Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

słuchaleś tych nagrań ?
został ktoś skazany? dobrze wiesz, że podsłuchałbyś każdego polityka prywatnie, to takie kwiatki by wyszły. Zresztą ówczesny rzecznik partii za każdym razem pokazywał podobny język, tylko zachowania były bardziej żenujące.

P.S. tak, słuchałem. Uwierz, że gdyby było cokolwiek niezgodnego z prawem na tych taśmach, to PIS by nie odpuścił i dzisiaj by już ktoś siedział. Wygrali wybory i cisza jak makiem zasiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero by było, nagrali celowo, pewnie zmanipulowali, wyrwali z kontekstu i powsadzali nie winnych ludzi do więzienia :) coś słabo słuchałeś chyba, nie jestem prawnikiem ale jeśli szef CBA wie o przekrętach i łapówkach i nic z tym nie robi to to nie jest przestępstwo ? Nowaka nie słuchaleś jakie przekrety robił ? na koniec warto posłuchac o szefie NIKu panu Kwiatkowskim. Po za tym już nie chodzi o same paragrafy ale o ich zachowanie i cwaniactwo, "za 6000 zł to pracuje albo złodziej albo idiota" ale dla niektórych wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

 

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że PO ukradło 800 ml tylko za ich rządów powstała "piramida" i pieniędzy nie ma. Sądzisz że niektórzy politycy nie wiedzieli na czym to polega ? i młody chłopak sam stworzył piramide na skale całego kraju która obracała takimi pieniędzmi ? coś mi sie nie wydaje. Poza tym mylisz sie jeśli twierdzisz że tam wpłącali kase tylko majętni ludzie. majętni ludzie mają gdzieś takie lokaty, inwestuja w co innego. Nie widziałeś płaczących emerytów w TV jak wpłacali swoje oszczędności ? skąd ci ludzie mieli wiedzieć że to lewizna ? owszem byli naiwni ale to nie była firma krzak w Koziej Wólce. Panstwo jest od tego aby kontrolować takie przedsiębiorstwa finansowe. Co do rozwijana firm, PKB itp - na razie za wczesnie aby osądzać Pis, ja bym im dał czas, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Możesz mi przedstawić nazwiska osób w rządzie Szwajcarii, które odpowiedziały za aferę SwissLeaks?

Z tego co widomo poszło tam o 865,6 mln dolarów.

 

Dodane po 5 minutach 18 sekundach:

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

Hahaha.. niczym się nie różnią - wielkie zapowiedzi o sprowadzeniu wraku.. jak nie idzie to trzeba powołać 8 komisji śledczych i wszystkich

w Polsce oskarżyć..

 

Dodane po 2 minutach 47 sekundach:

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

Hahaha.. niczym się nie różnią - wielkie zapowiedzi o sprowadzeniu wraku.. jak nie idzie to trzeba powołać 8 komisji śledczych i wszystkich w Polsce oskarżyć..

Choć z drugiej strony widzę że ludzie obecnej władzy dobrze rozliczają poprzedników, jak np. w przypadku EuRoPol Gaz, kiedy to przyznają sobie nagrody za ich pracę..

 

Dodane po 6 sekundach:

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

Hahaha.. niczym się nie różnią - wielkie zapowiedzi o sprowadzeniu wraku.. jak nie idzie to trzeba powołać 8 komisji śledczych i wszystkich w Polsce oskarżyć..

Choć z drugiej strony widzę że ludzie obecnej władzy dobrze rozliczają poprzedników, jak np. w przypadku EuRoPol Gaz, kiedy to przyznają sobie nagrody za ich pracę..

 

Dodane po 6 sekundach:

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

Hahaha.. niczym się nie różnią - wielkie zapowiedzi o sprowadzeniu wraku.. jak nie idzie to trzeba powołać 8 komisji śledczych i wszystkich w Polsce oskarżyć..

Choć z drugiej strony widzę że ludzie obecnej władzy dobrze rozliczają poprzedników, jak np. w przypadku EuRoPol Gaz, kiedy to przyznają sobie nagrody za ich pracę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak statuty spółek skarbu państwa pod Misiewicza?

Troszkę inaczej.

