Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
http://wpolityce.pl/polityka/308092-tylko-u-nas-kulisy-rozmow-z-komisja-wenecka-ministerstwo-sprawiedliwosci-pyta-o-prawa-czlowieka-w-turcji-komisarze-zbici-z-tropu

 

Nasi znowu górą :good: Zadali Komisji Weneckiej trudne pytania, zbili z tropu swoich rozmówców, odbili piłkę na Tureckie boisko, sukces pełny :good:

Zdenerwowanym trudnymi pytaniami urzędnikom KW wytłumaczyli że paraliż Trybunału Konstytucyjnego w Polsce to kwestia polityczna a nie merytoryczna i prawna.

Urzędnicy pytali jeszcze o podział kompetencji poszczególnych organów w Polsce i tu dziennik nie pisze jakie odpowiedzi padły :o

Można się tylko domyślać że urzędnikom resortu sprawiedliwości udało się wytłumaczyć że Polska wykształciła nowy, uproszczony i lepszy model wymiaru sprawiedliwości gdzie władza ustawodawczo, wykonawcza i sądownicza, jest podzielona ale dla usprawnienia jej działania, znajduje się w rękach tych samych ludzi. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny to ta sama osoba - same korzyści: oszczędności na etatach i o wiele lepsza skuteczność działania.

 

Niech cała Unia Europejska bierze z nas przykład :good:

 

Ojej... Taki byłem dumny z sukcesu naszych anonimowych urzędników a tu się okazuje że ich sukces nie był jednak taki wielki jak opisał to "dziennikarz" z wPolistyce :o

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665909 Ja wołam o dowody

No ale Ty jesteś jedną z dwóch, trzech osób, które w temacie wypowiadają się przeważnie bardzo konkretnie także nic w tym dziwnego.

Chodzi mi o osoby, które same nic nie wnoszą tylko pokrzykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665927 Ojej... Taki byłem dumny z sukcesu naszych anonimowych urzędników a tu się okazuje że ich sukces nie był jednak taki wielki jak opisał to "dziennikarz" z wPolistyce :o

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg

 

 

A czy w wybiórczych, njuswikach czy innych tefałenach poinformowali jakie było zainteresowane tą debatą wśród samych europosłów?

Wątpię.

Na 751 osób w debacie uczestniczyło całe 65 (w tym 32 z Polski). Tak bardzo wszystkich to obchodzi.

 

Swoją drogą bardzo ciekawe, dlaczego PE nie martwi się o stan demokracji np. w Austrii, gdzie sfałszowano wybory prezydenckie i konieczne jest ich powtórzenie?

Dlaczego mainstream o tym milczy? Gdzie jest KOD? Dlaczego Komisja Wenecka się tym nie zajmuje?

Fałszowanie wyborów nie jest zagrożeniem dla UE, a polski TK już tak? Jak widać fałszerstwa są dopuszczalne i zamiatane pod dywan, gdy są korzystne dla samozwańczej carycy eurobanga - Makreli i jej dupowłazów w postaci Tusków, Junckerów, etc.

Ciekawe czy taka cisza w temacie by była również, jakby w wyniku "nieprawidłowości" wygrał kandydat eurosceptyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665927 Ojej... Taki byłem dumny z sukcesu naszych anonimowych urzędników a tu się okazuje że ich sukces nie był jednak taki wielki jak opisał to "dziennikarz" z wPolistyce :o

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg

 

 

A czy w wybiórczych, njuswikach czy innych tefałenach poinformowali jakie było zainteresowane tą debatą wśród samych europosłów?

Wątpię.

Na 751 osób w debacie uczestniczyło całe 65 (w tym 32 z Polski). Tak bardzo wszystkich to obchodzi.

 

to kolega tylko tvp, republika, trwam i radio maryja tak ??

A może sprawdzisz ilu parlamentarzystów brało udział w głosowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą bardzo ciekawe, dlaczego PE nie martwi się o stan demokracji np. w Austrii, gdzie sfałszowano wybory prezydenckie i konieczne jest ich powtórzenie?

Dlaczego mainstream o tym milczy? Gdzie jest KOD? Dlaczego Komisja Wenecka się tym nie zajmuje?

 

1. Skoro wiadomo, że sfałszowane i będą powtórzone, to w czym problem? Teraz trzeba ukarać winnych i modyfikować system tak, by trudniej było fałszować.

2. KOD jest polski, nic mu do Austrii. Nie woła też o uwolnienie sędziów i innych więźniów politycznych w Turcji.

3. Europejska Komisja na rzecz Demokracji przez Prawo nie działa z urzędu, tylko na wniosek. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Europej ... rzez_Prawo

4. Nie wiem, dlaczego mainstream milczy o fałszu wyborczym w Austrii. http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105404, ... rects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdziłem.

