Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko w takim wypadku dyskutować jak ktoś żyje w epoce, w której nie było Googla i nie można było dokopać się do wiedzy troszkę bardziej ukrytej niż ta serwowana w Faktach TVN czy innych Wiadomościach ;)

Masz na myśli 'wiedzę' prezentowaną przez cotygodniowe biuletyny partyjne PiSu - 'w potylicę' i 'od rzeczy'? rzetelne jak główny przekaz w 'wiadomościach' ciemnego ludu i program Pośmieszalskiego?

Pamiętasz jak jakieś 3 lata temu mieliśmy dyskusję czy Alfa robi dobre czy złe silniki. Jako 'alfista' wymieniłeś 8C jako przykład dobrego silnika alfy. W temacie politycznym też masz takie 'rozeznanie'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Widzę u kolegów braki w podstawowej znajomości tematu (vide Unia Wolności czy Balcerowicz).

 

Z kontekstu Twojej wypowiedzi wnioskuję że kilka lat temu stałeś w jednym szeregu z Andrzejem Lepperem i krzyczałeś "Balcerowicz musi odejść". Ja nie stałem jednak razem z Wami w tym szeregu. Dla mnie Balcerowicz to najwybitniejszy Polski ekonomista współczesnych lat i bohater narodowy który wprowadził Polskę do kapitalizmu.

Jeśli ktoś był lub jest jego współpracownikiem to dla mnie najlepsza rekomendacja.

 

Co do Unii Wolności to choć jak dla mnie była to parta zbyt prawicowa to zrzeszała wielu polityków dla których mam do dziś ogromny szacunek (Balcerowicz, Mazowiecki, Geremek). A popierałem ich bo byli opozycją najpierw wobec komunistów których genialny suweren wybrał cztery lata po obaleniu PRLu a później AWSu, którego nie ma nawet co komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek skoro znasz większości posłow Nowoczesnej to na jakiej podstawie twierdzisz że to ludzie tacy a nie inni ? na podstawie paru osób które kojarzysz ? to też nie jest argument. Dla mnie to ta parta nie jest ani nowoczesna ani świeża z nie wypalonymi ludzmi z nowoczesnymi pomysłami tylko to jest odłam PO. Co zressztą widać na każdym kroku. Ale jak ktoś jest zwolennikiem PO to i nowoczesna mu pasuje (pisze ogólnie nie personalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://natemat.pl/191539,kolejna-kompro ... sie-dawalo

 

Kukiz zbłaźnił się już nie raz. Ale tego to już nawet komentować się nie chce...

Dobrze ktoś to ktoś w komentarzach podsumował:

"Trzeba było uważać co się ćpa i wiedzieć że to zryje banię po całości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

670262 Zrytą banię po całości to trzeba mieć żeby na kogoś takiego głosować.

 

Nie głosowałem na niego ani na nikogo z jego partii, ale muszę się nie zgodzić.

Jego kampania wyborcza zapowiadała powiew świeżości w polityce, szkoda tylko że (jak zawsze) na zapowiedziach się skończyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]escimo[/ref], wszystkie partie coś dobrego miały zrobić, tak wynikało z obietnic, ale powiedz mi co może zrobić dla kraju w sejmie piosenkarz, nie mówię że alkoholik czy ćpun (nie mój cyrk nie moje małpy) i nie mnie to oceniać, tylko zwyczajny piosenkarz? Sorry ale ja bym nie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Ronald Reagan też był aktorem drugiego (co najmniej) sortu i wywoływał spore kontrowersje jako kandydat na urząd. A jednak sprawdził się, wiec szołbiznesowe pochodzenie nie musi oznaczać katastrofy na poletku politycznym. Faktem jednak, że tych dwu postaci nie da się w żaden sposób porównać.

