Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#00aa00]Eryczek[/ref], wyczuwam delikatną nutę lewackiego skomlenia?? :o

w końcu powinieneś wiedzieć, że:

625522 Z życiorysem S.Piotrowicza najpierw się zapoznaj, potem oskarżaj.

Tak więc radzę sie zapoznać, a potem wypowiadać. I wcale nie ma nic zdrożnego w tym, że obrońcą demokracji aktualnie jest były komunistyczny prokurator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tu taki fajny newsik jak to PRLowski prokurator który przyczyniał się czynnie do walki z Solidarnością, jako poseł na sejm III RP, upchnął swoją latorośl do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Jakie to słodkie. Córeczka pójdzie w ślady tatusia :good:

 

A może - i tu piszę serio - jest na tyle dobra, że okazała się lepsza od innych kandydatów na te miejsce. Nie skreślony jej tylko dlatego, że jest córką człowieka opowiadającego ciekawą wersję życiorysu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]funkoval[/ref], być morze. Niestety tego nigdy ani ona ani my się nie dowiemy.

 

Nowy temat Panowie!

Ogłaszam konkurs na najlepszy pomysł "czego kto nie ma w domu" i o czym będzie musiał poinformować władze naszego drogiego pislandu :)

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,2075 ... Czolka3Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], być morze. Niestety tego nigdy ani ona ani my się nie dowiemy.

 

 

Nie bądźmy pesymistami, pani prok. Piotrowicz może sama ujawni swoje wyniki z egzaminu i doświadczenie...

Bo przecież to, że dostała się w Krośnie, to z pewnością zwykły zbieg okoliczności ;)

A może nikt tam nie startuje, po umorzeniu sprawy pewnej osoby z Tylawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencja jest jednak taka, aby zamieniać 'prokuratora' na 'adwokata'.

W omawianej sytuacji jest odwrotnie, więc albo ta osoba wyssała z mlekiem ojca prokuratorski dryg/ dryl ;) albo też prowadzenie w Krośnie kancelarii adwokackiej nie jest łatwym kawałkiem chleba - o ile nie jesteś w tym dobry (teorię o potencjalnym blokowaniu rynku przez lokalną adwokacką sitwę odrzucam z uwagi na osobę 1 męczennika-prokuratora PRL).

Etat jest etat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencja jest jednak taka, aby zamieniać 'prokuratora' na 'adwokata'.

 

Niekoniecznie, bo zdaje się że zawód adwokata staje się zbędny. Przestępstw nie będzie, albo osoby popełniające czyn zabroniony doznają chrześcijańskiego miłosierdzia i prezydenckiego aktu łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas, gdy wielu młodych prawników próbuje zaistnieć i znaleźć posadę na wymagającym rynku usług adwokackich, członkowie partii rządzącej pozbawiają ich możliwości aplikacji na konkretne stanowiska, zawężając wybór kandydatów do grona krewnych i znajomych.

A to już widzimy że jest przerost absolwentów prawa skoro mają problemy w zatrudnieniu. No i nie ma co się oszukiwać- od zawsze ten krąg był zamknięty dla obcych ludzi. Co nie zmienia faktu że strzelają sobie rządzący w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka rekonstrukcja rządu zakończyła się dymisją jednego ministra (chyba jedyny powściągliwy w gadaniu głupot) i zrobieniem innego superministrem. Cała rzesza miernot (Jurgiele, Szyszki, Waszczykowskie) została przy korycie.

Świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Manolito77[/ref], co Ty się martwisz resztą :dontknow:

Szałamacha to był jedyny człowiek w całym PiSie który miał pojęcie o gospodarce i jak na standardy pisowskie, twardo stąpał po ziemi. Jego następca do spółki z prezesem rozłożą już nas tak na łopatki że nasze wnuki tego nie spłacą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiedziałem się tylko tyle, że w związku z ratowaniem górnictwa wzrośnie cena prądu. P. Premier chyba z zadowoleniem oznajmiła, ze na następnej konferencji prasowej P. Morawiecki będzie mógł przedstawić swoje osiągnięcia nie tylko w Powerpoincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że wyborcy partii rządzącej zachowują się jak jacyś sekciarze. Kilka razy z kilkoma próbowałem pogadać - nie da się. Przytaczając jakieś newsy twierdzą że naczytałem się Wyborczej i naoglądałem TVNu. Wierzą w "zamach smoleński" chyba bardziej niż w siebie i ciąglę tylko psioczą że PO też tak robiła, a nawet i gorzej. Brak trzeźwego myślenia. Niestety ale zanosi się, że w następnej kadencji dalej będą niszczyć przyszłośći naszą i naszych dzieci. Szansa, że Prezydent będzie nie PISowski.

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatniego tygodnia spotkałem ze 2-3 osoby znajome, które są zwolennikami PiSu - może nie jakimiś PiSowymi ekstremistami ale jak za poprzednich rzadów jakaś podwyżka podatków, rachunków itp była planowana to nie odmawiali sobie intensywnego komentarza przeklinającego rządzących (i było to niemal na samym początku jakiejkolwiek rozmowy przy okazji spotkania się, niedługiej rozmowy mijając się gdzieś na chodniku). Teraz, choć zapowiadane są spore podwyżki choćby wody, prądu, gazu - nie wspominając o ubocznych skutkach ustawy o paliwach napędowych jak LPG, w której też producenci lakierów i farb oberwą rykoszetem) nastała cisza. Celowo nie poruszałem tego tematu w rozmowie z ów znajomymi aby zobaczyć czy tak jak zawsze wyjdzie to z ich strony - niestety się nie doczekałem.

Cichuteńko jak w kościele... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.