Nawet jeśli chciałoby się to porównać, to proporcja ma się jak 1:1000.

 

Polecam prześledzić ostatnią transakcję Kulczyk Investments z rządem D.Tuska, czyli Ciech S.A - majątek przedsiębiorstwa, dokapitalizowanie przed transakcją, cena, premia, wyniki spółki po przejęciu, taśmy od "Sowy", taśmy z Pałacyku Sobańskich. I wyciągnąć wnioski, czy to było uczciwe, czy może po raz kolejny nas okradziono.

Zaraz się tu znów odezwą dzieci J.Lewandowskiego i L.Balcerowicza, według których to pewnie było na szkodę Państwa, bo przedsiębiorstwa państwowe należy sprzedawać za złotówkę hahahah, co za idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za czasów PO jakoś nikt nie krzyczał jak obsadzali swoich ludzi teraz za to gdzie nie spojrze jest temat Misiewicza. Układy były są i będą. Gdzie był KOD jak wchodozno do siedziby wprostu i wyrywali dziennikarzom komputery po akcji u Sowy ? to była demokracja i wolność słowa dopiero. Uciekam z tego wątku, bo można by tak w kólko a jedni wiedzą swoje i drudzy swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niestety, powstał jak wybory przepiepszyli w celu wiadomym

 

Dodane po 13 minutach :

ok jak miała racje to ok. Ciekawe jak sie poczuł ktoś kto zarabia 1600 słysząc jej słowa.

 

Dodane po 8 sekundach:

ok jak miała racje to ok. Ciekawe jak sie poczuł ktoś kto zarabia 1600 słysząc jej słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667954 jak zwykle nikogo nie skazano, choc sa ku temu sprzyjajace warunki. Taka polityka rzadzenia pisu-zrobic mnostwo halasu o nic, suma sumarum nikogo nie skazac, ale latami przesluchiwac i mamic opinie publiczna (ta mniej rozgarnieta) i zyskiwac punkty

 

Haha. Jak zwykle klapki na oczach.

Czy z szumnych zapowiedzi Tuska i jego poddanych, rozliczenia rządów PiS - LPR - Samoobrona coś wyszło? Ktoś został skazany?

Przypomnij sobie wybory parlamentarne w 2007 r. i zapowiedzi postawienia przed Trybunałem Stanu Kaczyńskiego i Ziobrę. Minęły dwie kadencje rządów platfusów i co?

W 2015 przed samymi wyborami, jak po-parańcy już wiedzieli, że są na równi pochyłej, przypomniało im się o TS i znowu zaczęli mamić tym swoich lemingów, mając nadzieję na wzrost poparcia.

Ale nie, zaraz będzie jazda lemingów, że to przecież zupełnie inna sytuacja.

Nie wiem jak można być tak ślepym. :kox:

oczywiscie, ze zostal. Kaminski. I praworzadny prezydent uniewinnil przestepce skazanego przez sad. Tez nie wiem, jak mozna byl tak naiwnym. Chociaz w jednym Kurski mial racje "ciemna masa i tak to kupi".

 

Dodane po 49 sekundach:

no, niestety, powstał jak wybory przepiepszyli w celu wiadomym

 

Dodane po 13 minutach :

ok jak miała racje to ok. Ciekawe jak sie poczuł ktoś kto zarabia 1600 słysząc jej słowa.

 

Dodane po 8 sekundach:

ok jak miała racje to ok. Ciekawe jak sie poczuł ktoś kto zarabia 1600 słysząc jej słowa.

Chodzilo o stanowisko wiceministra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667982 Po za tym już nie chodzi o same paragrafy ale o ich zachowanie i cwaniactwo, "za 6000 zł to pracuje albo złodziej albo idiota"

Zdaje się, że ostatnio niejaka Paczuska wyjaśniała (a może żaliła się?), ze żona Pereiry, zatrudniona w KPRM (dziwnym trafem dostaje posadę w porównywalnym czasie co jej mąż- wzór obiektywnego, niezależnego, wyklętego, niepokornego dziennikarstwa) pracuje za "psie pieniądze".

667977 gdzie nie spojrze jest temat Misiewicza

Może dlatego?

