam tylko, że na jesieni kładłem tą powłokę na plastiki (lakierowane w mat) zderzaka przedniego na Antarze. W weekend myłem auto i widziałem, że jeszcze dobrze siedzi na nich. Sądzę, że jakieś 4 miechy minęły od aplikacji (niestety nie pamiętam dokładnej daty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.