My też mamy swojego aktora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukiz po części ma troche racji tyle że inny polityk ubrałby to w mase mądrych słów a on wali bez pardonu. Ja już widze te kolejki nastolatek do lekarzy które przyszły "zrobić sobie aborcje" skoro legalna i może jeszcze za darmo to co im tam szkodzi. Może lepiej sie zabezpieczać niż potem usuwać ? :o w przypadku zagrożenia życia czy gwałtu itp to inna gadka i powinna być legalna. Prawda jest taka że 30 % kobiet ma głowie takie siano teraz że sie gadać nie chce nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby nie była całkowicie zabroniona aborcja w każdym przypadku i żeby nie groziło za to więzienie kobiecie i lekarzowi, a nie, żeby była zawsze legalna i po wakacjach i sylwestrze skrobanie.

 

 

zgadzam sie. Ad.am Co do kobiet - nie wypowiem się więcej ale mam swoje zdanie na pewne tematy i koniec. Wiem ile jest wpadek u siostry w liceum, wiem co sie działo na studiach w akademikach więc cóż. Co do kropelek - ja o nich nic nie pisałem, siedzisz na tym samym forum co ja więc skoro ja mam coś z głową to Ty chyba także :) a słabe kropelki po są fakt faktem nie do przyjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

670299 więc skoro ja mam coś z głową to Ty chyba także

Oczywiście :D

670299 a słabe kropelki po są fakt faktem nie do przyjecia

Jeszcze bardziej oczywiście :D

670299 wiem co sie działo na studiach w akademikach

kurde u mnie był spokój, a mieszkałem parę lat w kilku akademikach na Lubumbowie :o szkoda, szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
kukiz po części ma troche racji tyle że inny polityk ubrałby to w mase mądrych słów a on wali bez pardonu.

Kukiz nie dość że nie potrafi ubrać w słowa tego co che powiedzieć to jest zwykłym chamem i prostakiem. Osobiście nie znam takiego buraka i nawet jak bym chciał na siłę poznać to nawet nie obracam się wśród ludzi wśród których mógłbym kogoś takiego znaleźć.

 

Ja już widze te kolejki nastolatek do lekarzy które przyszły "zrobić sobie aborcje" skoro legalna i może jeszcze za darmo to co im tam szkodzi. Może lepiej sie zabezpieczać niż potem usuwać ? :o

Wiem że nikomu kto rozpowszechnia spiskowe teorie dziejów moje prośby o źródła lansowanych newsów się nie podobają ale czy masz jakieś źródła które potwierdzałyby Twoje informacje? Szukałem informacji na ten temat w internecie i nic nie znalazłem :dontknow:

Dziś jest artykuł w Newsweeku na temat aborcji w Rosji:

http://www.newsweek.pl/swiat/calkowity- ... _Section_2

okazuje się że tam najczęściej ciąże usuwają mężatki po 29 roku życia, wcale nie nastolatki.

 

w przypadku zagrożenia życia czy gwałtu itp to inna gadka i powinna być legalna.

Tu sie zgadzamy :good:

 

Prawda jest taka że 30 % kobiet ma głowie takie siano teraz że sie gadać nie chce nawet

Czuję frustaracją na kilometr :D:D Czyżby jakieś problemy ze znalezieniem partnerki? :-]:-]

Odsetek głupich kobiet jest wg mnie identyczny co głupich mężczyzn. Głupota to jedyna ludzka cecha która występuje ponad wszelkimi podziałami jak płeć, wiek czy religia.

Świat jest pełen wspaniałych kobiet - trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać takich które naprawdę chce się znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co generalizować. Oczywiście można psioczyć na dzisiejszą młodzież, ale przykład idzie z góry. Jak widze starych dziadów, którzy na chama się wciskają w kolejkę w sklepie, a za chwilę wchodzi młodziak ze smartfonem i grzecznie się kłania, to wtedy pewne stereotypy padają :)

 

Z jednej strony aborcja jest be, z drugiej czytamy o dzieciach wyrzuconych na śmietnik. Patologia zostanie zawsze patologią. Mam znajomą, która wpadła w wieku 17 czy 16 lat, ale rodzice pomogli, dziecko naprawdę dobrze wychowane, grzeczne. Status który jest obecnie to jest minimum. Śmieszą mnie wypowiedzi kleru, dla mnie oni w tej dziedzinie nie są żadnym autorytetem (zresztą Miedlar co nieco wysypał się o tej patologii). Moim zdaniem pis walnął klopsa i nie wiedzą jak z tego wybrnąć. W sumie prawdą jest, że inne ugrupowania też głosowały za odrzuceniem liberalizacji ustawy.