#dobrazmiana miała być, pamiętasz jeszcze?a tu klops to co krytykowali u PO w niecały rok opanowali do perfekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
nie powiedziałem że PO ukradło 800 ml tylko za ich rządów powstała "piramida" i pieniędzy nie ma. Sądzisz że niektórzy politycy nie wiedzieli na czym to polega ? i młody chłopak sam stworzył piramide na skale całego kraju która obracała takimi pieniędzmi ? coś mi sie nie wydaje. Poza tym mylisz sie jeśli twierdzisz że tam wpłącali kase tylko majętni ludzie. majętni ludzie mają gdzieś takie lokaty, inwestuja w co innego. Nie widziałeś płaczących emerytów w TV jak wpłacali swoje oszczędności ? skąd ci ludzie mieli wiedzieć że to lewizna ? owszem byli naiwni ale to nie była firma krzak w Koziej Wólce. Panstwo jest od tego aby kontrolować takie przedsiębiorstwa finansowe.

I według Ciebie PAŃSTWO odpowiada za zaistniałą sytuację?

Uważam że poprzedni ustrój strasznie zniszczył ten kraj. Polacy odzwyczaili się od myślenia i złożyli swój los w ręce Państwa które miało dać im prace, mieszkanie, jedzenie, zapewnić emeryturę, bezpieczeństwo i chronić od wszystkiego złego... Widzę tu analogię do Starego Testamentu i opowieści o tym jak Mojżesz prowadził swój lud po pustyni przez 40 lat. Chodziło o to żeby wymarło pokolenie niewolników (mentalnych). Polska wg mnie jest właśnie na etapie tej 40 letniej wędrówki po pustyni - czekamy aż wymrze pokolenie wychowane w PRLu, wtedy dopiero mamy szansę odbić się i zacząć gonić Europę.

Przykro mi ale uważam że Państwo nie powinno chronić: naiwniaków którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi połaszczyli się na 11% które oferował Amber Gold (który nie miał gwarancji BFG) czy "Frankowiczów" którzy zwietrzyli biznes na niższej racie za mieszkanie wyrażonej w walucie w której nie zarabiają i której kurs jak powszechnie wiadomo jest zmienny. Niedługo zaczną do Państwa wyciagać ręce ludzie którym nie powiodło się na giełdzie.

Ludzie! Opamiętajcie się! Włączcie myślenie i weźcie po męsku odpowiedzialność za swoje czyny!

 

 

Co do rozwijana firm, PKB itp - na razie za wczesnie aby osądzać Pis, ja bym im dał czas, zobaczymy co z tego wyjdzie. Prawda jest taka że kto by nie rządził i tak sie wszystkim nie dogodzi.

Zgadzam się z Tobą. Wprawdzie uważam że obecny rząd próbuje wprowadzić zbyt wiele regulacji prawnych, które szkodzą biznesowi ale tak jak piszesz, zobaczymy. Nie podoba mi się za to nadmierne zadłużanie Państwa i to na cele nie rozwojowe a socjalne (dzieci, mieszkania i nie pamiętam co tam jeszcze naobiecywali). Realizacja takich celów daje wprawdzie wiele głosów w czasie wyborów parlamentarnych ale rozpierdziela gospodarkę.

 

Kukiz z Liroyem mieli zmieniać Polske, młodzi na nich głosowali, i jak na razie to sa pierwsi do komentowania wszystkiego wokół ale w sumie merytorycznie to oni tylko biorą sowite pieniadze i to by było na tyle.

Osobiście uważam że osobie która oddaje swój głos w wyborach parlamentarnych, na artystę estradowego, powinno się odebrać prawo wyborcze (żartuję oczywiście ;) ). Elektoratu Pana Kukiza i Liroya kompletnie nie ogarniam i nie wypowiadam się na ich temat.

 

Co do ostatniego zdania to jak wiadomo TVN jest anty Pis stąd moja ironia dotycząca rzetelności. Żeby nie było TVP również ciągnie w swoją strone :)

Każde media mają kapitał który jest ich właścicielem i ten kapitał znajduje się w czyiś rękach. Ręce mają właściciela a właściciel poglądy / wizję świata, które to należącego do niego media będą lansować. My możemy jedynie czytać / oglądać newsy i w miarę indywidualnych możliwości intelektualnych wyciągać z nich własne wnioski.

