Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem dziś wypowiedź Broszki - zakłady nie zostały sprzedane - zakłady zostały URATOWANE w 2007 :D

Niezły ubaw miałem z tego. W pierwszej części dnia Brocha wytyka, że zakłady zostały sprzedane (dając do zrozumienia, że sprzedano Polskę) a jak się zorientowała w sytuacji (pewnie szybki dywanik u Prezia bo samodzielnego myślenia u tej baby to nawet nie ma co brać pod uwagę) to potem pitolenie, że tą sprzedażą zakłady zostały uratowane. Czyli jak kto inny sprzedaje to sprzedaje Polskę, jak PiSiory sprzedają to jest to ratowanie danego podmiotu. W sumie niczego innego się nie spodziewałem - PiSiory jak chorągiewki, ustawiają się tak jak Prezes powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niezły ubaw miałem z tego. W pierwszej części dnia Brocha wytyka, że zakłady zostały sprzedane (dając do zrozumienia, że sprzedano Polskę) a jak się zorientowała w sytuacji /.../ to potem pitolenie, że tą sprzedażą zakłady zostały uratowane. Czyli jak kto inny sprzedaje to sprzedaje Polskę, jak PiSiory sprzedają to jest to ratowanie danego podmiotu.

 

Poczekaj, zaraz się okaże, że to było z góry, najpóźniej w 2005 r., zaplanowane przez światłego stratega i taktyka.

 

To ile tych BlackHawk'ów kupujemy? Czy jak w przypadku F16 będziemy przez 10 - 15 lat doprowadzać do stanu przez nas pożądanego, płacąc za to dodatkowo w ramach tzw. offsetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałem to podsumować jakąś ciętą ripostą ale poziom szaleństwa mnie przygniótł... Po prostu przeczytajcie to i obejrzyjcie:

 

http://wpolityce.pl/polityka/311206-sob ... nym-klubie

 

 

Ja nie wiem skąd oni biorą tych swoich speców od propagandy ale przyznaję że podziwiam co potrafią wmówić swojemu elektoratowi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd oni biorą tych swoich speców od propagandy ale przyznaję że podziwiam co potrafią wmówić swojemu elektoratowi :/

 

Stąd moje hasło o celowej sprzedaży mieleckich zakładów, aby można było w nich teraz serwisować BlackHawk'i, których jeszcze nie mamy, bo w planach namieszał rząd PO, wybierając Caracal'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671539 hasło o celowej sprzedaży mieleckich zakładów, aby można było w nich teraz serwisować BlackHawk'i

W takim razie Kaczyński to wizjoner na miarę Coperfielda, skoro wyprzedając polski przemysł w Mielcu w 2007 r. (sory, RATUJĄC polski przemysł - w końcu jak oni coś wyprzedają, to jest to ratowanie) przewidział: wygranie wyborów, objecie resortu obrony i unieważnienie 'tuskowego' przetargu na Caracale :o Być może mieli taki plan w 2007 r. zanim PiS się nie rozłożył w wyborach na 8 lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dziś wypowiedź Broszki - zakłady nie zostały sprzedane - zakłady zostały URATOWANE w 2007 :D

Niezły ubaw miałem z tego. W pierwszej części dnia Brocha wytyka, że zakłady zostały sprzedane (dając do zrozumienia, że sprzedano Polskę) a jak się zorientowała w sytuacji (pewnie szybki dywanik u Prezia bo samodzielnego myślenia u tej baby to nawet nie ma co brać pod uwagę) to potem pitolenie, że tą sprzedażą zakłady zostały uratowane. Czyli jak kto inny sprzedaje to sprzedaje Polskę, jak PiSiory sprzedają to jest to ratowanie danego podmiotu. W sumie niczego innego się nie spodziewałem - PiSiory jak chorągiewki, ustawiają się tak jak Prezes powie...

 

Najbardziej mnie dziwi to ze oni zawsze ale to zawsze jak sie wysypia na jakims pomysle to zaraz to zakrzycza jakas propaganda szyta ta grubymi nicmi ze az pusty smiech bierze a ludzie to lykaja jak pelikany.

 

Ale to jest chyba efekt tego ze twardy elektorat to nie wyborcy a wyznawcy i wystarcza im cokolwiek aby uspokoic sumienie i dalej wierzyc w nieomylnosc i swiatlosc ich wladzy.

 

Boje sie co bedzie z tym krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze śmigłowcami już się trochę wyjaśnia sytuacja. Otóż polskie wojsko będzie za sprawą Macierewicza latało Bieda Hawkami. Dlaczego "bieda"? Bo te produkowane w Mielcu nie są tożsame z wersją amerykańską. Nasza wersja to S-70i przeznaczona na rynki poza USA i wybebeszone z kilku najnowocześniejszych systemów (jak choćby system umożliwiający lot na małej wysokości w nocy, ktorego S-70i nie ma). Aby doposazyc te śmigłowce, trzeba będzie Amerykanom dodatkowo zapłacić za ów doposażenie i zgody na używanie tego poza USA - pewnie ostatecznie wyjdzie ta zabawa drożej niż zakup Caracali. Na chwilę obecną to Antoni kupi wojsku jedynie powietrzne autobusy do przewożenia żołnierzy i to głównie w dzień. Genialny deal!