 

Śmieszą mnie wypowiedzi Waszczykowskiego, jakby nie było jest Ministrem spraw zagranicznych, moim zdaniem Sikorskiemu to może buty lizać poziom dyplomacji waszczykowskiego a sikorskiego to dwa różne światy.

 

Dzisiaj kaczyński powiedział, że z tuskiem nie będzie debatował, bo toczą sie przeciwko niemu postępowania. Rola polityka jest taka, że z każdym trzeba rozmawiać, ale cóż zawiść zawiść zawiść. Jak na razie pis jeszcze ma lekko, nie było wielkich strajków zobaczymy jak będzie dalej.

 

Żeby nie było, że jestem taki antypisowski to ziobro podobno blokuje CETA, jeżeli faktycznie zablokują to będzie duży plus dla nich :)

 

ps: co do kukiza to jego obraz w mojej głowie wygląda tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wiem ile jest wpadek u siostry w liceum, wiem co sie działo na studiach w akademikach więc cóż.

Wypowiedz trąca mi trochę "erotomaństwem gawędziarstwem" ale przyjmując że to prawda to co? Zmierzasz do tego że te licealistki czy studentki mają te dzieci urodzić? Uważasz że to rozsądne?

Piszesz że kobiety powinny sie zabezpieczać a nie usuwać ciąże. A mężczyźni nie muszą sie zabezpieczać? - to wg Ciebie obowiązek kobiet?

A w temacie zabezpieczania, skąd te dziewczyny mają czerpać wiedzę o antykoncepcji? - ze szkoły? z lekcji o wychowaniu w rodzinie prowadzonych przez katolickich dewotów?

No i wreszcie sam dostęp do antykoncepcji. Jestem z Łodzi - tu problem właściwie nie istnieje ale mam koleżanki z "prowincji". Ich opowieści na temat wypraw do ginekologa "do miasta" i późniejszych realizacji recept "u siebie na wsi" są zatrważające :shock: Odmowy wydania pigułek w aptece, wieczny "brak towaru" czy też nie zachowywanie przez farmaceutkę tajemnicy są na porządku dziennym.

Spora część ludzi traktuje seks jako grzech śmiertelny, tabu i powód do zażenowania a to jest zwykła czynność fizjologiczna której organizm człowieka się domaga.

Gdyby w Polsce kościół katolicki nie miał takiej władzy nad umysłami ludzi, byłaby większa wiedza na temat środków anty koncepcyjnych i byłby do nich powszechny dostęp to aborcje byłyby rzadkością. Za obecny stan rzeczy największą odpowiedzialność ponosi Kościół Katolicki a teraz che jeszcze dolewać oliwy do ognia :thumbdown:

 

Dodane po 7 minutach 33 sekundach:

Dzisiaj kaczyński powiedział, że z tuskiem nie będzie debatował, bo toczą sie przeciwko niemu postępowania. Rola polityka jest taka, że z każdym trzeba rozmawiać, ale cóż zawiść zawiść zawiść. Jak na razie pis jeszcze ma lekko, nie było wielkich strajków zobaczymy jak będzie dalej.

