Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Aborcja schowana, CETA przepchnięta przez Sejm, Karakale zamiecione pod dywan, co teraz? Np. dywagacje na temat postępowań, w których p. D. Tuskowi mogą być postawione zarzuty. Jestem pod wrażeniem źródeł informacji p. J. Kaczyńskiego, który nie będąc prokuratorem prowadzącym śledztwo wie, że takowe jest prowadzone i doskonale zna jego stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem pod wrażeniem źródeł informacji p. J. Kaczyńskiego, który nie będąc prokuratorem prowadzącym śledztwo wie, że takowe jest prowadzone i doskonale zna jego stan.

Myślę, ze Napoleon z Zoliborza doskonale orientuje się w etapach niektórych postępowań, może nawet bardziej niż prokuratorzy, którzy je prowadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

670889 I mamy już pokłosie zerwania kontraktu na zakup śmigłowców
to wszystko wina Tuska, KOD i PO bo pewnie pojechali się skarżyć do Paryża. Ale to jest jeszcze nic, zobaczycie jaka karę Polska zapłaci i zapłaci to nie Rząd PIS jak to P. Premier raczy mówić , ale wszyscy podatnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można Francję traktować poważnie skoro sami mają problemy u siebie w kraju i nie mogą nad tym motłochem zapanować co najechało z tzw Bliskiego Wschodu i Afryki? Akurat pod względem bezpieczeństwa uważam, że w Europie to Francja się ośmiesza na własne życzenie. Chcą sprzedawać bojowe śmigłowce których sami nie używają w kraju a przydałoby się nie raz i nie dwa.

 

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Znikn ... aid=117dd6

Dostarczono wiele argumentów, że to nie poprawia sytuacji, a wręcz ją pogarsza, bo kiedy jest słoneczny dzień, kierowcy nawzajem się oślepiają, oślepiają pieszych, jest to właściwie pomyślane jako biznes dla producentów żarówek i innych urządzeń

Jeżeli światła mijania (nawet źle wyregulowane) podczas dnia tak mocno oślepiają że nic nie widać to nie mam pytań. Żarówki też kosztują od groma hajsu. Oczywiście- wielu kierowców podczas mgły nie używa świateł mijania a jedynie dzienne ale jednak nawet widząc byle jakie punkty świetlne w LEDach człowiek może odpowiednio zareagować, przewidzieć kto jak jedzie i jak daleko jest. Nawet jak nie było nakazu jazdy na światłach to włączałem je aby być bardziej widocznym na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można Francję traktować poważnie skoro sami mają problemy u siebie w kraju i nie mogą nad tym motłochem zapanować co najechało z tzw Bliskiego Wschodu i Afryki? Akurat pod względem bezpieczeństwa uważam, że w Europie to Francja się ośmiesza na własne życzenie. Chcą sprzedawać bojowe śmigłowce których sami nie używają w kraju a przydałoby się nie raz i nie dwa.

 

 

Szczuć emigrantów Karakalem. Jasne.

 

Emigranci obecni w kraju to problem służb wewnętrznych, napływ nowych to sprawa tamtejszego MSZ, a sprzedaż Karakali to sprawa Airbusa i zezwalającego na to francuskiego MONu. Słabość któregokolwiek z tych pierwszych dwóch nie świadczy o kiepskiej jakości produktu Airbusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]czarekcw[/ref], a co ma wspólnego kontrakt na śmigłowce z tzw. "motłochem", bo ja też nie bardzo rozumiem? A podejrzewam że szybciutko się przekonamy kto "ośmiesza się na własne życzenie". No ale kto Tobie zabrania myśleć "inaczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, zmieniam zdanie - jednak będę tu wpadał poczytać, bo jak wspominałem - nie ma nic ciekawszego niż patrzenie na ten ból doopy, który serwują wam pisiaki.

 

Poziom hipokryzji tutaj dorównuje temu na forach GazWyb'u czy parówkowego naTemat :D

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że alfaholicy mają podwójnie przejeb..e życie - nie dość, że wszystkim dookoła "muszą" wykazywać wyższość alfy nad innymi autami, to jeszcze sami sobie muszą to tłumaczyć jak się alfa zesra ;) W takich okolicznościach ból dupy, o którym piszesz pięknie opisał pewien z klasyków: "To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Oj Panie Moderatorze, nie ładnie tak usuwać posty dotyczące naszych rodaków oraz ich problemów spowodowanych przez (ładnie ujmę bo cenzura się szerzy) imigrantów.

 

Oj Panie Czarekcw, Pan nie narzeka, Pan mi raczej podziękuję. Sformułowania zawarte w Pana poście spełniają znamiona czynów określonych w art 255KK i art 256KK. Wiem że w obecnej Rzeczpospolitej Pan Ziobro kazałby Cię za to uniewinnić ale umówmy się że ratują Cię chociaż przed pracami społecznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671020 Volkswagen i TDI górą.

Zaraz rozpętasz ideologiczne piekło, przy którym dyskusja o polityce będzie głaskaniem się po główkach :D

PS. sam jeżdżę włoskim padłem i całkiem je lubię ;)

O to mi chodziło :-]

 

Ja tam lubię prawie każde auto, nie jestem takim ciasnomózgowcem, jak niektórzy lepszosortowcy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja rozumiem że nie wszyscy są "po prawie" i w związku z tym są zachwyceni zmianami w systemie sądowniczym jakie zachodzą w naszym kraju ale uwierzcie na słowo że zaraz zaczniemy mieć poważne problemy przed Komisją Europejską. To co się dzieje w naszym kraju to już jest Białoruś w najlepszym wydaniu:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik ... lic/dxp7ex

a władzę to dostaje człowiek który reprezentuje taki poziom:

https://oko.press/zemsta-ziobry-zdegrad ... romitacje/

 

Popierajcie sobie dalej PiS ale nie wyłączajcie myślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy to polityka ? , gazeta wyborcza tonie.

Cieszy mnie to , prawie tak jak koncerty Guns'n'Roses i Slasha.

Poza tym forum ludzie smieja sie z Petru i innych obroncow demokracji. Nawet jesli nie lubia za bardzo Pis-u. Sonde zrobilem. To tez dobra wiadomosc. Zeby jeszcze hard rocka sluchali ci mlodzi. To juz by super bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.