Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.tvn24.pl/walesa-o-wygranej-t ... 552,s.html

- Od dawna uważałem, że demokracja i kapitalizm przeżywają kryzys. Dlatego trzeba jak najszybciej wprowadzić pewne poprawki, bo inaczej ulica będzie dochodzić do głosu i takie przypadki, jak tu. Mam trzy główne uwagi. Nie może być dożywotniego pełnienia obowiązków. Nie może być niejasności finansowych. Nie mogą być progi wyborcze, tak ustawione jak teraz. Bo będą wygrywać przypadki - powiedział Wałęsa.

To jak to rozumieć- jeśli Clinton wygrałaby to jest w porządku demokracja a jak Trump wygrywa to demokracja jest zła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to rozumieć- jeśli Clinton wygrałaby to jest w porządku demokracja a jak Trump wygrywa to demokracja jest zła?

 

Nie wiem, czy akurat tutaj odniósł się do wyborów w USA. Wstępna część artykułu sugeruje brak negatywnego nastawienia do Trumpa. W dodatku argumenty o takim a nie innym ustawieniu progów nie dotyczą wyborów prezydenckich w USA.

Myślę, że ex-prezydent po prostu dzieli się kolejną perłą typu 'jestem za a nawet przeciw'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/walesa-o-wygranej-trumpa-w-wyborach,690552,s.html
- Od dawna uważałem, że demokracja i kapitalizm przeżywają kryzys. Dlatego trzeba jak najszybciej wprowadzić pewne poprawki, bo inaczej ulica będzie dochodzić do głosu i takie przypadki, jak tu. Mam trzy główne uwagi. Nie może być dożywotniego pełnienia obowiązków. Nie może być niejasności finansowych. Nie mogą być progi wyborcze, tak ustawione jak teraz. Bo będą wygrywać przypadki - powiedział Wałęsa.

To jak to rozumieć- jeśli Clinton wygrałaby to jest w porządku demokracja a jak Trump wygrywa to demokracja jest zła?

Jak dla mnie to po prostu próba oceny przyszłości w USA przez pryzmat #dobrejzmiany. pis przejął władzę w pełni demokratycznie, ale to nie przeszkodziło mu podejmować antydemokratycznych działań (udupiania TK). A Trump to typowy amerykański pisior, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677048jak to rozumieć- jeśli Clinton wygrałaby to jest w porządku demokracja a jak Trump wygrywa to demokracja jest zła

To już musisz pytać wyznawców PiS, którzy krzyczeli o przegranych wyborach (zła demokracja), gdy ich partia przegrywała. Nie było takich głosów, rok temu (dobra demokracja)... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo wyborów w USA to w sumie nie wyobrażam sobie żeby takim mocarstwem potencjalnie mogła zarządzać osoba która po porażce tak zabrudziła rajtuzy że nawet nie wyszła do swoich wyborców.... do milionów wyborców :) dobry wstęp do porażki w kolejnym wyścigu po fotel, a wystarczyło powiedzieć "spieprzyliśmy sprawę, wracamy za 4 lata" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posłuchajcie dzieci drogie, może coś zaświta, czegoś się dowiecie, czytając kilkanaście poprzednich wpisów odnośnie sytuacji geopolitycznej, stwierdzam, że dyskusja jest na poziomie gimnazjum, nie obrażając niektórych gimnazjalistów :D Może ktoś, coś mądrego w tym temacie, odnośnie USA napisze, to się chętnie ustosunkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posłuchajcie dzieci drogie, /... / Może ktoś, coś mądrego w tym temacie, odnośnie USA napisze, to się chętnie ustosunkuje ;)

 

Ale rzucisz swoje przemyślenia, czy zacytujesz p. Bartosiaka?

Do tej pory nie udało ci się odpowiedzieć na kilka pytań, które padły po twoim ostatnim poście, więc jaką mam gwarancję, że teraz też 'nie oddalisz się do ciekawszych zajęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672787 Jest to dopłata do kolejnej montowni, gdzie za niskie płace Polacy będą jak mrówki składali to co wymyśliła inna firma i jej pracownicy zarobili grube pieniądze. Nie jest to dopłata do nowego ośrodka R&D Mercedesa w Polsce tylko do kolejnego zakładu produkcyjnego, który ma sie nijak do nowoczesnej, innowacyjnej gospodarki. Ludzkość potrafi wyprodukować już wszystko. Zarabia sie na tym co tworzy sie nowego do produkcji.

 

Najpopularniejszy wątek na forum, nie chce mi się czytać reszty. ale powiedomienie otworzyło mi się tutaj i ten cytat

 

:good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good:

 

Dopiero co dzisiaj o tym rozmawiałem z żoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni ;)

 

Może niektórym podoba się wkręcać śruby z chińskiej stali do karoserii niemieckiego auta na które elementy podają maszyny z Japonii...Ale jest u siebie, może ponarzekać na beznadzieję :? czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze ktoś tam robote znajdzie, nie każdy jest takim szczęśliwcem aby robić to co lubi. Nie każdy też jest po studiach aby szukać pracy w najnowocześniejszych ośrodkach badawczych. Sa ludzie co wykształcenia nie mają ale mają za to chęć do pracy której nie ma za wiele. Ale tego też nie każdy rozumie. Bo przecież przykręcanie śrubek to gó*no nie praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.