 

Prezes dorabia ideologię do odmowy spotkania się z Donaldem ale tak naprawdę wszyscy wiedzą dlaczego nie chce się spotkać - bo nie jest głupi. Donald rozsmarowałby go w bezpośrednim spotkaniu tak że nawet prawicowy elektorat by sie kapnął że ich guru zostało zjedzone na śniadania. Prezes potrafi jedynie przemawiać na spotkaniach przed własnym elektoratem, ewentualnie może udzielić wywiadu w reżimowej telewizji. Debatę z Tuskiem przegrał już z kretesem dekadę temu. Teraz Donald wyrobił się pewnie jeszcze trochę w tej całej Europie więc schrupałby Prezesa jak Reksio szynkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mają czerpać wiedze o antykoncepcji ? no tak faktycznie w necie brakuje artykulów w prasie "kobiecej" pewnie także nikt o tym nie wspomina :) jest masa informacji kto chce poczytać to znajdzie wiedze. To nie są jakieś lata 80te. A metod jest od groma. Dostepność ? widze prezerwatywy na każdej stacji benzynowej :) Takze o czym my mówimy. Jak sie ktoś chce zabezpieczac to sie zabezpieczy. Czy rozsądne że mają urodzić ? nie mnie to oceniać, ich sprawa. Dla mnie nie rozsądne jest uprawiać seks bez myslenia i potem iść do lekarza który wypieprzy płód razem z petami do kosza. Potem można sie bawić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile jest wpadek u siostry w liceum, wiem co sie działo na studiach w akademikach więc cóż.

Wypowiedz trąca mi trochę "erotomaństwem gawędziarstwem" ale przyjmując że to prawda to co? Zmierzasz do tego że te licealistki czy studentki mają te dzieci urodzić? Uważasz że to rozsądne?

W kontekście wpadki i świadomego stosunku (i zakładając że nikomu nie grozi kalectwo bądź śmierć)- a to dziewczyny nie wiedziały z czym może wiązać się taka chwilowa przyjemność? Skoro takie osoby są już "dojrzałe" do tych spraw to niech też ponoszą surowe konsekwencje. Niech się wykaże jaka ona/on jest dorosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes wszystkich prezesów często używa języka który mi podnosi ciśnienie. Uwielbiam takie gadanie : wiem coś ale nie powiem, toczą się postępowania, wykryto aferę ale nie mogę powiedzieć jaką. Potem taka babcia jedna z drugą chodzi i opowiada jak to wszyscy przez PISem kradli i zaraz, a najpóźniej za dwa dni będą siedzieć. Że też ludzie się dają na to nabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

670326 To nie są jakieś lata 80te.

 

Niemniej na lekcjach religii od zawsze wpajane są dzieciakom metody antykoncepcji typu: "szklanka wody" albo "papieska ruletka". Niestety to nie są lata 80, ale ciemnogród u nas nadal istnieje, a seks jest tematem tabu. Założę że jakieś 70%-80% nastolatków nie pójdzie do apteki/stacji benzynowej żeby kupić prezerwatywy - bo się wstydzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bzykac sie nie wstydzą ? :D do lekarza na zabieg też nie ma wstydu czy strachu (w sumie taki zabieg to nie zastrzyk) s koro sie wstydża to chyba nie dorosli do tych spraw, Można iść do lekarza i przepisze pigułki, są plastry, mało tego jak ktoś taki wstydliwy to są apteki online, takze opcji jest mnóstwo takie gadki mnie nie przekonuja że nie wiedzą albo że sie wstydzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
skąd mają czerpać wiedze o antykoncepcji ? no tak faktycznie w necie brakuje artykulów w prasie "kobiecej"...

No teraz to pojechałeś :kox: Religii to się trzeba uczyć w szkole i to dwa razy w tygodniu ale wiedzę o swoim organizmie i sposobach antykoncepcji to mają kobiety czerpać z "prasy kobiecej". Chłopie! Masz fatalne podejście do kobiet. Jeśli chcesz sobie jakąś znaleźć to radzę Ci je zmienić.

 

Dostepność ? widze prezerwatywy na każdej stacji benzynowej :) Takze o czym my mówimy. Jak sie ktoś chce zabezpieczac to sie zabezpieczy.

No i teraz widać kto czerpie wiedzę z "kobiecych pisemek" :D:D Wiesz że prezerwatywa nawet prawidłowo użyta nie daje 100% zabezpieczenia? Wiesz że prezerwatywy używane w ferworze walki pękają? I co jak pęknie? :mrgreen:

 

Dla mnie nie rozsądne jest uprawiać seks bez myslenia i potem iść do lekarza który wypieprzy płód razem z petami do kosza. Potem można sie bawić dalej.