Jeśli widzimy manifestację KOD która idzie przez godzinę przez Warszawę, to wg mnie nie jest istotne ile dokładnie tysięcy ludzi tam idzie tylko to że jest niezła grupa ludzi niezadowolonych z obecnych rządów. Nie kupuję tłumaczenia że to sami oderwani od koryta. Nie kupuję wyśmiewania ich, mówienia że to idioci i niewiedzą po co tam przyszli. Przyszli bo im się Polska nie podoba - mają do tego prawo. Jak ktoś ma zastrzeżenia do ich poziomu intelektualnego to niech poszuka sobie filmów na których wypowiadają się demonstranci pisu sprzed objęcia władzy - gejzerów intelektu tez tam trudno było uświadczyć ale nie podobała im się ówczesna Polska i protestowali - mieli prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bajera. TVN i Polsat są prywatne i dają swoją prawdę. TVP jest teraz narodowe w rękach PiSu i daje swoją prawdę. Dlatego oglądam Discovery i Comedy Central.

 

P.S. Skoro kupiłem auto, które nie było tak dobre jak mówił sprzedawca to czy mogę się zwrócić do Państwa o rekompensate? W sumie nie jest to tak duża skala jak w Amber Gold, ale każdy obywatel jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W opublikowanym w 2013 roku raporcie Komitet Stabilności Finansowej zauważył, że wyłudzenie pieniędzy przez Amber Gold od ponad 11 tys. osób było możliwe m.in. dzięki zaniechaniom ze strony instytucji publicznych, wskazując przede wszystkim na Prokuraturę Rejonową Gdańsk-Wrzeszcz, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ABW oraz CBŚ oraz część banków"

 

ta piramida nie miała prawa istnieć bo gość miał wyroki (o dziwo wszystkie w zawieszeniu) ja nie wierze że NIKT w tym kraju na wyższych szczeblach nie wiedział albo nie miał podejrzeń że to jest oszustwo. Ale to moje zdanie.

 

Dodane po 2 minutach 25 sekundach:

Dla mnie bajera. TVN i Polsat są prywatne i dają swoją prawdę. TVP jest teraz narodowe w rękach PiSu i daje swoją prawdę. Dlatego oglądam Discovery i Comedy Central.

 

P.S. Skoro kupiłem auto, które nie było tak dobre jak mówił sprzedawca to czy mogę się zwrócić do Państwa o rekompensate? W sumie nie jest to tak duża skala jak w Amber Gold, ale każdy obywatel jest ważny.

 

 

akurat piszesz o zupełnie czym innym bo w Amber Gold ludzie zostali krótko mówiąc okradzeni. To tak jakbyś wpłacil firmie z góry kase na auto i po 3 miesiącach czekania został z niczym bo firma sie rozleciała/zbankrutowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667998 akurat piszesz o zupełnie czym innym bo w Amber Gold ludzie zostali krótko mówiąc okradzeni. To tak jakbyś wpłacil firmie z góry kase na auto i po 3 miesiącach czekania został z niczym bo firma sie rozleciała/zbankrutowała.

 

Nie obchodzi mnie to. Czuje sie tak samo pokrzywdzony

 

667998 ta piramida nie miała prawa istnieć bo gość miał wyroki (o dziwo wszystkie w zawieszeniu) ja nie wierze że NIKT w tym kraju na wyższych szczeblach nie wiedział albo nie miał podejrzeń że to jest oszustwo. Ale to moje zdanie.

A mąż Marty Kaczyńskiej, który wyłudził kilkanaście milionów? A Pan Kamiński, który został ułaskawiony w dziwnych okolicznościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to bardzo :mrgreen:

Jak się wytyka co robi PiSlam to zaraz niektórzy piszą "PO też tak robiło". Mam tylko wrażenie, że ci niektórzy zapomnieli o jednym niuansie: w kampanii wyborczej każdy pisior głosił, że czas skończyć z nepotyzmem i patologiami politycznymi, czas zadbać o pieniądz publiczny, czas słuchać głosu społeczeństwa, prezydent miał być prezydentem WSZYSTKICH Polaków i jak oni wygrają to wnet to zrobią.