Nasuwa się jednak pytanie, w jakim stopniu wszyscy głosujący wiedzieli nad czym konkretnie głosują, skoro głęboko w d....ie mieli debatę, na której mogliby się czegokolwiek dowiedzieć.

Prikaz z góry, wyłączenie myślenia i tyle.

 

 

665955 ale sugerujesz że są to źródła nic nie warte

 

Nie sugeruję, że są nic niewarte. Sugeruję tylko tyle, że nie mówią całej prawdy, zatajają ważne szczegóły, a często kreują własną rzeczywistość. Dotyczy to WSZYSTKICH mediów w Polsce (a fakt, że dotyczy to szczególnie tych, o których wspomniałem wyżej, to inna kwestia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdziłem.

Nasuwa się jednak pytanie, w jakim stopniu wszyscy głosujący wiedzieli nad czym konkretnie głosują, skoro głęboko w d....ie mieli debatę, na której mogliby się czegokolwiek dowiedzieć.

Prikaz z góry, wyłączenie myślenia i tyle.

 

Jak w Sejmie przy debacie budżetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście wypowiedź pana Deresza, który dziś opuścił spotkanie rodzin smoleńskich z szefem MON, otóż mistrzowie z podkomisji smoleńskiej chcą zakupić od Czechów tu 154, na dachu samochodu przymocują brzozę i jazda w skrzydło - jeśli to prawda to ja więcej pytań nie mam. Poza jednym, czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka Pitera.

''W 2005 została posłem V kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej, wybranym w okręgu warszawskim. 13 stycznia 2006 objęła funkcję rzecznika ds. sprawiedliwości w tzw. gabinecie cieni Platformy Obywatelskiej. 16 czerwca 2007 została oficjalną kandydatką PO na prezesa Najwyższej Izby Kontroli.''

''Kupiła'' mieszkanie w Warszawie 66m2 za 15 000zł, nie wykonała dwóch wyroków od 2011/2012r, a w temacie cisza... :dontknow::o

Gdyby coś takiego ujawniono o kimś z PiSu to byście go zjedli.

Ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665987 chcą zakupić od Czechów tu 154, na dachu samochodu przymocują brzozę i jazda w skrzydło - jeśli to prawda to ja więcej pytań nie mam. Poza jednym, czy to jest normalne?

Wątpię, a z drugiej strony to byłby świetny eksperyment otwierający oczy półgłówków którzy są pewni że brzoza może uciąć skrzydło Tupolewa

 

 

Z innej beczki, dziś podano że J.Pitera zapłaciła Ratuszowi 224zł/m2 mieszkania w centrum Warszawy. To ta sama dziewica Platformy Obywatelskiej, która dzielnie, tyle że bezskutecznie, walczyła z korupcją w naszym kraju. Esencja PO.

Ponadto, co też znamienne, nie wykonuje ostatecznych wyroków sądu - zgodnie z orzeczeniem powinna przeprosić Mariusza Kamińskiego i wpłacić pieniądze na cel charytatywny.

 

Dodane po 1 minucie 17 sekundach:

[ref]booohal[/ref], jakbyśmy pisali z jednego komputera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KR54321[/ref],

Szykuj dowody :D

[ref]booohal[/ref], ale po co komuś przedstawiać dowody, jak faktura Julii Pitery, skoro dorosły człowiek wierzy że: brzózka ucina skrzydło samolotu, samolot pasażerski, który troszkę waży przy lądowaniu uderza w ziemię i sunąc w grząskim gruncie nie zostawia w nim olbrzymiej bruzdy, po czym rozpada się na 60.000 kawałków, aha i jeszcze wcześniej odwraca się na plecy znajdując się na wysokości na której uniemożliwia mu to rozstaw własnych skrzydeł. Takim pomogą dowody? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
skoro dorosły człowiek wierzy że: brzózka ucina skrzydło samolotu, samolot pasażerski, który troszkę waży przy lądowaniu uderza w ziemię i sunąc w grząskim gruncie nie zostawia w nim olbrzymiej bruzdy, po czym rozpada się na 60.000 kawałków, aha i jeszcze wcześniej odwraca się na plecy znajdując się na wysokości na której uniemożliwia mu to rozstaw własnych skrzydeł. Takim pomogą dowody? :)

 

Wyłączyłem się trochę z tematu ale Twój post mnie zaciekawił. Napiszesz co sugerujesz skoro podana przez Ciebie powyżej wersja (zgaduje że to wersja oficjalna) wg Ciebie jest nie prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold, Do sprawy katastrofy wolałbym się nie odnosić bo nie jestem ekspertem. Tak jak pisałem wiem jak mniej więcej cała sprawa powinna wyglądać i to jak wyglądało to u nas to jawna kpina. Delikatnie mówiąc.

Oczywiście dla mnie to co wyżej piszesz nawet na ''chłopski rozum'' jest oczywiste.

Co do Julki, wiadomo: przydałaby się fakturka i wyroki poświadczone jako ''treść zgodna z oryginałem'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.