Nie gadaj głupot! Żadna kobieta z premedytacją nie będzie się kochać żeby zajść w ciążę i żeby później biec do lekarza usuwać ciąże. Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić jaka to musi być trauma dla kobiety??? Nie wież w to że u normalnej, rozwiniętej emocjonalnie kobiety taki zabieg nie zostawi traumy na resztę życia :/

A co do "uprawiać seks bez myslenia" to nie wiem jakie masz doświadczenia w tej materii ale myślę że niewiele osób uprawiając seks zajmuje się myśleniem ;)

 

Dodane po 8 minutach :

a to dziewczyny nie wiedziały z czym może wiązać się taka chwilowa przyjemność? Skoro takie osoby są już "dojrzałe" do tych spraw to niech też ponoszą surowe konsekwencje. Niech się wykaże jaka ona/on jest dorosły.

Chłopie! A zastanawiałeś się jak wyglądałoby Twoje życie seksualne gdyby każda "chwilowa przyjemność" jaką sobie zafundujesz, mogłaby oznaczać dla Ciebie że zajdziesz w ciąże? Czy byłbyś wtedy bardziej "powściągliwy" :-]:-]

Kobiety mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyźni, z tą tylko różnicą że my możemy je zaspokajać bez niebezpieczeństwa zajścia w ciąże a one nie.

Każdy ma swój system wartości i może sobie wierzyć w co chce ale nie można tego sytemu wartości narzucać innym ludziom. Jeśli np kobieta nie jest katoliczką i nie ma oporów moralnych przed usunięciem kilku tygodniowego płodu to czemu ma ją ograniczać religia innych ludzi?

 

Dodane po 5 minutach 17 sekundach:

Można iść do lekarza i przepisze pigułki, są plastry, mało tego jak ktoś taki wstydliwy to są apteki online, takze opcji jest mnóstwo takie gadki mnie nie przekonuja że nie wiedzą albo że sie wstydzą

 

Tak jak napisałem, wizyta u ginekologa dla wielu kobiet jest problemem z różnych powodów.

I jeszcze jedno czego widzę nie wiesz a co mówi o Twoim doświadczeniu w temacie środków antykoncepcyjnych. Wszystkie środki antykoncepcyjne oparte na hormonach są na receptę i nie da się ich kupić przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

670338 Jeśli np kobieta nie jest katoliczką i nie ma oporów moralnych przed usunięciem kilku tygodniowego płodu to czemu ma ją ograniczać religia innych ludzi?

Usunięcie płodu jest skomplikowaną sprawą, często jak sam wiesz mogą wyjść powikłania. To ze swojego widzimisię usunie płód, lekarz okaleczy kobietę (i to nieświadomie) to będzie płacz i lament oraz sprawa o odszkodowanie. To nie jest obcinanie włosów.

 

670338 Chłopie! A zastanawiałeś się jak wyglądałoby Twoje życie seksualne gdyby każda "chwilowa przyjemność" jaką sobie zafundujesz, mogłaby oznaczać dla Ciebie że zajdziesz w ciąże? Czy byłbyś wtedy bardziej "powściągliwy"

W naszym wieku inaczej się patrzy na te sprawy- pracujemy, mamy dach nad głową więc mamy możliwość wychowania dziecka. I tak- byłem powściągliwy do długiego okresu czasu. Nie w głowie było mi zamartwianie się czy w wieku 18 lat wpadnę czy nie.

 

670338 Kobiety mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyźni, z tą tylko różnicą że my możemy je zaspokajać bez niebezpieczeństwa zajścia w ciąże a one nie.

Zapomniałeś o gadżetach, które są w 100% bezpieczne i nie powodują ciąży :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mają czerpać wiedze o antykoncepcji ? no tak faktycznie w necie brakuje artykulów w prasie "kobiecej"...