Tymczasem:

- nepotyzm uprawiają ma skalę hurtową

- Antoni uchyla limit wydatków reprezentacyjnych i zastępuje go zapisem "według potrzeb" (faktycznie - osobliwy przypadek szanowania pieniądza publicznego)

- prezydent dość szybko zaczął sortować Polaków (jest obecnie całe galaktyki od pojęcia "prezydent wszystkich Polaków)

- chcąc uchwalić jakąś ustawę robi się to na chybcika, nocą, bez jakichkolwiek konsultacji społecznych (gdzie to wsluchiwanie się w głos społeczeństwa???)

I to jest właśnie to SEDNO SPRAWY. Obiecywali, że będzie inaczej a lecą po bandzie na maxa. No ale tak - PO też tak robiła więc są usprawiedliwieni. :song:

P.S. Wisienka na torcie usłyszana dziś w radio - Antoni uważał Rosjan za zabójców smoleńskich do spółki z Tuskien i innymi, ich raport za sfałszowany itp, itd a dziś dowiaduję się, że PODkomisja smoleńska przyjęła zaproszenie od szefowej MAKu - Anodiny. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668002 td a dziś dowiaduję się, że PODkomisja smoleńska przyjęła zaproszenie od szefowej MAKu - Anodiny.

Bo on tam pojedzie, powie jej co myśli o tym całym MAKu następnie szybko szybko do wraku Tupolewa, podleci helikopter transportowy i go zabiorą do Polski! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668002 Jak się wytyka co robi PiSlam to zaraz niektórzy piszą "PO też tak robiło". Mam tylko wrażenie, że ci niektórzy zapomnieli o jednym niuansie: w kampanii wyborczej każdy pisior głosił, że czas skończyć z nepotyzmem i patologiami politycznymi, czas zadbać o pieniądz publiczny, czas słuchać głosu społeczeństwa, prezydent miał być prezydentem WSZYSTKICH Polaków i jak oni wygrają to wnet to zrobią.

 

A, że tak zapytam, jakimi hasłami platfusy wygrały w 2007 roku, co robiły przez 8 lat rządów i przeciw czemu teraz tak mocno protestują?

Nie widzisz, czy nie chcesz widzieć tego, że każda władza robi to samo?

No, ale przecież, jak koalicja po-psl obsadzała każde możliwe stanowisko swoimi miernotami, to wszystko było ok bo im wolno, a jak kolejny rząd odwala taką samą patologię, to jest wielkie larum.

Troszeczkę obiektywizmu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

667998 akurat piszesz o zupełnie czym innym bo w Amber Gold ludzie zostali krótko mówiąc okradzeni. To tak jakbyś wpłacil firmie z góry kase na auto i po 3 miesiącach czekania został z niczym bo firma sie rozleciała/zbankrutowała.

 

Nie obchodzi mnie to. Czuje sie tak samo pokrzywdzony

 

667998 ta piramida nie miała prawa istnieć bo gość miał wyroki (o dziwo wszystkie w zawieszeniu) ja nie wierze że NIKT w tym kraju na wyższych szczeblach nie wiedział albo nie miał podejrzeń że to jest oszustwo. Ale to moje zdanie.

A mąż Marty Kaczyńskiej, który wyłudził kilkanaście milionów? A Pan Kamiński, który został ułaskawiony w dziwnych okolicznościach?

 

 

czujesz sie pokrzywdzony bo ci sie auto nie podoba ? to ma być porównanie do ukradzenia ludziom 800 mln ? przed zakupem masz mozliwość obejrzeć dokładnie wzdłuż i wszerz a nawet sie przejechać więc porównanie bzdurne troche. Meza kaczyńskiej przymkneli nie wiem czy siedzi do tej pory czy wylazł za jakąs kaucją. Kradł ten co miał mozliwość w każdej partii więc nie bedziemy sie licytować, bo sam widzisz jakie są cyrki wokół działki w Warszawie gdzie jedna pani urzędnik dostała 38 mln odszkodowania (zaraz pewnie któryś wyjedzie że legalnie bo miała papier którym sobie można tyłek podetrzeć tak na prawde) albo pani Fotyga która przejeła mieszkanie w stolicy za 15 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.