No ale co tam - wmówi się suwerenowi, że tak ma być i już - niech się potem wojsko z tym paluje...

Jak wojskowi stwierdzą, że dostali guano a nie śmigłowce wielozadaniowe to Antoni z Preziem zakomunikuja suwerenowi, że takie gadanie to spisek jakiegoś układu i atak na suwerenność Polski - przecież ciemny lud to kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Manolito77[/ref], ale jak już sam pewnie zauważyłeś to nawet tutaj, na naszym forum jest cała masa ludzi którzy to jednak kupują, mało tego, oczy Ci wydrapią że np. bzdety piszesz. Do nich żadne argumenty nie docierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na wszelki wypadek jakby ktoś chciał jeszcze rzucić tutaj, że dobrze się stało że Caracali nie wybrali - doskonale opisane ów oferty śmigłowców oraz - co najważniejsze - offsety jakie proponowano:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8857357789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłędne spojrzenie P.Maciarewicza chyba niczego innego nie wróżyło, kto myślał inaczej jest naiwny. Ale oglądając dzisiejsze serwisy informacyjne dobry humor go nie opuszczał, ja bym nawet powiedział , że był bardzo dumny z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się Airbusowi nie dziwię. Odrzuca się nagle ich wstępnie zaakceptowana ofertę, gada głupoty o nowym przetargu otwartym dla wszystkich oferentów po czym kilka godzin później Macierewicz mówi, że już wie, że jeszcze w tym roku wojsko dostanie pierwsze sztuki Bieda Hawkow. No przepraszam bardzo - czy to jest poważne zachowanie? Banda nieodpowiedzialnych ludzi, która uprawia jakieś swoje prywatne gierki i na arenie miedzynarodowej ośmiesza ten kraj na całego. A gdzie u licha zdanie wojskowych ekspertów, którzy mówią wprost, że Caracal jest znacznie lepszy niż Bieda Hawk - o AW to już w ogóle nawet nie ma co wspominać bo to co zaprezentowali w przetargu to jest żart.

Aaaa no tak - zapomniałem, że wojskową generalicje i dowództwo Antoni obsadzil pisowskimi pachołkami to siedzą i się nie odzywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersja Macierewicza i Szydlo sa sprzeczne z tymi podanymi przez airbusa (offsety). W ogole jak to jest mozliwe ze ten debil otwarcie mowi o tym kto wygra przetarg. To jest 3 swiat, jakas bananowa republika a nie normalne panstwo.

 

Sprzeczności między wersjami obu stron to chyba nic dziwnego, widać to przy jakichkolwiek rozstaniach.

 

I Antoni M. nie mówi, kto wygra przetarg, tylko jakie śmigłowce teraz kupimy (zapewne interwencyjnie, bez procedur przetargowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersja Macierewicza i Szydlo sa sprzeczne z tymi podanymi przez airbusa (offsety). W ogole jak to jest mozliwe ze ten debil otwarcie mowi o tym kto wygra przetarg. To jest 3 swiat, jakas bananowa republika a nie normalne panstwo.

 

Sprzeczności między wersjami obu stron to chyba nic dziwnego, widać to przy jakichkolwiek rozstaniach.

 

I Antoni M. nie mówi, kto wygra przetarg, tylko jakie śmigłowce teraz kupimy (zapewne interwencyjnie, bez procedur przetargowych).

OK, zgadzam sie tylko w tym przypadku nasi powiedzieli troche ogolnikow po czym Airbus ich skosil faktami, wyliczeniami i liczbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/31012 ... .html#ap-1

No proszę jak ładnie można za obecnej władzy przytulać sianko.

Śmiech na sali - Rydzyk będzie szkolił pracowników sądów i prokuratur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo śmigłowców, a to widzieliście: http://www.superstacja.tv/program/nie-m ... k,6424078/

Na 96 stronie wrzucałem. To tylko tłumaczy dlaczego Macierewicz ma takie parcie na Bieda Hawki.

 

Tak dla odskoczni, wesoły motyw - mistrz Bareja byłby dumny i miałby na kilogramy materiału do nakręcenia kolejnej grubej komedii.

 

http://wyborcza.pl/1,75398,20826177,jac ... rects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adamie, ja wiem, że pogoda taka, że pierwsze słowo które ciśnie się na usta to soczyste "kurrr...", ale nie bądź taki spięty :D Żarcik kosmonaucik, nie wolno już? Studio Yayo posiadło monopol na żarciki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.