No teraz to pojechałeś :kox: Religii to się trzeba uczyć w szkole i to dwa razy w tygodniu ale wiedzę o swoim organizmie i sposobach antykoncepcji to mają kobiety czerpać z "prasy kobiecej". Chłopie! Masz fatalne podejście do kobiet. Jeśli chcesz sobie jakąś znaleźć to radzę Ci je zmienić.

 

Dostepność ? widze prezerwatywy na każdej stacji benzynowej :) Takze o czym my mówimy. Jak sie ktoś chce zabezpieczac to sie zabezpieczy.

No i teraz widać kto czerpie wiedzę z "kobiecych pisemek" :D:D Wiesz że prezerwatywa nawet prawidłowo użyta nie daje 100% zabezpieczenia? Wiesz że prezerwatywy używane w ferworze walki pękają? I co jak pęknie? :mrgreen:

 

Dla mnie nie rozsądne jest uprawiać seks bez myslenia i potem iść do lekarza który wypieprzy płód razem z petami do kosza. Potem można sie bawić dalej.

Nie gadaj głupot! Żadna kobieta z premedytacją nie będzie się kochać żeby zajść w ciążę i żeby później biec do lekarza usuwać ciąże. Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić jaka to musi być trauma dla kobiety??? Nie wież w to że u normalnej, rozwiniętej emocjonalnie kobiety taki zabieg nie zostawi traumy na resztę życia :/

A co do "uprawiać seks bez myslenia" to nie wiem jakie masz doświadczenia w tej materii ale myślę że niewiele osób uprawiając seks zajmuje się myśleniem ;)

 

Dodane po 8 minutach :

a to dziewczyny nie wiedziały z czym może wiązać się taka chwilowa przyjemność? Skoro takie osoby są już "dojrzałe" do tych spraw to niech też ponoszą surowe konsekwencje. Niech się wykaże jaka ona/on jest dorosły.

Chłopie! A zastanawiałeś się jak wyglądałoby Twoje życie seksualne gdyby każda "chwilowa przyjemność" jaką sobie zafundujesz, mogłaby oznaczać dla Ciebie że zajdziesz w ciąże? Czy byłbyś wtedy bardziej "powściągliwy" :-]:-]

Kobiety mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyźni, z tą tylko różnicą że my możemy je zaspokajać bez niebezpieczeństwa zajścia w ciąże a one nie.

Każdy ma swój system wartości i może sobie wierzyć w co chce ale nie można tego sytemu wartości narzucać innym ludziom. Jeśli np kobieta nie jest katoliczką i nie ma oporów moralnych przed usunięciem kilku tygodniowego płodu to czemu ma ją ograniczać religia innych ludzi?

 

Dodane po 5 minutach 17 sekundach:

Można iść do lekarza i przepisze pigułki, są plastry, mało tego jak ktoś taki wstydliwy to są apteki online, takze opcji jest mnóstwo takie gadki mnie nie przekonuja że nie wiedzą albo że sie wstydzą

 

Tak jak napisałem, wizyta u ginekologa dla wielu kobiet jest problemem z różnych powodów.

I jeszcze jedno czego widzę nie wiesz a co mówi o Twoim doświadczeniu w temacie środków antykoncepcyjnych. Wszystkie środki antykoncepcyjne oparte na hormonach są na receptę i nie da się ich kupić przez internet.

 

 

Czyli co, te nasze kobiety są tak zacofane że nie mają żadnej wiedzy o antykoncepcji ? są tak zahukane że sie boją do lekarza iść ? prezerwatywy są tak kiepskie że pękają jedna po drugiej ? to lepiej iść na tak traumatyczny zabieg jak aborcja niż po recepte ? przecież to sie kupy nie trzyma :) niech sie nie zabezpieczają tymi pękającymi prezerwatywami, jest tylko aspekt że oprócz zajścia w ciaże mozna sie jeszcze zarazić jakąś choroba ale to już nie mój problem, skoro zakup prezerwatyw to taki wstyd. Na marszu tak apelowały że chcą być nowoczesne a sie zabezpieczyć nie potrafią ? w czasach gdzie jest tyle metod :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.